Nr  1. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m klasyczny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m klasyczny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m dowolny  10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  10 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m zmienny  10 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka -2 runda Małej Ligi
Kielce - 14 kwietnia 2018r


Konkurencja 1
14-04-2018 - 10:00
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce36.03361
2.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce41.21241
3.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce43.55204
4.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św47.56157
5.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce48.26150
6.Kawecka Anna07UNIA Busko Zdrój48.77145
7.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce50.11134
8.Błońska Amelia07Salos Cortile Kielce50.60130
9.Konieczek Julia07Korona-Swim Kielce52.08119
10.Grzelka Adrianna07WODNIK Końskie52.36117
11.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie52.89114
12.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce53.09113
13.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz53.37111
14.Pakuła Malwina07WODNIK Końskie55.02101
15.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice56.1795
16.Kot Tatiana07Salos Cortile Kielce57.7487
17.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój59.9978
DYSKW.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz
O1 - Przedwczesny start

10 lat

1.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice41.05244
2.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice45.07184
3.Cetera Julia08Barakuda Starachowice46.12172
4.Nowińska Justyna08Korona-Swim Kielce46.23171
5.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce46.29170
6.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św46.83164
7.Dziwoń Ewa08Korona-Swim Kielce48.95144
8.Chróścielewska Amelia08ORKA MOSiR Kielce51.50123
9.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce52.57116
10.Jaworek Maja08Korona-Swim Kielce52.68115
11.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów52.90114
12.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój54.00107
13.Iwan Pola08UNIA Busko Zdrój54.76103
14.Lafa Scarlett08ORKA MOSiR Kielce58.0986
15.Wielgo Oliwia08ORKA MOSiR Kielce59.1181
16.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz1:03.2466
DYSKW.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 2
14-04-2018 - 10:15
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce37.93201
2.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice38.13197
3.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice41.59152
4.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce42.18146
5.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce42.74140
6.Janecki Kamil07Centrum Staszów42.89139
7.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce43.45133
8.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec43.59132
9.Skubida Bartłomiej07FOKA Sandomierz46.96105
10.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św47.24104
11.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz47.9099
12.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce48.6995
13.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce49.3591
14.Gołąbek Mateusz07Salos Cortile Kielce52.7574
15.Wołowiec Kacper07Salos Cortile Kielce56.5060
16.Król Miłosz07Salos Cortile Kielce57.7756

10 lat

1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce39.19182
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice40.13169
3.Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz42.74140
4.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz43.34134
5.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce45.77114
6.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój46.73107
7.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice46.83106
8.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce50.4585
9.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św50.6284
10.Spychaj Piotr08KSZO Ostrowiec Św50.7683
11.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice50.9882
12.Wojsa Filip08Korona-Swim Kielce51.8078
13.Kosierkiewicz Jakub08WODNIK Końskie52.3576
14.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św53.4771
15.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce54.7566
16.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św54.9666
17.Botkiewicz Mateusz08Korona-Swim Kielce55.7163
18.Skowron Marian08Salos Cortile Kielce57.1158
19.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój58.0656
DYSKW.Tomaniewski Adam08Salos Cortile Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 3
14-04-2018 - 10:29
Dziewcząt, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci3:05.93Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.26-10-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce3:30.21262
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec3:33.25251
3.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój3:34.61246
4.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice3:59.32177
5.Surus Diana07Barakuda Starachowice4:00.53175
6.Kot Tatiana07Salos Cortile Kielce4:26.97128
7.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój4:35.95115
8.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce4:38.02113


<< TOP >>
Konkurencja 4
14-04-2018 - 10:38
Chłopców, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:57.56Treliński BartoszORJEDCzarniecka Góra19-11-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce3:41.03161
2.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój3:47.77147
3.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce4:03.19121
4.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój4:09.54112
DYSKW.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice
K17 - dotknięcie ściany dłońmi nałożonymi na siebie
DYSKW.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce
K8 - dłonie nie wypchnięte razem od piersi w trakcie przenoszenia ramion do przodu
DYSKW.Skubida Bartłomiej07FOKA Sandomierz
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 5
14-04-2018 - 10:54
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św35.62277
2.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój37.84231
3.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój40.34191
4.Janus Lena08Salos Cortile Kielce40.51188
5.Nowak Maja08Delfin Połaniec40.60187
6.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce41.26178
7.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice43.41153
8.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój43.51152
9.Dziwoń Ewa08Korona-Swim Kielce44.30144
10.Iwan Pola08UNIA Busko Zdrój44.53142
11.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów45.38134
Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św45.38134
13.Nowińska Justyna08Korona-Swim Kielce45.72131
14.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz47.94113
15.Wilk Ada08WODNIK Końskie48.38110
16.Jaworek Maja08Korona-Swim Kielce50.4297
17.Dziub Aleksandra08Korona-Swim Kielce52.0888
18.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój52.6885
19.Chróścielewska Amelia08ORKA MOSiR Kielce53.0684
20.Lafa Scarlett08ORKA MOSiR Kielce55.1974
21.Bąk Katarzyna08Korona-Swim Kielce58.2263
22.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz58.2663
23.Wielgo Oliwia08ORKA MOSiR Kielce1:18.1726


<< TOP >>
Konkurencja 6
14-04-2018 - 11:02
Chłopców, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce35.20190
2.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice36.85166
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz37.12162
4.Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz37.48157
5.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św38.73143
6.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec38.76142
Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce38.76142
8.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój40.50125
9.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św40.89121
10.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce41.67114
11.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św44.2396
12.Kosierkiewicz Jakub08WODNIK Końskie44.4894
13.Botkiewicz Mateusz08Korona-Swim Kielce44.9291
14.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św45.8886
15.Spychaj Piotr08KSZO Ostrowiec Św46.1584
16.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce46.2983
17.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój47.2179
18.Wojsa Filip08Korona-Swim Kielce51.1462
19.Teter Bartłomiej08FOKA Sandomierz52.1658
20.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce52.3857
21.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św54.1552
22.Tomaniewski Adam08Salos Cortile Kielce55.3349


<< TOP >>
Konkurencja 7
14-04-2018 - 11:16
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:07.95Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:15.43307
2.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:15.45307
3.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:23.15229
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:24.88215
5.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice1:27.19199
6.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz1:27.27198
7.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice1:31.22173
8.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice1:32.40167
9.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św1:37.69141
10.Surus Diana07Barakuda Starachowice1:40.33130
11.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce1:40.90128
12.Kawecka Anna07UNIA Busko Zdrój1:45.19113
13.Grzelka Adrianna07WODNIK Końskie1:46.71108
14.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:48.69102
15.Konieczek Julia07Korona-Swim Kielce1:50.2398
16.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie1:56.0784
17.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice1:57.3681
18.Pakuła Malwina07WODNIK Końskie2:13.8655
NIE UK.Błońska Amelia07Salos Cortile Kielce


<< TOP >>
Konkurencja 8
14-04-2018 - 11:28
Chłopców, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:06.09Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:12.20241
2.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice1:14.28221
3.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce1:21.49167
4.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce1:21.96164
5.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:22.37162
6.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice1:25.37145
7.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce1:27.22136
8.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce1:28.43131
9.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec1:29.02128
10.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św1:29.16128
11.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz1:32.25115
12.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce1:32.80113
13.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce1:32.92113
14.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:36.9699
15.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój1:48.0072
16.Król Miłosz07Salos Cortile Kielce1:55.6458
17.Gołąbek Mateusz07Salos Cortile Kielce1:59.5553


<< TOP >>
Konkurencja 9
14-04-2018 - 11:43
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice46.51233
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św46.56232
3.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce50.41183
4.Nowak Maja08Delfin Połaniec51.01176
5.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice51.20175
6.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój51.91167
7.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice52.06166
8.Cetera Julia08Barakuda Starachowice53.21155
9.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój53.35154
10.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce56.75128
11.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce58.04120SC 1
12.Janus Lena08Salos Cortile Kielce58.04120SC 2
13.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz58.37118
14.Bąk Katarzyna08Korona-Swim Kielce1:04.2788
15.Wilk Ada08WODNIK Końskie1:09.8668
16.Dziub Aleksandra08Korona-Swim Kielce1:21.7542


<< TOP >>
Konkurencja 10
14-04-2018 - 11:49
Chłopców, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice44.41183
2.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice45.58170
3.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec50.50125
4.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św54.34100
5.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice55.3994
6.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św55.8992
7.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce56.9587
8.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice1:02.3966
9.Teter Bartłomiej08FOKA Sandomierz1:11.8443
DYSKW.Skowron Marian08Salos Cortile Kielce
K10 - dłonie przeniesione poza linię bioder


<< TOP >>
Konkurencja 11
14-04-2018 - 11:59
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:45.96Szafrańska MalwinaKSOSTOstrowiec Św.09-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce3:01.51302
2.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce3:04.08290
3.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce3:10.72260
4.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce3:23.36215
5.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice3:23.42214
6.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice3:28.46199
7.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce3:35.78180
8.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój3:37.35176
9.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz3:40.48168
10.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice3:44.73159
11.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz3:47.59153


<< TOP >>
Konkurencja 12
14-04-2018 - 12:08
Chłopców, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce3:14.18179
2.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice3:14.66178
3.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce3:29.10144
4.Janecki Kamil07Centrum Staszów3:34.44133
5.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój3:45.77114


<< TOP >>
Konkurencja 13
14-04-2018 - 12:17
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.74KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:49.32226
Janus Lena
Chałacińska Julia
08
07
44.70
45.21
Szpak Magdalena
Choińska Maja
07
07
44.17
35.24
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:50.21223
Nowińska Justyna
Czerwińska Aleksandra
08
07
46.82
45.21
Wójcik Zuzanna
Sell Karolina
07
07
40.23
37.95
3.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:05.32173
Karwacka Kornelia
Surus Diana
07
07
47.07
53.38
Kowalczyk Weronika
Jędrzejewska Maria
07
07
45.89
38.98
4.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:28.21122
Dąda Amelia
Kozieł Alicja
07
08
49.64
59.06
Zimnicka Wiktoria
Pawelec Martyna
07
07
51.46
48.05
DYSKW.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój
Z3/G7 - ukończenie odcinka stylu grzbietowego niezgodne z przepisami o danym stylu
Kawecka Anna, Kwiatkowska Amelia, Fortuna Alicja, Kuc Weronika

10 lat

1.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice3:08.83163
Kaczmarska Wiktoria
Zatorska Zofia
08
08
47.44
52.57
Woźniak Beata
Cetera Julia
08
08
44.05
44.77
2.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:24.81128
Dziwoń Ewa
Dąbrowska Maria
08
08
50.36
51.42
Jaworek Maja
Dziub Aleksandra
08
08
52.56
50.47


<< TOP >>
Konkurencja 14
14-04-2018 - 12:27
Chłopców, 4 x 50m zmienny10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.03MUKP Orka MOSiR KielceORKIEKielce15-12-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:49.84151
Jaroński Oskar
Olesiński Jan
07
08
43.21
45.68
Kasperkiewicz Bartłomiej
Świercz Kacper
07
07
48.25
32.70
2.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:50.93148
Pakaszewski Igor
Ruszczak Mateusz
07
07
41.92
50.13
Sikora Cyprian
Ściana Jakub
07
07
42.86
36.02
3.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:02.03122
Durlik Wojciech
Morawski Szymon
07
07
43.87
49.52
Baster Marcin
Segieta Aleksander
07
07
46.73
41.91
4.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:12.19104
Cichoń Łukasz
Skubida Bartłomiej
07
07
50.93
58.19
Sykucki Kacper
Klimek Bartosz
08
08
46.45
36.62
5.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój3:28.1482
Gawlik Franciszek
Litwiński Igor
08
07
48.07
55.82
Przodo Mikołaj
Krzak Antoni
07
08
51.55
52.70

10 lat

1.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:21.3690
Botkiewicz Mateusz
Bekier Wiktor
08
08
53.28
49.30
Górski Antoni
Wojsa Filip
08
08
46.63
52.15
DYSKW.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
Wicha Antoni, Menducki Szymon, Tobiszewski Mikołaj, Bryk Jakub