1 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka Ostrowiec Św., 13 lutego 2016r |
Konkurencja 1 13-02-2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 30.56 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Petrykowska Adrianna | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 33.32 | 339 | |||
2. | Pawlik Natalia | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 33.69 | 328 | |||
3. | Jarzyna Maria | 05 | Barakuda Starachowice | 34.01 | 319 | |||
4. | Gil Beata | 05 | Korona-Swim Kielce | 35.25 | 286 | |||
5. | Pocheć Karolina | 05 | Barakuda Starachowice | 35.74 | 274 | |||
6. | Strzabala Alicja | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 36.19 | 264 | |||
7. | Sabat Gabriela | 05 | Salos Cortile Kielce | 36.85 | 250 | |||
8. | Walczyk Natalia | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 38.22 | 224 | |||
9. | Wierzbicka Julia | 05 | FOKA Sandomierz | 38.47 | 220 | |||
10. | Strzelecka Pola | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 38.59 | 218 | |||
11. | Bąk Aleksandra | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 38.75 | 215 | |||
12. | Orzelska Marta | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 38.88 | 213 | |||
13. | Kutz Natalia | 05 | Delfin Połaniec | 38.96 | 212 | |||
14. | Głowacka Oliwia | 05 | Barakuda Starachowice | 39.55 | 202 | |||
15. | Sidło Natalia | 05 | Korona-Swim Kielce | 40.23 | 192 | |||
16. | Jakus Aleksandra | 05 | FOKA Sandomierz | 41.63 | 173 | |||
17. | Wyrwicz Zuzanna | 05 | Korona-Swim Kielce | 41.84 | 171 | |||
18. | Kornaś Patrycja | 05 | UNIA Busko Zdrój | 41.95 | 170 | |||
19. | Gorska Aleksandra | 05 | Salos Cortile Kielce | 42.54 | 163 | |||
20. | Misiura Magdalena | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 42.65 | 161 | |||
21. | Blaut Julia | 05 | Salos Cortile Kielce | 43.17 | 156 | |||
22. | Elias Klaudia | 05 | UNIA Busko Zdrój | 43.88 | 148 | |||
23. | Jurkowska Kamila | 05 | Delfin Połaniec | 45.13 | 136 | |||
24. | Palińska Wiktoria | 05 | Delfin Połaniec | 46.07 | 128 | |||
25. | Jastrzebska Katarzyna | 05 | Salos Cortile Kielce | 46.99 | 120 | |||
26. | Dziarmaga Julia | 05 | Delfin Połaniec | 47.67 | 115 | |||
27. | Wałcerz Julia | 05 | Delfin Połaniec | 48.14 | 112 | |||
28. | Kwiecień Emilia | 05 | Korona-Swim Kielce | 48.74 | 108 | |||
29. | Jońca Marlena | 05 | Centrum Staszów | 50.27 | 98 | |||
30. | Malkowska Wiktoria | 05 | WODNIK Końskie | 54.22 | 78 | |||
31. | Okła Alicja | 05 | WODNIK Końskie | 1:00.97 | 55 |
10 lat i młodsi |
1. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 38.21 | 224 | |||
2. | Menducka Anna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 38.27 | 223 | |||
3. | Gajewska Wiktoria | 06 | Salos Cortile Kielce | 39.90 | 197 | |||
4. | Choińska Maja | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 41.23 | 179 | |||
5. | Duma Weronika | 06 | FOKA Sandomierz | 41.47 | 175 | |||
6. | Adamus Maja | 06 | Barakuda Starachowice | 42.17 | 167 | |||
7. | Głowacka Amelia | 06 | Barakuda Starachowice | 42.55 | 162 | |||
Dabek Antonina | 06 | Salos Cortile Kielce | 42.55 | 162 | ||||
9. | Jeśko Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 42.87 | 159 | |||
10. | Płaza Anna | 06 | FOKA Sandomierz | 43.00 | 157 | |||
11. | Mroczkowska Oliwia | 06 | Barakuda Starachowice | 43.28 | 154 | |||
12. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.74 | 140 | |||
13. | Szczepańska Emilia | 06 | FOKA Sandomierz | 45.14 | 136 | |||
14. | Bielecka Maja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 45.22 | 135 | |||
15. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 45.25 | 135 | |||
16. | Sulik Alicja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 45.28 | 135 | |||
17. | Płaza Katarzyna | 06 | FOKA Sandomierz | 45.30 | 135 | |||
18. | Gorczyca Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 45.80 | 130 | |||
19. | Maciąg Marta | 06 | Barakuda Starachowice | 46.92 | 121 | |||
20. | Wójcik Nikola | 06 | Centrum Staszów | 47.39 | 117 | |||
21. | Mrozowicz Aleksandra | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 48.69 | 108 | |||
22. | Skrok Marianna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 50.01 | 100 | |||
23. | Górniak Gabriela | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 50.08 | 99 | |||
24. | Pomykała Wiktoria | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 50.77 | 95 | |||
25. | Wnuk Patrycja | 06 | FOKA Sandomierz | 50.95 | 94 | |||
26. | Kal Anna | 06 | Korona-Swim Kielce | 51.62 | 91 | |||
27. | Zychowicz Sara | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 52.12 | 88 | |||
28. | Kasielska Alicja | 06 | WODNIK Końskie | 52.34 | 87 | |||
29. | Góźdź Zuzanna | 06 | Barakuda Starachowice | 52.60 | 86 | |||
30. | Goral Oliwia | 06 | Salos Cortile Kielce | 55.07 | 75 | |||
31. | Karwacka Marta | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 55.37 | 73 | |||
32. | Celińska Małgorzata | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 55.38 | 73 | |||
33. | Iwon Katarzyna | 06 | Barakuda Starachowice | 1:04.21 | 47 | |||
34. | Jagielska Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:04.90 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13-02-2016 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 30.07 | Zacharski Szymon | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Sęk Jakub | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 32.27 | 248 | |||
2. | Michta Bartosz | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 32.59 | 241 | |||
3. | Radkiewicz Kajetan | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 34.79 | 198 | |||
4. | Jarmoluk Krzysztof | 05 | Salos Cortile Kielce | 35.35 | 189 | |||
5. | Bednarski Hubert | 05 | Korona-Swim Kielce | 35.50 | 186 | |||
6. | Bednarz Paweł | 05 | FOKA Sandomierz | 36.40 | 173 | |||
7. | Sojda Eryk | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 37.47 | 159 | |||
8. | Grot Szymon | 05 | WODNIK Końskie | 37.52 | 158 | |||
9. | Stępniak Mikołaj | 05 | Korona-Swim Kielce | 37.72 | 155 | |||
10. | Szczyrba Alex | 05 | FOKA Sandomierz | 38.07 | 151 | |||
11. | Kundera Olaf | 05 | Korona-Swim Kielce | 38.42 | 147 | |||
12. | Skuta Hubert | 05 | Delfin Połaniec | 38.44 | 147 | |||
13. | Olesiński Stanisław | 05 | Barakuda Starachowice | 38.55 | 146 | |||
14. | Czegus Michał | 05 | Delfin Połaniec | 39.61 | 134 | |||
15. | Wolak Maciej | 05 | FOKA Sandomierz | 39.64 | 134 | |||
16. | Kesler Michał | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 39.89 | 131 | |||
17. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | 42.46 | 109 | |||
18. | Karaś Oskar | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 43.11 | 104 | |||
19. | Banach Jan | 05 | Korona-Swim Kielce | 43.18 | 103 | |||
20. | Janecki Bartosz | 05 | Centrum Staszów | 43.47 | 101 | |||
21. | Gajda Jakub | 05 | FOKA Sandomierz | 43.97 | 98 | |||
Korga Franciszek | 05 | FOKA Sandomierz | 43.97 | 98 | ||||
23. | Guzik Piotr | 05 | UNIA Busko Zdrój | 44.70 | 93 | |||
24. | Chłopek Maciej | 05 | Korona-Swim Kielce | 45.25 | 90 | |||
25. | Nowak Jan | 05 | Delfin Połaniec | 46.30 | 84 | |||
26. | Orzeł Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | 49.77 | 67 |
10 lat i młodsi |
1. | Szlęzak Maciej | 06 | Barakuda Starachowice | 37.84 | 154 | ||||
2. | Przytula Wiktor | 06 | Salos Cortile Kielce | 39.11 | 139 | ||||
3. | Mazan Mikołaj | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 39.15 | 139 | ||||
4. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 39.91 | 131 | ||||
5. | Turek Mateusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 42.20 | 111 | ||||
6. | Bekier Wiktor | 08 | Korona-Swim Kielce | 42.40 | 109 | ||||
7. | Koperek Patryk | 06 | Salos Cortile Kielce | 42.79 | 106 | ||||
8. | Bębenek Tomasz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 44.11 | 97 | ||||
9. | Jarmoluk Wojciech | 07 | Salos Cortile Kielce | 44.18 | 97 | ||||
10. | Obrocki Łukasz | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 44.37 | 95 | ||||
11. | Papier Mieszko | 06 | UNIA Busko Zdrój | 44.39 | 95 | ||||
12. | Markiewicz Oskar | 06 | Barakuda Starachowice | 44.75 | 93 | ||||
13. | Jasiak Bartosz | 06 | Barakuda Starachowice | 45.00 | 91 | ||||
14. | Sucholewski Tymoteusz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 45.07 | 91 | ||||
15. | Gunia Miłosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 45.17 | 90 | ||||
16. | Wiek Miłosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 46.56 | 82 | ||||
17. | Gostomski Oliwier | 06 | Barakuda Starachowice | 47.17 | 79 | ||||
18. | Kotwica Jakub | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 47.24 | 79 | ||||
19. | Janecki Kamil | 07 | Centrum Staszów | 48.41 | 73 | ||||
20. | Sobolewski Philip | 06 | Barakuda Starachowice | 49.02 | 71 | ||||
21. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 49.57 | 68 | ||||
22. | Kotkowski Bartosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 51.38 | 61 | ||||
23. | Jablonski Michal | 06 | Salos Cortile Kielce | 52.50 | 57 | ||||
24. | Tomczyk Bartosz | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 52.67 | 57 | ||||
25. | Styczeń Szymon | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 52.85 | 56 | ||||
26. | Mazurczak Wiktor | 06 | Korona-Swim Kielce | 53.10 | 55 | ||||
27. | Zwierzchowski Kosma | 06 | Korona-Swim Kielce | 53.15 | 55 | ||||
28. | Błasiak Jan | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 53.16 | 55 | ||||
29. | Sabat Tomasz | 07 | Salos Cortile Kielce | 53.31 | 55 | ||||
30. | Bugaj Filip | 06 | Korona-Swim Kielce | 53.45 | 54 | ||||
31. | Gilewski Krystian | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:02.05 | 35 | ||||
32. | Młodawski Piotr | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:12.59 | 21 | ||||
33. | Pabis Filip | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:15.03 | 19 | ||||
DYSKW. | Kruk Mateusz | 06 | Salos Cortile Kielce | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13-02-2016 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 40.08 | Kowalik Nina | KOKIE | Puławy | 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gajewska Wiktoria | 06 | Salos Cortile Kielce | 49.18 | 200 | ||||
2. | Menducka Anna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 49.40 | 198 | ||||
3. | Maciąg Marta | 06 | Barakuda Starachowice | 52.96 | 160 | ||||
4. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 53.67 | 154 | ||||
5. | Adamus Maja | 06 | Barakuda Starachowice | 53.75 | 153 | ||||
6. | Szczepańska Emilia | 06 | FOKA Sandomierz | 56.39 | 133 | ||||
7. | Kuśnierek Natalia | 06 | Barakuda Starachowice | 57.47 | 125 | ||||
8. | Płaza Katarzyna | 06 | FOKA Sandomierz | 58.48 | 119 | ||||
9. | Sulik Alicja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 58.56 | 118 | ||||
10. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 58.76 | 117 | ||||
11. | Dabek Antonina | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:00.07 | 110 | ||||
12. | Wójcik Nikola | 06 | Centrum Staszów | 1:00.20 | 109 | ||||
13. | Bielecka Maja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:00.37 | 108 | ||||
14. | Duma Weronika | 06 | FOKA Sandomierz | 1:00.40 | 108 | ||||
15. | Fudalej Kamila | 06 | Barakuda Starachowice | 1:01.25 | 103 | ||||
16. | Kasperkiewicz Anna | 06 | Barakuda Starachowice | 1:01.78 | 101 | ||||
17. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:03.06 | 95 | ||||
18. | Górniak Gabriela | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:04.33 | 89 | ||||
19. | Skrok Marianna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:11.60 | 65 | ||||
DYSKW. | Maciąg Liliana | 06 | Delfin Połaniec | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Nowak Maja | 08 | Delfin Połaniec | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Kasielska Alicja | 06 | WODNIK Końskie | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Zychowicz Sara | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13-02-2016 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 38.16 | Treliński Bartosz | ORJED | Kielce | 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koperek Patryk | 06 | Salos Cortile Kielce | 50.39 | 125 | ||||
2. | Mazan Mikołaj | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 50.64 | 123 | ||||
3. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 53.44 | 105 | ||||
4. | Gluzicki Bartosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 55.10 | 96 | ||||
5. | Sobolewski Philip | 06 | Barakuda Starachowice | 55.73 | 93 | ||||
6. | Turek Mateusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 58.69 | 79 | ||||
7. | Jasiak Bartosz | 06 | Barakuda Starachowice | 59.54 | 76 | ||||
8. | Gostomski Oliwier | 06 | Barakuda Starachowice | 1:01.90 | 67 | ||||
9. | Gunia Miłosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:01.93 | 67 | ||||
10. | Wiek Miłosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:02.88 | 64 | ||||
11. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 1:03.38 | 63 | ||||
12. | Jarmoluk Wojciech | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:08.65 | 49 | ||||
13. | Młodawski Piotr | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:08.99 | 49 | ||||
DYSKW. | Zwierzchowski Kosma | 06 | Korona-Swim Kielce | ||||||
O12 - nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia | |||||||||
DYSKW. | Kotkowski Bartosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
O12 - nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13-02-2016 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 2:29.63 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pawlik Natalia | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 2:37.80 | 349 | 36.96 | 42.13 | 41.14 | 37.57 | |||
2. | Petrykowska Adrianna | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 2:38.26 | 346 | 37.20 | 41.38 | 41.72 | 37.96 | |||
3. | Jarzyna Maria | 05 | Barakuda Starachowice | 2:47.20 | 293 | 38.25 | 43.17 | 44.75 | 41.03 | |||
4. | Strzelecka Pola | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 3:09.45 | 202 | 41.34 | 48.26 | 51.31 | 48.54 | |||
5. | Orzelska Marta | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 3:10.32 | 199 | 42.55 | 49.93 | 51.33 | 46.51 | |||
6. | Strzabala Alicja | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 3:11.32 | 196 | 42.59 | 50.14 | 52.15 | 46.44 | |||
7. | Sabat Gabriela | 05 | Salos Cortile Kielce | 3:12.25 | 193 | 40.64 | 48.94 | 52.15 | 50.52 | |||
8. | Olewinska Martyna | 05 | Salos Cortile Kielce | 3:15.59 | 183 | 42.77 | 50.07 | 52.07 | 50.68 | |||
9. | Kubikowska Aniela | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:17.58 | 178 | 41.59 | 50.86 | 55.19 | 49.94 | |||
10. | Jakus Aleksandra | 05 | FOKA Sandomierz | 3:28.37 | 151 | 44.23 | 53.83 | 55.40 | 54.91 | |||
11. | Michalska Julia | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:42.32 | 125 | 47.10 | 58.02 | 59.32 | 57.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13-02-2016 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.28 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 06-12-2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michta Bartosz | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 2:39.18 | 243 | 36.69 | 40.09 | 41.93 | 40.47 | ||||
2. | Sęk Jakub | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 2:43.68 | 223 | 37.63 | 42.81 | 43.16 | 40.08 | ||||
3. | Radkiewicz Kajetan | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 2:46.04 | 214 | 38.05 | 43.92 | 43.04 | 41.03 | ||||
4. | Pawlak Maciej | 05 | Salos Cortile Kielce | 3:03.74 | 158 | 43.24 | 47.88 | 48.70 | 43.92 | ||||
5. | Bednarz Paweł | 05 | FOKA Sandomierz | 3:04.05 | 157 | 44.38 | 48.15 | 49.06 | 42.46 | ||||
6. | Szczyrba Alex | 05 | FOKA Sandomierz | 3:06.11 | 152 | 43.39 | 48.88 | 48.79 | 45.05 | ||||
7. | Stępniak Mikołaj | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:07.10 | 149 | 39.77 | 48.88 | 50.36 | 48.09 | ||||
8. | Kesler Michał | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 3:07.13 | 149 | 41.45 | 48.98 | 51.15 | 45.55 | ||||
9. | Stępień Kacper | 05 | UNIA Busko Zdrój | 3:09.98 | 143 | 42.61 | 51.26 | 50.46 | 45.65 | ||||
10. | Czegus Michał | 05 | Delfin Połaniec | 3:12.92 | 136 | 45.05 | 50.22 | 51.11 | 46.54 | ||||
11. | Bekier Filip | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:20.71 | 121 | 46.56 | 52.45 | 53.26 | 48.44 | ||||
12. | Sander Adam | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:29.55 | 106 | 44.48 | 54.52 | 57.07 | 53.48 | ||||
13. | Banach Jan | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:39.68 | 92 | 49.28 | 55.01 | 59.46 | 55.93 | ||||
14. | Gajda Jakub | 05 | FOKA Sandomierz | 3:50.43 | 80 | 51.23 | 1:01.37 | 1:01.19 | 56.64 | ||||
DYSKW. | Korga Franciszek | 05 | FOKA Sandomierz | ||||||||||
O12 - nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia | |||||||||||||
DYSKW. | Orzeł Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | ||||||||||
O12 - nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13-02-2016 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 8 - 10 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 36.16 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Sandomierz | 24-11-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 42.46 | 221 | ||||
2. | Choińska Maja | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 44.40 | 193 | ||||
3. | Głowacka Amelia | 06 | Barakuda Starachowice | 45.41 | 181 | ||||
4. | Mroczkowska Oliwia | 06 | Barakuda Starachowice | 46.36 | 170 | ||||
5. | Płaza Anna | 06 | FOKA Sandomierz | 48.24 | 151 | ||||
6. | Gorczyca Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 49.18 | 142 | ||||
7. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 49.99 | 135 | ||||
8. | Fudalej Kamila | 06 | Barakuda Starachowice | 50.00 | 135 | ||||
9. | Wnuk Patrycja | 06 | FOKA Sandomierz | 50.54 | 131 | ||||
10. | Jeśko Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 51.34 | 125 | ||||
11. | Mrozowicz Aleksandra | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 52.15 | 119 | ||||
12. | Góźdź Zuzanna | 06 | Barakuda Starachowice | 53.11 | 113 | ||||
13. | Kasperkiewicz Anna | 06 | Barakuda Starachowice | 53.59 | 110 | ||||
14. | Kuśnierek Natalia | 06 | Barakuda Starachowice | 53.72 | 109 | ||||
15. | Goral Oliwia | 06 | Salos Cortile Kielce | 54.34 | 105 | ||||
16. | Karwacka Marta | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 54.88 | 102 | ||||
17. | Kal Anna | 06 | Korona-Swim Kielce | 55.06 | 101 | ||||
18. | Pomykała Wiktoria | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 58.82 | 83 | ||||
19. | Celińska Małgorzata | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:03.25 | 67 | ||||
20. | Jagielska Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:09.11 | 51 | ||||
DYSKW. | Iwon Katarzyna | 06 | Barakuda Starachowice | ||||||
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13-02-2016 | Chłopców, 50m grzbietowy | 8 - 10 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 34.61 | Zacharski Szymon | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szlęzak Maciej | 06 | Barakuda Starachowice | 43.05 | 144 | ||||
2. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 44.84 | 128 | ||||
3. | Papier Mieszko | 06 | UNIA Busko Zdrój | 47.85 | 105 | ||||
4. | Bekier Wiktor | 08 | Korona-Swim Kielce | 49.23 | 96 | ||||
5. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 49.25 | 96 | ||||
6. | Markiewicz Oskar | 06 | Barakuda Starachowice | 49.67 | 94 | ||||
7. | Sucholewski Tymoteusz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 49.75 | 93 | ||||
8. | Przytula Wiktor | 06 | Salos Cortile Kielce | 49.94 | 92 | ||||
9. | Obrocki Łukasz | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 51.18 | 86 | ||||
10. | Bębenek Tomasz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 52.47 | 80 | ||||
11. | Janecki Kamil | 07 | Centrum Staszów | 52.85 | 78 | ||||
12. | Sabat Tomasz | 07 | Salos Cortile Kielce | 53.15 | 76 | ||||
13. | Kotwica Jakub | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 54.09 | 73 | ||||
14. | Bugaj Filip | 06 | Korona-Swim Kielce | 55.33 | 68 | ||||
15. | Kruk Mateusz | 06 | Salos Cortile Kielce | 55.69 | 66 | ||||
16. | Mazurczak Wiktor | 06 | Korona-Swim Kielce | 56.94 | 62 | ||||
17. | Jablonski Michal | 06 | Salos Cortile Kielce | 57.85 | 59 | ||||
18. | Gluzicki Bartosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 58.35 | 58 | ||||
19. | Pabis Filip | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:11.23 | 31 | ||||
DYSKW. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | ||||||
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach | |||||||||
DYSKW. | Styczeń Szymon | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
O12 - nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia | |||||||||
DYSKW. | Baster Marcin | 07 | Korona-Swim Kielce | ||||||
O12 - nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia | |||||||||
DYSKW. | Gilewski Krystian | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach | |||||||||
DYSKW. | Błasiak Jan | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13-02-2016 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 1:26.23 | Płatek Oliwia | SAKIE | Ostrowiec Św. | 15-11-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sidło Natalia | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:39.96 | 242 | 48.45 | 51.51 | ||||
2. | Wierzbicka Julia | 05 | FOKA Sandomierz | 1:40.23 | 240 | 47.36 | 52.87 | ||||
3. | Pocheć Karolina | 05 | Barakuda Starachowice | 1:42.14 | 227 | 48.16 | 53.98 | ||||
4. | Palińska Wiktoria | 05 | Delfin Połaniec | 1:46.14 | 202 | 49.45 | 56.69 | ||||
5. | Gil Beata | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:47.02 | 197 | 51.46 | 55.56 | ||||
6. | Olewinska Martyna | 05 | Salos Cortile Kielce | 1:47.43 | 195 | 51.78 | 55.65 | ||||
7. | Bąk Aleksandra | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 1:48.80 | 188 | 51.30 | 57.50 | ||||
8. | Kubikowska Aniela | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:48.88 | 187 | 52.55 | 56.33 | ||||
9. | Kowalska Nicola | 05 | Delfin Połaniec | 1:54.32 | 162 | 52.61 | 1:01.71 | ||||
10. | Głowacka Oliwia | 05 | Barakuda Starachowice | 1:56.05 | 155 | 56.16 | 59.89 | ||||
11. | Dziarmaga Julia | 05 | Delfin Połaniec | 2:01.91 | 133 | 58.21 | 1:03.70 | ||||
12. | Walczyk Natalia | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 2:02.52 | 131 | 54.43 | 1:08.09 | ||||
13. | Kornaś Patrycja | 05 | UNIA Busko Zdrój | 2:03.63 | 128 | 59.51 | 1:04.12 | ||||
14. | Michalska Julia | 05 | Korona-Swim Kielce | 2:05.69 | 122 | 1:02.19 | 1:03.50 | ||||
15. | Jurkowska Kamila | 05 | Delfin Połaniec | 2:05.85 | 121 | 1:01.66 | 1:04.19 | ||||
16. | Malkowska Wiktoria | 05 | WODNIK Końskie | 2:06.59 | 119 | 1:02.33 | 1:04.26 | ||||
17. | Wyrwicz Zuzanna | 05 | Korona-Swim Kielce | 2:07.24 | 117 | 1:02.74 | 1:04.50 | ||||
18. | Blaut Julia | 05 | Salos Cortile Kielce | 2:07.58 | 116 | 1:02.72 | 1:04.86 | ||||
19. | Okła Alicja | 05 | WODNIK Końskie | 2:07.87 | 115 | 1:00.14 | 1:07.73 | ||||
20. | Kwiecień Emilia | 05 | Korona-Swim Kielce | 2:10.40 | 109 | 1:00.50 | 1:09.90 | ||||
21. | Gorska Aleksandra | 05 | Salos Cortile Kielce | 2:17.16 | 93 | 1:04.00 | 1:13.16 | ||||
22. | Jastrzebska Katarzyna | 05 | Salos Cortile Kielce | 2:19.22 | 89 | 1:03.67 | 1:15.55 | ||||
23. | Jońca Marlena | 05 | Centrum Staszów | 2:38.99 | 60 | 1:15.41 | 1:23.58 | ||||
DYSKW. | Wałcerz Julia | 05 | Delfin Połaniec | ||||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||||
DYSKW. | Kutz Natalia | 05 | Delfin Połaniec | ||||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13-02-2016 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 1:25.43 | Polak Mikołaj | KOKIE | Oświęcim | 22-12-2011 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Olesiński Stanisław | 05 | Barakuda Starachowice | 1:40.21 | 170 | 46.98 | 53.23 | ||||
2. | Sander Adam | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:45.06 | 148 | 49.37 | 55.69 | ||||
3. | Grot Szymon | 05 | WODNIK Końskie | 1:46.86 | 140 | 51.12 | 55.74 | ||||
4. | Sojda Eryk | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:47.91 | 136 | 50.65 | 57.26 | ||||
5. | Bekier Filip | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:49.25 | 131 | 52.59 | 56.66 | ||||
6. | Bednarski Hubert | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:49.54 | 130 | 51.49 | 58.05 | ||||
7. | Wolak Maciej | 05 | FOKA Sandomierz | 1:49.73 | 130 | 52.41 | 57.32 | ||||
8. | Kundera Olaf | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:50.02 | 129 | 53.80 | 56.22 | ||||
9. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:51.13 | 125 | 50.97 | 1:00.16 | ||||
10. | Jarmoluk Krzysztof | 05 | Salos Cortile Kielce | 1:52.37 | 121 | 54.71 | 57.66 | ||||
11. | Pawlak Maciej | 05 | Salos Cortile Kielce | 1:54.81 | 113 | 57.65 | 57.16 | ||||
12. | Karaś Oskar | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:55.95 | 110 | 53.95 | 1:02.00 | ||||
13. | Stępień Kacper | 05 | UNIA Busko Zdrój | 2:01.50 | 95 | 57.95 | 1:03.55 | ||||
14. | Nowak Jan | 05 | Delfin Połaniec | 2:01.77 | 95 | 58.80 | 1:02.97 | ||||
15. | Skuta Hubert | 05 | Delfin Połaniec | 2:04.84 | 88 | 57.26 | 1:07.58 | ||||
16. | Guzik Piotr | 05 | UNIA Busko Zdrój | 2:08.74 | 80 | 1:00.84 | 1:07.90 | ||||
17. | Chłopek Maciej | 05 | Korona-Swim Kielce | 2:31.07 | 49 | 1:08.57 | 1:22.50 | ||||
DYSKW. | Głogowski Mikołaj | 05 | WODNIK Końskie | ||||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13-02-2016 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 8 - 11 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.10 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Strawczyn | 02-06-2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | ORKA MOSiR Kielce | ORKA MOSiR Kielce | 2:31.09 | 264 |
Strzabala Alicja Orzelska Marta | 05 05 | 36.22 40.36 | Pawlik Natalia Bąk Aleksandra | 05 05 | 34.80 39.71 |
2. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:35.38 | 243 |
Misiura Magdalena Walczyk Natalia | 05 05 | 43.76 40.00 | Strzelecka Pola Petrykowska Adrianna | 05 05 | 38.30 33.32 |
3. | Barakuda Starachowice 3 | Barakuda Starachowice | 2:36.25 | 239 |
Jarzyna Maria Maciąg Marta | 05 06 | 35.78 44.06 | Głowacka Oliwia Pocheć Karolina | 05 05 | 38.95 37.46 |
4. | Salos Cortile Kielce 1 | Salos Cortile Kielce | 2:37.80 | 232 |
Olewinska Martyna Dabek Antonina | 05 06 | 39.08 41.92 | Gajewska Wiktoria Sabat Gabriela | 06 05 | 39.65 37.15 |
5. | Korona-Swim Kielce 1 | Korona-Swim Kielce | 2:41.60 | 216 |
Gil Beata Kubikowska Aniela | 05 05 | 37.28 40.09 | Michalska Julia Sidło Natalia | 05 05 | 43.74 40.49 |
6. | Delfin Połaniec | Delfin Połaniec | 3:08.17 | 137 |
Kutz Natalia Palińska Wiktoria | 05 05 | 41.19 48.23 | Kowalska Nicola Jurkowska Kamila | 05 05 | 51.01 47.74 |
7. | Salos Cortile Kielce 2 | Salos Cortile Kielce | 3:15.36 | 122 |
Gorska Aleksandra Jastrzebska Katarzyna | 05 05 | 45.70 47.28 | Goral Oliwia Blaut Julia | 06 05 | 55.27 47.11 |
8. | Korona-Swim Kielce 2 | Korona-Swim Kielce | 3:34.34 | 92 |
Kwiecień Emilia Kal Anna | 05 06 | 52.39 56.16 | Wyrwicz Zuzanna Jagielska Wiktoria | 05 06 | 43.76 1:02.03 |
8 - 10 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 2:48.69 | 190 |
Sulik Alicja Kamińska Zuzanna | 06 06 | +0,71 +0,55 | 43.90 46.00 | Menducka Anna Szafrańska Malwina | 06 06 | +0,50 | 39.43 39.36 |
2. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:57.40 | 163 |
Adamus Maja Mroczkowska Oliwia | 06 06 | +0,13 | 41.65 45.11 | Jeśko Wiktoria Głowacka Amelia | 06 06 | +0,73 | 45.23 45.41 |
3. | FOKA Sandomierz | FOKA Sandomierz | 3:01.15 | 153 |
Płaza Katarzyna Szczepańska Emilia | 06 06 | 49.75 43.57 | Płaza Anna Duma Weronika | 06 06 | 43.76 44.07 |
4. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | 3:16.93 | 119 |
Sadłos Zofia Mrozowicz Aleksandra | 06 06 | 48.18 52.33 | Górniak Gabriela Bielecka Maja | 06 06 | 49.29 47.13 |
5. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 3:26.47 | 103 |
Gorczyca Wiktoria Kuśnierek Natalia | 06 06 | 48.41 55.17 | Kasperkiewicz Anna Fudalej Kamila | 06 06 | 54.83 48.06 |
6. | KSZO Ostrowiec Św 4 | KSZO Ostrowiec Św | 3:26.72 | 103 |
Pomykała Wiktoria Zychowicz Sara | 06 06 | 53.01 52.84 | Skrok Marianna Karwacka Marta | 06 06 | +0,51 | 51.75 49.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13-02-2016 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 8 - 11 lat Wyniki |
Rekord Okręgu Święt. Dzieci | 2:13.54 | MUKP Korona-Swim Kielce | KOKIE | Kielce | 29-05-2011 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:28.49 | 176 |
Sojda Eryk Kesler Michał | 05 05 | 38.67 39.50 | Radkiewicz Kajetan Michta Bartosz | 05 05 | 36.14 34.18 |
2. | Korona-Swim Kielce 1 | Korona-Swim Kielce | 2:33.96 | 158 |
Bednarski Hubert Bekier Filip | 05 05 | 38.71 40.10 | Kundera Olaf Stępniak Mikołaj | 05 05 | 38.50 36.65 |
3. | FOKA Sandomierz | FOKA Sandomierz | 2:44.83 | 129 |
Szczyrba Alex Gajda Jakub | 05 05 | 37.11 46.97 | Wolak Maciej Bednarz Paweł | 05 05 | 43.40 37.35 |
4. | Salos Cortile Kielce 1 | Salos Cortile Kielce | 2:54.23 | 109 |
Pawlak Maciej Jablonski Michal | 05 06 | 37.91 54.87 | Sabat Tomasz Jarmoluk Krzysztof | 07 05 | 45.67 35.78 |
5. | Korona-Swim Kielce 2 | Korona-Swim Kielce | 2:54.32 | 109 |
Banach Jan Chłopek Maciej | 05 05 | 43.90 45.59 | Kargulewicz Piotr Sander Adam | 05 05 | 43.84 40.99 |
6. | UNIA Busko Zdrój | UNIA Busko Zdrój | 2:57.78 | 103 |
Bębenek Tomasz Guzik Piotr | 06 05 | 46.81 49.27 | Papier Mieszko Stępień Kacper | 06 05 | 42.67 39.03 |
7. | Delfin Połaniec | Delfin Połaniec | 3:00.12 | 99 |
Szyszkowski Bartosz Nowak Jan | 08 05 | 48.74 47.92 | Czegus Michał Skuta Hubert | 05 05 | 42.41 41.05 |
8 - 10 lat |
1. | Barakuda Starachowice | Barakuda Starachowice | 2:59.70 | 99 |
Szlęzak Maciej Sobolewski Philip | 06 06 | 38.95 49.01 | Jasiak Bartosz Markiewicz Oskar | 06 06 | 47.49 44.25 |
2. | Salos Cortile Kielce 2 | Salos Cortile Kielce | 3:03.98 | 93 |
Koperek Patryk Jarmoluk Wojciech | 06 07 | +0,83 +0,68 | 47.40 46.18 | Kruk Mateusz Przytula Wiktor | 06 06 | +0,54 +0,82 | 48.43 41.97 |
3. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 3:09.21 | 85 |
Sucholewski Tymoteusz Kotwica Jakub | 06 06 | 45.82 49.25 | Kotkowski Bartosz Mazan Mikołaj | 06 06 | 54.33 39.81 |
4. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | 3:46.38 | 49 |
Tomczyk Bartosz Gilewski Krystian | 07 06 | 54.63 1:03.30 | Styczeń Szymon Błasiak Jan | 06 06 | 53.75 54.70 |
5. | Korona-Swim Kielce | Korona-Swim Kielce | 4:08.12 | 37 |
Baster Marcin Bugaj Filip | 07 06 | 1:02.07 53.84 | Pabis Filip Mazurczak Wiktor | 06 06 | 1:17.87 54.34 |
DYSKW. | Korona-Swim Kielce 3 | Korona-Swim Kielce | |||||||
S4 - przedwczesna zmiana pływaka |
Turek Mateusz, Krawczyk Dariusz, Bekier Wiktor, Zwierzchowski Kosma |