Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  10 - 11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  10 - 11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  10 - 11 lat
Nr  12. Chłopców, 4 x 50m dowolny  10 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 1 runda Małej Ligi
Ostrowiec Sw., 10 marca 2018r


Konkurencja 1
10-03-2018
Dziewcząt, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce34.63302
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec35.26286
3.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice37.54237
4.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz37.70234
5.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce38.31223
6.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św42.71161
7.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce45.62132
8.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz47.56116
9.Floras Antonina07FOKA Sandomierz48.84107
10.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz50.6396
11.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice50.7196
12.Błońska Amelia07Salos Cortile Kielce52.2288
13.Baska Julia07FOKA Sandomierz53.4382
14.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz55.7472
15.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój1:09.0538

10 lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św35.72275
2.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice36.39260
3.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce39.46204
4.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój39.70200
5.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój40.61187
6.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice41.92170
7.Nowak Maja08Delfin Połaniec42.13167
8.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój43.07157
9.Cetera Julia08Barakuda Starachowice43.88148
10.Iwan Pola08UNIA Busko Zdrój44.89138
11.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice45.81130
12.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce46.89121
13.Dziwoń Ewa08Korona-Swim Kielce48.07113
14.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz49.49103
15.Chróścielewska Amelia08ORKA MOSiR Kielce51.2093
16.Rafalska Maja08KSZO Ostrowiec Św53.6681
17.Dziub Aleksandra08Korona-Swim Kielce54.8576
18.Lafa Scarlett08ORKA MOSiR Kielce57.0867
19.Wielgo Oliwia08ORKA MOSiR Kielce1:01.0355
DYSKW.Janus Lena08Salos Cortile Kielce
O1 - start przed sygnałem


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-03-2018
Chłopców, 50m dowolny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice32.46243
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce32.69238
3.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice35.24190
4.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce36.47171
5.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce36.57170
6.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce36.81166
7.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce37.07163
8.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice37.24161
9.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz38.00151
10.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św38.62144
11.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce40.09129
12.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec40.15128
13.Paw Michał07FOKA Sandomierz40.78122
14.Szelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz41.53116
15.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój44.8792
16.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce44.9091
17.Król Miłosz07Salos Cortile Kielce46.1884
18.Skubida Wiktor07FOKA Sandomierz48.1774
19.Wołowiec Kacper07Salos Cortile Kielce51.9559
20.Gołąbek Mateusz07Salos Cortile Kielce53.3954
DYSKW.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce
O1 - start przed sygnałem

10 lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice33.94212
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce34.41204
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz35.97178
4.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św38.93140
Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz38.93140
6.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św39.30137
7.Gawlik Franek08UNIA Busko Zdrój39.93130
8.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice40.45125
9.Botkiewicz Mateusz08Korona-Swim Kielce42.86105
Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce42.86105
11.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce43.51100
12.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św43.54100
13.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice44.2695
14.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice45.1290
15.Spychaj Piotr08KSZO Ostrowiec Św45.3289
16.Kuśnierek Igor08Barakuda Starachowice47.5377
17.Kądziela Filip08UNIA Busko Zdrój47.7576
18.Teter Bartłomiej08FOKA Sandomierz51.1762
19.Piątek Julian08FOKA Sandomierz52.4157
20.Skowron Marian08Salos Cortile Kielce53.3954
21.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój54.7950
22.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce1:02.0634


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-03-2018
Dziewcząt, 100m zmienny10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:26.2828341.2145.07
2.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:35.2921042.5452.75
3.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce1:35.4820944.4551.03
4.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój1:37.5019646.4951.01
5.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz1:40.4317945.7054.73
6.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice1:41.5717346.1655.41
7.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz1:43.2416547.0256.22
8.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce1:45.0215750.9654.06
9.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św1:48.2214351.3556.87
10.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz2:01.5410155.081:06.46

10 lat

1.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice1:31.0924041.1749.92
2.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój1:40.7217849.6951.03
3.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice1:41.2517547.8053.45
4.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój1:41.7317248.8252.91
5.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce1:43.5416349.0254.52
6.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:51.0113352.5358.48
7.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz1:57.5411257.011:00.53
8.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce2:03.909551.091:12.81
9.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce2:13.95751:00.251:13.70
10.Dziub Aleksandra08Korona-Swim Kielce2:26.63571:10.121:16.51


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-03-2018
Chłopców, 100m zmienny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:28.1718541.2246.95
2.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice1:28.9218143.2745.65
3.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice1:32.4616142.9449.52
4.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec1:37.0313945.2451.79
5.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój1:41.9712048.4353.54
6.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce1:49.039851.3857.65

10 lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice1:27.6418942.9244.72
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:36.0314344.8351.20
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:36.1814344.2451.94
4.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec1:39.0713044.9454.13
5.Gawlik Franek08UNIA Busko Zdrój1:43.6011449.3454.26
6.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce1:50.759349.051:01.70


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-03-2018
Dziewcząt, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:41.20Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce2:56.7730642.0745.1944.6744.84
2.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice3:08.3725345.2748.1548.4246.53
3.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce3:08.7925144.8447.5249.6446.79
4.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice3:12.0223944.6149.8850.8946.64
5.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce3:19.4921348.2651.5550.7648.92
6.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce3:28.1518750.0854.8455.1648.07
7.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice3:28.8518648.2853.6054.0652.91
8.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice3:32.7617548.7755.7455.2652.99
9.Surus Diana07Barakuda Starachowice3:54.4113154.8659.511:01.0259.02
DYSKW.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice
G6 - nieciągła akcja nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-03-2018
Chłopców, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.72Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Sw.08-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce2:59.6520341.8446.3347.0944.39
2.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice3:11.3016843.2448.8549.4049.81
3.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce3:18.3215145.6252.7652.3747.57
4.Szelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz3:58.008754.341:00.911:02.361:00.39
5.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz3:58.958650.611:02.371:03.141:02.83
DYSKW.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-03-2018
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św42.03227
2.Janus Lena08Salos Cortile Kielce43.51205
3.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice46.91163
4.Nowak Maja08Delfin Połaniec47.44158
5.Cetera Julia08Barakuda Starachowice48.49148
6.Dziwoń Ewa08Korona-Swim Kielce48.67146
7.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce49.84136
8.Iwan Pola08UNIA Busko Zdrój51.13126
9.Chróścielewska Amelia08ORKA MOSiR Kielce52.57116
10.Rafalska Maja08KSZO Ostrowiec Św55.5598
11.Lafa Scarlett08ORKA MOSiR Kielce1:01.0174
12.Wielgo Oliwia08ORKA MOSiR Kielce1:01.9371


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-03-2018
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice42.84139
2.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec44.26126
3.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św45.60115
4.Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz46.03112
5.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św46.75107
6.Spychaj Piotr08KSZO Ostrowiec Św48.9293
7.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice49.2391
8.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce49.7389
9.Botkiewicz Mateusz08Korona-Swim Kielce51.3581
10.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce51.6779
11.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice51.7379
12.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św53.4871
13.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce54.0769
14.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój56.1162
15.Kuśnierek Igor08Barakuda Starachowice56.3761
16.Piątek Julian08FOKA Sandomierz56.5760
17.Skowron Marian08Salos Cortile Kielce1:00.6449
DYSKW.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach
DYSKW.Kądziela Filip08UNIA Busko Zdrój
O1 - start przed sygnałem
DYSKW.Teter Bartłomiej08FOKA Sandomierz
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-03-2018
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:39.9224346.5753.35
2.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój1:40.3923946.9853.41
3.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce1:40.5723847.2753.30
4.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:42.0322849.9452.09
5.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce1:46.2320251.0455.19
6.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz1:58.6014556.771:01.83
7.Surus Diana07Barakuda Starachowice2:05.0112458.951:06.06
8.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz2:07.8411659.661:08.18
9.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój2:15.05981:05.381:09.67
10.Floras Antonina07FOKA Sandomierz2:15.99961:03.541:12.45
11.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz2:16.02961:03.461:12.56
12.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce2:39.87591:14.981:24.89
DYSKW.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-03-2018
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce1:46.3614250.3955.97
2.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce1:51.9812251.521:00.46
3.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św1:54.3311553.761:00.57
4.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce1:57.4610654.611:02.85
5.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój2:02.239458.651:03.58
6.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce2:02.659355.971:06.68
7.Paw Michał07FOKA Sandomierz2:05.818658.471:07.34
8.Skubida Wiktor07FOKA Sandomierz2:06.318558.321:07.99
9.Król Miłosz07Salos Cortile Kielce2:08.87801:00.681:08.19
10.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce2:09.44791:00.511:08.93
11.Gołąbek Mateusz07Salos Cortile Kielce2:29.47511:10.241:19.23
DYSKW.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Wołowiec Kacper07Salos Cortile Kielce
O3 - podciąganie się na linie


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-03-2018
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:17.43KS KSZO OstrowiecKSOSTBusko-Zdrój05-06-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:36.14219
Wójcik Zuzanna
Sell Karolina
07
07
+0,85
+0,37
36.12
39.22
Bosak Amelia
Czerwińska Aleksandra
07
07

+0,26
45.58
35.22
2.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:37.47214
Dąbek Emilia
Janus Lena
08
08
42.93
42.37
Szpak Magdalena
Choińska Maja
07
07
39.23
32.94
3.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:47.46178
Kowalczyk Weronika
Karwacka Kornelia
07
07
39.23
41.91
Surus Diana
Jędrzejewska Maria
07
07
46.70
39.62
4.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:00.88141
Zimnicka Wiktoria
Floras Antonina
07
07
+0,78
+0,91
42.58
50.49
Pawelec Martyna
Dąda Amelia
07
07
+0,22
-0,09
49.77
38.04
DYSKW.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz
S1 - przedwczesna zmiana zawodnika
Baska Julia
Polit Oliwia
07
07
+0,79
-1,77
57.03Mazur Amelia
Kozieł Alicja
07
08

10 lat

1.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:46.93179
Zatorska Zofia
Kaczmarska Wiktoria
08
08
42.45
44.06
Cetera Julia
Woźniak Beata
08
08
+0,97
+0,24
44.37
36.05
2.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój2:56.98150
Wróbel Magdalena
Iwan Pola
08
08
54.83
38.62
Fortuna Alicja
Kuc Weronika
08
08
42.44
41.09
3.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:24.8097
Dąbrowska Maria
Dziub Aleksandra
08
08
+0,9957.29
54.36
Latosińska Julia
Dziwoń Ewa
08
08
-0,8047.41
45.74


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-03-2018
Chłopców, 4 x 50m dowolny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:23.05192
Kasperkiewicz Bartłomiej
Olesiński Jan
07
08
+0,78
+0,49
37.55
36.82
Jaroński Oskar
Świercz Kacper
07
07

+0,58
35.12
33.56
2.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:27.35176
Pakaszewski Igor
Sikora Cyprian
07
07
42.28
31.70
Ruszczak Mateusz
Ściana Jakub
07
07
36.90
36.47
3.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:37.12145
Bekier Wiktor
Morawski Szymon
08
07
+0,50
+0,74
36.44
37.67
Segieta Aleksander
Baster Marcin
07
07
+0,53
+0,57
41.54
41.47
4.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz2:57.66100
Szelągiewicz Krzysztof
Skubida Wiktor
07
07
41.86
50.63
Cichoń Łukasz
Paw Michał
07
07
+1,0246.86
38.31
5.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój3:01.3194
Przodo Mikołaj
Litwiński Igor
07
07
+0,91
+0,31
43.94
47.26
Kądziela Filip
Gawlik Franek
08
08
+0,18
+0,69
47.58
42.53
6.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce3:13.9877
Król Miłosz
Wołowiec Kacper
07
07
+0,7147.39
59.19
Gołąbek Mateusz
Sabat Tomasz
07
07

+0,69
52.95
34.45

10 lat

1.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św2:51.63111
Menducki Szymon
Tobiszewski Mikołaj
08
08
39.61
44.29
Spychaj Piotr
Bryk Jakub
08
08
47.32
40.41
2.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:57.06101
Kaczmarczyk Marcel
Kuśnierek Igor
08
08
46.11
50.92
Bakalarz Marcel
Plewniak Michał
08
08
44.12
35.91
3.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:07.5285
Klimek Bartosz
Piątek Julian
08
08
38.80
56.03
Teter Bartłomiej
Sykucki Kacper
08
08
55.53
37.16