4 runda - Świętokrzyskie - Już Pływam!
Sandomierz, 16 grudnia 2017r


Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Karwacka Dominika
Kuc Weronika
08
08
08
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

36.99
37.28
39.30
248
242
206
1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
Barańska Zofia
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

43.25
47.67
48.40
155
115
110
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Sykucki Kacper
Klimek Bartosz
08
08
08
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz
FOKA Sandomierz

35.52
36.87
37.93
185
165
152
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Kępiński Rafał
Budzeń Patryk
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

39.61
43.04
44.41
133
104
94
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Staniszewska Maja
Jędrzejewska Anna
Sciubisz Amelia
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój

22.58
25.20
26.68
104
74
63
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Giemza Paweł
Nogajski Adam
Nogajski Michał
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

26.22
26.43
27.00
42
41
38
5. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Kuc Weronika
Fortuna Alicja
08
08
08
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój

42.21
45.98
46.88
224
174
164
5. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Kozub Amelia
Wójtowicz Oliwia
Kisiel Julia
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

48.50
52.07
53.49
148
119
110
6. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Szyszkowski Bartosz
Klimek Bartosz
Bryk Jakub
08
08
08
Delfin Połaniec
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św

44.82
44.95
45.85
121
120
113
6. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Góralski Oliwier
Pastuszka Piotr

09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
48.72
51.22
52.47
94
81
75
7. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Jędrzejewska Anna
Kabała Maria
Staniszewska Maja
10
10
10
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

26.22
26.55
27.31
97
94
86
8. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Giemza Paweł
Nogajski Adam
Szczyrba Robert
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz

25.92
27.38
27.44
63
54
53
9. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Karwacka Dominika
Nowak Maja
Kaczmarska Wiktoria
08
08
08
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice

49.07
52.41
56.51
202
165
132
10. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Plewniak Michał
Sykucki Kacper
08
08
08
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz

48.08
48.37
52.92
144
142
108
11. Dziewcząt, 25m klasycznyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Stefankiewicz Iga
Barańska Zofia
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

25.87
31.57
31.95
138
76
73
12. Chłopców, 25m klasycznyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Budzeń Patryk
Kępiński Rafał
Pastuszka Piotr
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

26.35
28.98
29.34
85
64
62
13. Dziewcząt, 4 x 50m zmiennyDzieci 9-lat

1.
2.
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój

Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
3:24.98
3:43.02
130
101
14. Chłopców, 4 x 50m zmiennyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św 1

Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
3:15.60
3:37.07
3:38.76
99
72
70
15. Mieszane, 8 x 25m dowolny8 lat

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św 1
KSZO Ostrowiec Św 2
Barakuda Starachowice

KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
2:54.27
3:24.77
3:39.34