Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci Kielce - 15,16 czerwca 2018r |
Konkurencja 1 15-06-2018 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 34.03 | Belicka Beata | ORJED | Ostrowiec Św. | 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Zuzanna | 07 | KORONA-Swim Kielce | 37.54 | 273 | ||||
2. | Choińska Maja | 07 | Salos Cortile Kielce | 39.16 | 241 | ||||
3. | Szpak Magdalena | 07 | Salos Cortile Kielce | 40.30 | 221 | ||||
4. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 41.66 | 200 | ||||
5. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 41.84 | 197 | ||||
6. | Kwiatkowska Amelia | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 51.57 | 105 | ||||
7. | Bosak Amelia | 07 | KORONA-Swim Kielce | 57.08 | 77 | ||||
DYSKW. | Czerwińska Aleksandra | 07 | KORONA-Swim Kielce | ||||||
O1 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15-06-2018 - 16:04 | Chłopców, 50m motylkowy | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.13 | Kurant Roger | KSOST | Ostrowiec Św. | 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Baster Marcin | 07 | KORONA-Swim Kielce | 46.54 | 102 | |||
2. | Pakaszewski Igor | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 47.92 | 94 | |||
3. | Przodo Mikołaj | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 48.12 | 92 | |||
4. | Ściana Jakub | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 48.25 | 92 | |||
5. | Segieta Aleksander | 07 | KORONA-Swim Kielce | 51.89 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15-06-2018 - 16:06 | Dziewcząt, 50m dowolny | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 30.56 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Beata | 08 | Barakuda Starachowice | 34.64 | 301 | |||
2. | Karwacka Dominika | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 34.90 | 295 | |||
3. | Kuc Weronika | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 37.79 | 232 | |||
4. | Dąbek Emilia | 08 | Salos Cortile Kielce | 39.47 | 204 | |||
5. | Dąbrowska Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 39.79 | 199 | |||
6. | Zatorska Zofia | 08 | Barakuda Starachowice | 40.14 | 194 | |||
7. | Fortuna Alicja | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 40.54 | 188 | |||
8. | Janus Lena | 08 | Salos Cortile Kielce | 40.64 | 187 | |||
9. | Wróbel Magdalena | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 42.30 | 165 | |||
10. | Cetera Julia | 08 | Barakuda Starachowice | 43.78 | 149 | |||
11. | Dziwoń Ewa | 08 | KORONA-Swim Kielce | 43.81 | 149 | |||
12. | Kaczmarska Wiktoria | 08 | Barakuda Starachowice | 44.61 | 141 | |||
13. | Wnuk Oliwia | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 46.83 | 122 | |||
14. | Strzęp Magdalena | 08 | Salos Cortile Kielce | 47.32 | 118 | |||
15. | Gręda Julia | 08 | KORONA-Swim Kielce | 51.84 | 90 | |||
16. | Walo Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:03.47 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15-06-2018 - 16:11 | Chłopców, 50m dowolny | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 30.07 | Zacharski Szymon | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olesiński Jan | 08 | Barakuda Starachowice | 33.86 | 214 | |||
Bekier Wiktor | 08 | KORONA-Swim Kielce | 33.86 | 214 | ||||
3. | Plewniak Michał | 08 | Barakuda Starachowice | 37.94 | 152 | |||
4. | Bryk Jakub | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 38.10 | 150 | |||
5. | Głogowski Seweryn | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 38.45 | 146 | |||
6. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 38.60 | 144 | |||
7. | Gawlik Franciszek | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 39.06 | 139 | |||
8. | Menducki Szymon | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 39.09 | 139 | |||
9. | Michalczyk Bartosz | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 41.05 | 120 | |||
10. | Górski Antoni | 08 | KORONA-Swim Kielce | 41.64 | 115 | |||
11. | Spychaj Piotr | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 41.70 | 114 | |||
12. | Botkiewicz Mateusz | 08 | KORONA-Swim Kielce | 42.55 | 107 | |||
13. | Kaczmarczyk Marcel | 08 | Barakuda Starachowice | 44.97 | 91 | |||
14. | Czech Michał | 08 | KORONA-Swim Kielce | 53.05 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15-06-2018 - 16:22 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:16.72 | Petrykowska Adrianna | KSOST | Ostrowiec Św. | 27-11-2016 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Choińska Maja | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:18.22 | 348 | 38.98 | 39.24 | |||
2. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 1:27.79 | 246 | 42.65 | 45.14 | |||
3. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 1:30.05 | 228 | 44.82 | 45.23 | |||
4. | Sell Karolina | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:30.58 | 224 | 44.60 | 45.98 | |||
5. | Kwiatkowska Amelia | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 1:36.18 | 187 | 46.08 | 50.10 | |||
6. | Kawecka Anna | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 1:36.41 | 185 | 45.72 | 50.69 | |||
7. | Karwacka Kornelia | 07 | Barakuda Starachowice | 1:36.90 | 183 | 45.97 | 50.93 | |||
8. | Trzaska Karolina | 07 | Barakuda Starachowice | 1:44.70 | 145 | 50.54 | 54.16 | |||
9. | Chałacińska Julia | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:49.13 | 128 | 52.14 | 56.99 | |||
10. | Szczykutowicz Laura | 07 | Barakuda Starachowice | 1:49.74 | 126 | 52.46 | 57.28 | |||
11. | Bosak Amelia | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:55.99 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15-06-2018 - 16:27 | Chłopców, 100m grzbietowy | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:15.58 | Gotszling Dawid | KOKIE | Ostrowiec Św. | 17-11-2012 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:22.05 | 211 | 40.94 | 41.11 | ||||
2. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 1:25.05 | 190 | 40.84 | 44.21 | ||||
3. | Pakaszewski Igor | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:27.38 | 175 | 43.97 | 43.41 | ||||
4. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 1:29.98 | 160 | 44.34 | 45.64 | ||||
5. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 1:31.39 | 153 | 42.85 | 48.54 | ||||
6. | Morawski Szymon | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:33.89 | 141 | 46.17 | 47.72 | ||||
7. | Durlik Wojciech | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:35.65 | 133 | 45.86 | 49.79 | ||||
8. | Ruszczak Mateusz | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:39.76 | 117 | 48.32 | 51.44 | ||||
9. | Baster Marcin | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:39.80 | 117 | 50.17 | 49.63 | ||||
10. | Przodo Mikołaj | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 1:58.52 | 70 | 56.14 | 1:02.38 | ||||
11. | Olczyk Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 2:02.70 | 63 | 55.34 | 1:07.36 | ||||
DYSKW. | Ściana Jakub | 07 | ORKA MOSiR Kielce | ||||||||
O1 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15-06-2018 - 16:39 | Dziewcząt, 50m klasyczny | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 40.08 | Kowalik Nina | KOKIE | Puławy | 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Karwacka Dominika | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 44.94 | 258 | ||||
2. | Woźniak Beata | 08 | Barakuda Starachowice | 46.54 | 233 | ||||
3. | Dąbrowska Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 48.68 | 203 | ||||
4. | Kuc Weronika | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 50.44 | 183 | ||||
5. | Zatorska Zofia | 08 | Barakuda Starachowice | 51.21 | 174 | ||||
6. | Fortuna Alicja | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 52.32 | 164 | ||||
7. | Cetera Julia | 08 | Barakuda Starachowice | 52.98 | 157 | ||||
8. | Kaczmarska Wiktoria | 08 | Barakuda Starachowice | 54.70 | 143 | ||||
9. | Dąbek Emilia | 08 | Salos Cortile Kielce | 55.32 | 138 | ||||
10. | Wróbel Magdalena | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 55.67 | 136 | ||||
11. | Strzęp Magdalena | 08 | Salos Cortile Kielce | 58.29 | 118 | ||||
12. | Janus Lena | 08 | Salos Cortile Kielce | 58.44 | 117 | ||||
13. | Walo Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:03.50 | 91 | ||||
14. | Gręda Julia | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:08.43 | 73 | ||||
15. | Dziwoń Ewa | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:12.76 | 60 | ||||
DYSKW. | Wnuk Oliwia | 08 | UNIA Busko-Zdrój | ||||||
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15-06-2018 - 16:45 | Chłopców, 50m klasyczny | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.16 | Treliński Bartosz | ORJED | Kielce | 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olesiński Jan | 08 | Barakuda Starachowice | 45.27 | 173 | ||||
2. | Plewniak Michał | 08 | Barakuda Starachowice | 46.46 | 160 | ||||
3. | Bekier Wiktor | 08 | KORONA-Swim Kielce | 47.74 | 147 | ||||
4. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 52.41 | 111 | ||||
5. | Menducki Szymon | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 53.69 | 104 | ||||
6. | Górski Antoni | 08 | KORONA-Swim Kielce | 55.19 | 95 | ||||
7. | Głogowski Seweryn | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 57.05 | 86 | ||||
8. | Bryk Jakub | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 57.52 | 84 | ||||
9. | Kaczmarczyk Marcel | 08 | Barakuda Starachowice | 58.27 | 81 | ||||
10. | Gawlik Franciszek | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 59.08 | 78 | ||||
11. | Botkiewicz Mateusz | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:04.76 | 59 | ||||
12. | Michalczyk Bartosz | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 1:05.30 | 57 | ||||
13. | Czech Michał | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:18.02 | 33 | ||||
DYSKW. | Spychaj Piotr | 08 | KS KSZO Ostrowiec | ||||||
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15-06-2018 - 16:57 | Dziewcząt, 200m dowolny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:29.63 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wójcik Zuzanna | 07 | KORONA-Swim Kielce | 2:43.07 | 313 | 36.40 | 41.59 | 43.54 | 41.54 | |||
2. | Czerwińska Aleksandra | 07 | KORONA-Swim Kielce | 2:49.26 | 280 | 38.38 | 43.36 | 44.71 | 42.81 | |||
3. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 2:53.05 | 262 | 37.88 | 44.36 | 46.77 | 44.04 | |||
4. | Szpak Magdalena | 07 | Salos Cortile Kielce | 2:53.72 | 259 | 39.79 | 44.48 | 45.34 | 44.11 | |||
5. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 3:07.28 | 206 | 42.15 | 48.56 | 50.18 | 46.39 | |||
6. | Sell Karolina | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:08.05 | 204 | 42.59 | 49.94 | 49.72 | 45.80 | |||
7. | Karwacka Kornelia | 07 | Barakuda Starachowice | 3:18.60 | 173 | 43.80 | 50.92 | 53.53 | 50.35 | |||
8. | Trzaska Karolina | 07 | Barakuda Starachowice | 3:19.93 | 170 | 45.64 | 52.64 | 53.23 | 48.42 | |||
9. | Kawecka Anna | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 3:29.26 | 148 | 46.04 | 51.15 | 54.99 | 57.08 | |||
10. | Szczykutowicz Laura | 07 | Barakuda Starachowice | 3:49.17 | 112 | 54.82 | 57.86 | 1:00.36 | 56.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15-06-2018 - 17:05 | Chłopców, 200m dowolny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.28 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 06-12-2008 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 2:36.01 | 258 | 35.89 | 40.97 | 41.62 | 37.53 | |||
2. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 2:36.83 | 254 | 35.95 | 41.19 | 41.86 | 37.83 | |||
3. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 2:58.54 | 172 | 39.84 | 46.52 | 48.79 | 43.39 | |||
4. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 3:00.81 | 165 | 40.43 | 47.77 | 44.55 | 48.06 | |||
5. | Durlik Wojciech | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:05.51 | 153 | 41.34 | 46.18 | 48.38 | 49.61 | |||
6. | Morawski Szymon | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:12.42 | 137 | 44.48 | 49.25 | 51.16 | 47.53 | |||
7. | Ruszczak Mateusz | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 3:15.21 | 131 | 43.60 | 51.79 | |||||
8. | Segieta Aleksander | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:18.55 | 125 | 45.12 | 51.66 | 53.88 | 47.89 | |||
9. | Olczyk Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 4:02.78 | 68 | 48.94 | 58.13 | 1:13.38 | 1:02.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15-06-2018 - 17:20 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:31.74 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Ostrowiec Św. | 23-11-2013 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KORONA-Swim Kielce 1 | KORONA-Swim Kielce | 2:50.39 | 222 |
Sell Karolina Czerwińska Aleksandra | 07 07 | 43.53 47.48 | Wójcik Zuzanna Bosak Amelia | 07 07 | 38.02 41.36 |
2. | Barakuda Starachowice | Barakuda Starachowice | 3:03.85 | 177 |
Karwacka Kornelia Trzaska Karolina | 07 07 | 45.07 56.85 | Kowalczyk Weronika Jędrzejewska Maria | 07 07 | 42.53 39.40 |
PK | Salos Cortile Kielce | Salos Cortile Kielce | 2:47.26 | 235 |
Janus Lena Chałacińska Julia | 08 07 | 43.63 47.08 | Szpak Magdalena Choińska Maja | 07 07 | 43.25 33.30 |
PK | UNIA Busko-Zdrój | UNIA Busko-Zdrój | 3:05.11 | 173 |
Kawecka Anna Kwiatkowska Amelia | 07 07 | 45.40 47.04 | Kuc Weronika Fortuna Alicja | 08 08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15-06-2018 - 17:23 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:29.03 | MUKP Orka MOSiR Kielce | ORKIE | Kielce | 15-12-2013 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | ORKA MOSiR Kielce | ORKA MOSiR Kielce | 2:46.41 | 160 |
Pakaszewski Igor Ruszczak Mateusz | 07 07 | 40.04 47.94 | Sikora Cyprian Ściana Jakub | 07 07 | 41.61 36.82 |
2. | Barakuda Starachowice | Barakuda Starachowice | 2:59.81 | 127 |
Olczyk Kacper Jaroński Oskar | 07 07 | 57.42 42.30 | Kasperkiewicz Bartłomiej Świercz Kacper | 07 07 | 46.99 33.10 |
3. | KORONA-Swim Kielce 1 | KORONA-Swim Kielce | 3:05.08 | 116 |
Durlik Wojciech Morawski Szymon | 07 07 | 45.57 48.06 | Baster Marcin Segieta Aleksander | 07 07 | 51.16 40.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16-06-2018 - 10:00 | Dziewcząt, 100m klasyczny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:26.23 | Płatek Oliwia | SAKIE | Ostrowiec Św. | 15-11-2015 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 1:36.75 | 267 | 44.91 | 51.84 | ||||
2. | Chałacińska Julia | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:39.61 | 245 | 47.53 | 52.08 | ||||
3. | Kwiatkowska Amelia | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 1:40.53 | 238 | 46.69 | 53.84 | ||||
4. | Szpak Magdalena | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:42.12 | 227 | 47.90 | 54.22 | ||||
5. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 1:56.01 | 155 | 55.44 | 1:00.57 | ||||
6. | Trzaska Karolina | 07 | Barakuda Starachowice | 1:56.21 | 154 | 55.92 | 1:00.29 | ||||
7. | Szczykutowicz Laura | 07 | Barakuda Starachowice | 2:17.51 | 93 | 1:05.83 | 1:11.68 | ||||
DYSKW. | Bosak Amelia | 07 | KORONA-Swim Kielce | ||||||||
K1 - kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16-06-2018 - 10:07 | Chłopców, 100m klasyczny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:25.43 | Polak Mikołaj | KOKIE | Oświęcim | 22-12-2011 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:36.39 | 192 | 45.52 | 50.87 | |||
2. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 1:36.46 | 191 | 44.82 | 51.64 | |||
3. | Pakaszewski Igor | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:41.47 | 164 | 48.44 | 53.03 | |||
4. | Morawski Szymon | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:42.74 | 158 | 49.06 | 53.68 | |||
5. | Ruszczak Mateusz | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:45.15 | 147 | 48.36 | 56.79 | |||
6. | Przodo Mikołaj | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 1:46.34 | 143 | 49.84 | 56.50 | |||
7. | Baster Marcin | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:47.53 | 138 | 49.61 | 57.92 | |||
8. | Ściana Jakub | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:51.27 | 124 | 52.18 | 59.09 | |||
9. | Olczyk Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 2:07.26 | 83 | 1:00.14 | 1:07.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16-06-2018 - 10:13 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 35.26 | Choińska Maja | SAKIE | Staszów | 22-04-2018 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Beata | 08 | Barakuda Starachowice | 40.61 | 252 | |||
2. | Karwacka Dominika | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 40.73 | 250 | |||
3. | Janus Lena | 08 | Salos Cortile Kielce | 43.87 | 200 | |||
4. | Zatorska Zofia | 08 | Barakuda Starachowice | 45.07 | 184 | |||
5. | Kuc Weronika | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 45.56 | 178 | |||
6. | Dąbrowska Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 45.63 | 178 | |||
7. | Dąbek Emilia | 08 | Salos Cortile Kielce | 45.93 | 174 | |||
8. | Nowińska Justyna | 08 | KORONA-Swim Kielce | 46.16 | 171 | |||
9. | Fortuna Alicja | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 46.42 | 169 | |||
10. | Cetera Julia | 08 | Barakuda Starachowice | 46.69 | 166 | |||
11. | Wróbel Magdalena | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 49.17 | 142 | |||
12. | Dziwoń Ewa | 08 | KORONA-Swim Kielce | 49.45 | 139 | |||
13. | Wnuk Oliwia | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 50.28 | 133 | |||
14. | Strzęp Magdalena | 08 | Salos Cortile Kielce | 53.05 | 113 | |||
15. | Gręda Julia | 08 | KORONA-Swim Kielce | 57.30 | 89 | |||
16. | Walo Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 59.65 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16-06-2018 - 10:19 | Chłopców, 50m grzbietowy | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 34.61 | Zacharski Szymon | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bekier Wiktor | 08 | KORONA-Swim Kielce | 39.95 | 172 | |||
2. | Olesiński Jan | 08 | Barakuda Starachowice | 41.57 | 152 | |||
3. | Plewniak Michał | 08 | Barakuda Starachowice | 42.80 | 139 | |||
4. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 43.94 | 129 | |||
5. | Głogowski Seweryn | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 44.84 | 121 | |||
6. | Gawlik Franciszek | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 44.93 | 120 | |||
7. | Bryk Jakub | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 45.76 | 114 | |||
8. | Górski Antoni | 08 | KORONA-Swim Kielce | 45.80 | 114 | |||
9. | Menducki Szymon | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 47.31 | 103 | |||
10. | Kaczmarczyk Marcel | 08 | Barakuda Starachowice | 47.86 | 100 | |||
11. | Michalczyk Bartosz | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 48.03 | 99 | |||
12. | Spychaj Piotr | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 52.41 | 76 | |||
13. | Czech Michał | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:08.95 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16-06-2018 - 10:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:07.95 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Sandomierz | 24-11-2007 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Choińska Maja | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:12.42 | 347 | 35.27 | 37.15 | |||
2. | Wójcik Zuzanna | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:14.53 | 318 | 35.46 | 39.07 | |||
3. | Czerwińska Aleksandra | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:18.54 | 272 | 37.42 | 41.12 | |||
4. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 1:21.15 | 246 | 38.10 | 43.05 | |||
5. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 1:22.65 | 233 | 39.82 | 42.83 | |||
6. | Sell Karolina | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:24.77 | 216 | 41.07 | 43.70 | |||
7. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 1:28.46 | 190 | 42.18 | 46.28 | |||
8. | Karwacka Kornelia | 07 | Barakuda Starachowice | 1:30.27 | 179 | 41.81 | 48.46 | |||
9. | Kawecka Anna | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 1:32.98 | 164 | 45.21 | 47.77 | |||
10. | Trzaska Karolina | 07 | Barakuda Starachowice | 1:37.09 | 144 | 46.66 | 50.43 | |||
11. | Chałacińska Julia | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:38.65 | 137 | 47.15 | 51.50 | |||
12. | Bosak Amelia | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:41.24 | 127 | 48.19 | 53.05 | |||
13. | Szczykutowicz Laura | 07 | Barakuda Starachowice | 1:49.54 | 100 | 53.78 | 55.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16-06-2018 - 10:38 | Chłopców, 100m dowolny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:06.09 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 07-12-2008 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:12.20 | 241 | 34.93 | 37.27 | ||||
2. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 1:13.40 | 229 | 35.23 | 38.17 | ||||
3. | Pakaszewski Igor | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:20.06 | 176 | 39.10 | 40.96 | ||||
4. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 1:24.15 | 152 | 39.11 | 45.04 | ||||
5. | Durlik Wojciech | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:25.17 | 146 | 39.53 | 45.64 | ||||
6. | Ściana Jakub | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:25.40 | 145 | 40.49 | 44.91 | ||||
7. | Ruszczak Mateusz | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:27.61 | 134 | 41.50 | 46.11 | ||||
8. | Baster Marcin | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:27.80 | 134 | 41.95 | 45.85 | ||||
9. | Segieta Aleksander | 07 | KORONA-Swim Kielce | 1:32.82 | 113 | 45.63 | 47.19 | ||||
10. | Olczyk Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 1:48.87 | 70 | 50.67 | 58.20 | ||||
DYSKW. | Bzówka Jakub | 07 | Delfin Połaniec | ||||||||
O1 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16-06-2018 - 10:49 | Dziewcząt, 100m zmienny | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:17.62 | Petrykowska Adrianna | KSOST | Ostrowiec Św. | 11-12-2016 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woźniak Beata | 08 | Barakuda Starachowice | 1:28.80 | 259 | 40.83 | 47.97 | ||||
2. | Karwacka Dominika | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 1:28.94 | 258 | 41.34 | 47.60 | ||||
3. | Kuc Weronika | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 1:38.00 | 193 | 45.28 | 52.72 | ||||
4. | Dąbek Emilia | 08 | Salos Cortile Kielce | 1:39.56 | 184 | 48.89 | 50.67 | ||||
5. | Zatorska Zofia | 08 | Barakuda Starachowice | 1:40.65 | 178 | 46.91 | 53.74 | ||||
6. | Dąbrowska Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:41.29 | 175 | 48.02 | 53.27 | ||||
7. | Fortuna Alicja | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 1:42.64 | 168 | 46.53 | 56.11 | ||||
8. | Cetera Julia | 08 | Barakuda Starachowice | 1:43.12 | 165 | 50.00 | 53.12 | ||||
9. | Wróbel Magdalena | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 1:50.25 | 135 | 52.96 | 57.29 | ||||
10. | Nowińska Justyna | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:53.60 | 124 | 49.85 | 1:03.75 | ||||
11. | Dziwoń Ewa | 08 | KORONA-Swim Kielce | 2:01.49 | 101 | 54.42 | 1:07.07 | ||||
12. | Walo Maria | 08 | KORONA-Swim Kielce | 2:11.05 | 80 | 1:01.61 | 1:09.44 | ||||
13. | Gręda Julia | 08 | KORONA-Swim Kielce | 2:12.01 | 79 | 1:03.12 | 1:08.89 | ||||
DYSKW. | Janus Lena | 08 | Salos Cortile Kielce | ||||||||
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16-06-2018 - 10:57 | Chłopców, 100m zmienny | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:14.53 | Gotszling Dawid | KOKIE | Puławy | 16-12-2012 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bekier Wiktor | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:25.90 | 200 | 39.95 | 45.95 | ||||
2. | Olesiński Jan | 08 | Barakuda Starachowice | 1:26.11 | 199 | 41.55 | 44.56 | ||||
3. | Plewniak Michał | 08 | Barakuda Starachowice | 1:35.21 | 147 | 45.72 | 49.49 | ||||
4. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 1:36.80 | 140 | 44.47 | 52.33 | ||||
5. | Menducki Szymon | 08 | KS KSZO Ostrowiec | 1:41.67 | 121 | 50.63 | 51.04 | ||||
6. | Głogowski Seweryn | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 1:41.69 | 121 | 47.52 | 54.17 | ||||
7. | Górski Antoni | 08 | KORONA-Swim Kielce | 1:48.62 | 99 | 49.75 | 58.87 | ||||
8. | Gawlik Franciszek | 08 | UNIA Busko-Zdrój | 1:49.59 | 96 | 48.14 | 1:01.45 | ||||
9. | Kaczmarczyk Marcel | 08 | Barakuda Starachowice | 1:53.71 | 86 | 54.19 | 59.52 | ||||
10. | Michalczyk Bartosz | 08 | ORKA MOSiR Kielce | 1:54.61 | 84 | 54.59 | 1:00.02 | ||||
DYSKW. | Bryk Jakub | 08 | KS KSZO Ostrowiec | ||||||||
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8 | |||||||||||
DYSKW. | Spychaj Piotr | 08 | KS KSZO Ostrowiec | ||||||||
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania | |||||||||||
DYSKW. | Czech Michał | 08 | KORONA-Swim Kielce | ||||||||
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, M-10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16-06-2018 - 11:11 | Dziewcząt, 200m zmienny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:45.96 | Szafrańska Malwina | KSOST | Ostrowiec Św. | 09-12-2017 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Choińska Maja | 07 | Salos Cortile Kielce | 3:01.34 | 303 | 40.94 | 44.65 | 55.63 | 40.12 | |||
2. | Wójcik Zuzanna | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:02.95 | 295 | 40.23 | 47.32 | 54.77 | 40.63 | |||
3. | Czerwińska Aleksandra | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:11.89 | 256 | 43.86 | 49.24 | 55.76 | 43.03 | |||
4. | Szpak Magdalena | 07 | Salos Cortile Kielce | 3:17.82 | 233 | 44.85 | 50.21 | 58.67 | 44.09 | |||
5. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 3:19.83 | 226 | 44.36 | 47.75 | 1:00.56 | 47.16 | |||
6. | Karwacka Kornelia | 07 | Barakuda Starachowice | 3:33.75 | 185 | 48.11 | 52.13 | 1:05.45 | 48.06 | |||
7. | Sell Karolina | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:37.13 | 176 | 53.54 | 51.98 | 1:08.21 | 43.40 | |||
8. | Kwiatkowska Amelia | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 3:38.14 | 174 | 54.37 | 53.54 | 55.79 | 54.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16-06-2018 - 11:21 | Chłopców, 200m zmienny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:38.75 | Gotszling Dawid | KOKIE | Busko-Zdrój | 24-11-2012 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 3:12.40 | 185 | 44.73 | 49.52 | 57.76 | 40.39 | ||||
2. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 3:16.09 | 174 | 46.31 | 51.98 | 54.07 | 43.73 | ||||
3. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 3:22.11 | 159 | 47.74 | 50.79 | 58.55 | 45.03 | ||||
4. | Durlik Wojciech | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:29.15 | 144 | 46.95 | 54.54 | 1:00.73 | 46.93 | ||||
5. | Morawski Szymon | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:32.34 | 137 | 48.89 | 52.90 | 1:04.14 | 46.41 | ||||
6. | Segieta Aleksander | 07 | KORONA-Swim Kielce | 3:48.64 | 110 | 53.91 | 56.29 | 1:07.94 | 50.50 | ||||
7. | Przodo Mikołaj | 07 | UNIA Busko-Zdrój | 3:51.04 | 106 | 50.54 | 1:07.39 | 55.88 | 57.23 | ||||
DYSKW. | Bzówka Jakub | 07 | Delfin Połaniec | ||||||||||
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 16-06-2018 - 11:36 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:17.43 | KS KSZO Ostrowiec | KSOST | Busko-Zdrój | 05-06-2017 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KORONA-Swim Kielce 1 | KORONA-Swim Kielce | 2:31.15 | 242 |
Sell Karolina Bosak Amelia | 07 07 | 39.85 42.28 | Czerwińska Aleksandra Wójcik Zuzanna | 07 07 | 35.55 33.47 |
DYSKW. | Barakuda Starachowice | Barakuda Starachowice | |||||||
S1 - przedwczesna zmiana pływaka |
Kowalczyk Weronika, Karwacka Kornelia, Trzaska Karolina, Jędrzejewska Maria |
PK | Salos Cortile Kielce | Salos Cortile Kielce | 2:31.74 | 239 |
Szpak Magdalena Dąbek Emilia | 07 08 | 36.45 42.35 | Chałacińska Julia Choińska Maja | 07 07 | 40.19 32.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 16-06-2018 - 11:39 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:13.54 | MUKP Korona-Swim Kielce | KOKIE | Kielce | 29-05-2011 |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | ORKA MOSiR Kielce | ORKA MOSiR Kielce | 2:19.96 | 205 |
Pakaszewski Igor Ściana Jakub | 07 07 | 34.99 36.24 | Sikora Cyprian Ruszczak Mateusz | 07 07 | 32.75 35.98 |
2. | Barakuda Starachowice | Barakuda Starachowice | 2:37.64 | 143 |
Kasperkiewicz Bartłomiej Olczyk Kacper | 07 07 | 36.70 50.24 | Jaroński Oskar Świercz Kacper | 07 07 | 37.66 33.04 |
DYSKW. | KORONA-Swim Kielce 1 | KORONA-Swim Kielce | |||||||
O1 - przedwczesny start |
Morawski Szymon, Baster Marcin, Segieta Aleksander, Durlik Wojciech |