Świętokrzyskie Już Pływam! - 1 runda
Staszów - 4 marca 2018r


Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Karczewska Oliwia
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

40.91
41.19
41.99
183
179
169
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Dąbrowski Jan
Grzesik Franciszek
Kępiński Rafał
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

36.29
36.86
42.37
174
166
109
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Pawlik Aleksandra
Staniszewska Maja
Jędrzejewska Anna
10
10
10
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

21.42
23.91
25.24
121
87
74
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
Smela Maria
Rugała Irena
11
11
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

33.88
40.86
30
17
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Słota Filip
Giemza Paweł
Dziuba Mateusz
10
10
10
Centrum Staszów
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

23.92
26.45
26.50
55
41
40
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Szyszkowski Kacper
Belusiak Franciszek
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
Centrum Staszów
Centrum Staszów

27.34
27.57
34.27
37
36
18
5. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Kozub Amelia
Boruń Izabella
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

43.33
47.96
49.97
207
153
135
6. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Konopka Maksymilian
Osuch Mateusz
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce

48.51
49.23
49.60
96
91
89
7. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Pawlik Aleksandra
Seweryn Julia
Staniszewska Maja
10
10
10
Salos Cortile Kielce
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

23.39
26.48
26.49
137
94
94
7. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
Smela Maria
Rugała Irena
11
11
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

39.82
40.20
27
27
8. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Giemza Paweł
Dziuba Mateusz
Słota Filip
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów
Centrum Staszów

24.94
26.18
26.46
71
61
60
8. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Szyszkowski Kacper
Kukla Piotr
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
Centrum Staszów
Centrum Staszów

27.00
29.87
32.21
56
41
33
9. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Mazur Vanessa
Karczewska Oliwia
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

49.51
52.77
59.14
193
159
113
10. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Kundera Jeremiasz
Dąbrowski Jan
Budzeń Patryk
09
09
09
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

50.10
53.63
56.79
128
104
87
11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Korona-Swim Kielce 1
KSZO Ostrowiec Św 1
KSZO Ostrowiec Św 2

Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
3:02.94
3:10.30
3:30.75
136
121
89
12. Chłopców, 4 x 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św 1
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św 2

KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
2:54.53
2:54.83
3:50.72
106
105
45