Świętokrzyskie Już Pływam! - 3 runda
Sandomierz - 23 września 2018r


Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Kozub Amelia
Beksińska Amelia
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

40.34
43.51
47.82
257
205
154
1. Dziewcząt, 50m grzbietowy8 lat

1.
2.
3.
Sokół Sara
Szybajlo Zuzanna
Lasota Lena
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój

52.26
56.18
58.33
118
95
85
2. Chłopców, 50m grzbietowy9 lat

1.
2.
3.
Dąbrowski Jan
Grzesik Franciszek
Kępiński Rafał
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

42.31
44.69
45.85
144
122
113
2. Chłopców, 50m grzbietowy8 lat

1.
2.
3.
Giemza Paweł
Karcz Maksymilian
Błajszczak Michał
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
FOKA Sandomierz

49.96
55.16
55.68
87
65
63
3. Dziewcząt, 25m grzbietowy7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Boszczyk Zuzanna
Smela Maria
Rugała Irena
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

24.35
29.81
34.04
122
66
44
4. Chłopców, 25m grzbietowy7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Małek Jakub
Szyszkowski Kacper
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
UNIA Busko Zdrój
Centrum Staszów

23.74
25.40
27.49
83
67
53
5. Dziewcząt, 25m klasyczny8 lat

1.
2.
Kabała Maria
Staniszewska Maja
10
10
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

28.35
31.71
103
74
6. Chłopców, 25m klasyczny8 lat

1.
2.
3.
Słota Filip
Chmielewski Oskar
Błajszczak Michał
10
10
10
Centrum Staszów
Centrum Staszów
FOKA Sandomierz

29.76
29.76
29.76
59
59
59
SC 1
SC 2
SC 3
7. Dziewcząt, 25m motylkowy9 lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Mazur Vanessa
Karczewska Oliwia
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

18.49
20.24
20.38
221
168
165
8. Chłopców, 25m motylkowy9 lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Kępiński Rafał
Dąbrowski Jan
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

19.30
19.68
20.09
134
127
119
9. Dziewcząt, 25m dowolny7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Boszczyk Zuzanna
Smela Maria
Rugała Irena
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

22.95
33.10
39.30
99
33
19
10. Chłopców, 25m dowolny7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Szyszkowski Kacper
Małek Jakub
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
Centrum Staszów
UNIA Busko Zdrój

24.04
24.37
26.16
54
52
42
11. Dziewcząt, 50m dowolny8 lat

1.
2.
3.
Sokół Sara
Staniszewska Maja
Szybajlo Zuzanna
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

46.27
49.92
56.13
126
100
70
12. Chłopców, 50m dowolny8 lat

1.
2.
3.
Słota Filip
Hunek Paweł
Starachowski Maciej
10
10
10
Centrum Staszów
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św

48.77
51.26
53.11
71
61
55
13. Dziewcząt, 50m klasyczny9 lat

1.
2.
3.
Karczewska Oliwia
Beksińska Amelia
Karpowicz Olivia
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Orka MOSiR Kielce

52.73
54.25
54.58
160
147
144
14. Chłopców, 50m klasyczny9 lat

1.
2.
3.
Kundera Jeremiasz
Budzeń Patryk
Kogut Bartosz
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

51.52
54.30
55.38
117
100
94
15. Dziewcząt, 4 x 25m dowolny8 lat i młodsi

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św 1
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św 2

KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
1:35.62
1:54.38
2:19.40
92
54
29
16. Chłopców, 4 x 25m dowolny8 lat i młodsi

1.Centrum Staszów

Centrum Staszów1:39.6352
17. Mieszane, 8 x 25m dowolny9 lat i młodsi

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św 1
Korona-Swim Kielce 1
Korona-Swim Kielce 2

KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
2:36.84
2:50.11
2:50.13