Nr  1. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m dowolny  10 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 3 runda Małej Ligi
Staszów, 19 maja 2018r


Konkurencja 1
19-05-2018
Dziewcząt, 50m klasyczny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec44.07274
2.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce45.23253
3.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce46.00241
4.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój46.94227
5.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce47.29222
6.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice50.78179
7.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz52.58161
8.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św53.43154
9.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice54.28146
10.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice55.06140
11.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice56.10133
12.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój59.25112
13.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz59.73110
14.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie59.87109
15.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie59.95109
16.Floras Antonina07FOKA Sandomierz1:00.31107
17.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:01.50100
18.Grzelka Adrianna07WODNIK Końskie1:02.4296
19.Baska Julia07FOKA Sandomierz1:06.1781
DYSKW.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

10 lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św44.72262
2.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice49.30196
3.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce49.58192
4.Nowak Maja08Delfin Połaniec52.19165
5.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów52.76159
6.Cetera Julia08Barakuda Starachowice53.19156
7.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce56.31131
8.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce58.00120
9.Janus Lena08Salos Cortile Kielce58.01120
10.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz59.45111
11.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce1:12.2762
12.Wrona Maria08FOKA Sandomierz1:16.2153
13.Dziwoń Ewa08Korona-Swim Kielce1:18.5348
14.Rafalska Maja08KSZO Ostrowiec Św1:21.1244
DYSKW.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-05-2018
Chłopców, 50m klasyczny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice44.68180
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce45.19174
3.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce46.98155
4.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce48.18143
5.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce48.85138
6.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce49.45133
7.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój50.87122
8.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice51.51117
9.Janecki Kamil07Centrum Staszów53.03107
10.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój54.4499
11.Skubida Wiktor07FOKA Sandomierz55.5793
12.Gołąbek Mateusz07Salos Cortile Kielce1:05.5857
DYSKW.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice
K6 - nierównoczesne ruchy ramion
DYSKW.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami

10 lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice44.25185
2.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice46.75157
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz51.39118
4.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św53.79103
5.Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz55.6893
6.Piątek Julian08FOKA Sandomierz1:07.3752
7.Dziekanowski Bartosz08Korona-Swim Kielce1:16.1636
DYSKW.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce
K10 - dłonie przeniesione poza linię bioder
DYSKW.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-05-2018
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.63Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce2:40.90326
2.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce2:44.92303
3.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce2:45.39300
4.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce3:01.16228
5.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce3:02.50223
6.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice3:04.14217
7.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice3:19.50171
8.Surus Diana07Barakuda Starachowice3:30.08146
9.Konieczek Julia07Korona-Swim Kielce3:44.89119


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-05-2018
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce2:40.43237
2.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice2:40.64236
3.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice2:58.83171
4.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice2:58.84171
5.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św3:06.92150
6.Janecki Kamil07Centrum Staszów3:08.75145
7.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec3:09.63143
8.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św3:18.28125
9.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce3:18.85124
10.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz3:34.6599


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-05-2018
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.26Choińska MajaSAKIEStaszów22-04-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice40.49254
2.Janus Lena08Salos Cortile Kielce44.74188
3.Nowińska Justyna08Korona-Swim Kielce45.87175
4.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój46.00173
5.Nowak Maja08Delfin Połaniec46.74165
6.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św46.76165
7.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice47.01162
8.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce47.08162
9.Dziwoń Ewa08Korona-Swim Kielce49.82136
10.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce51.30125
11.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój52.78115
12.Rafalska Maja08KSZO Ostrowiec Św54.76103
13.Świercz Zofia08WODNIK Końskie55.16100
14.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce57.0890
15.Wrona Maria08FOKA Sandomierz1:00.0378


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-05-2018
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój45.18118
2.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce45.83113
3.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św46.81106
4.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice48.7294
5.Wojsa Filip08Korona-Swim Kielce49.6889
6.Piątek Julian08FOKA Sandomierz55.6663
7.Dziekanowski Bartosz08Korona-Swim Kielce1:05.4139
DYSKW.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-05-2018
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:16.72Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.27-11-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:27.09252
2.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce1:30.52224
3.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój1:34.66196
4.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice1:35.63190
5.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz1:37.11181
6.Surus Diana07Barakuda Starachowice1:46.09139
7.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice1:50.10124
8.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:55.40108
9.Grzelka Adrianna07WODNIK Końskie1:59.6997
10.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz2:02.4390
11.Konieczek Julia07Korona-Swim Kielce2:02.4690
12.Baska Julia07FOKA Sandomierz2:03.8287
13.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz2:04.3786
14.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój2:13.3870
DYSKW.Kawecka Anna07UNIA Busko Zdrój
O2 - Brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie
G6 - nieciągła akcja nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-05-2018
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.58Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce1:27.49174
2.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:28.81167
3.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce1:30.66157
4.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce1:32.43148
5.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św1:42.64108
6.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój1:52.0483
7.Gołąbek Mateusz07Salos Cortile Kielce1:59.5868
DYSKW.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce
O2 - Brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Skubida Wiktor07FOKA Sandomierz
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Gach Miłosz07FOKA Sandomierz
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-05-2018
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice1:29.45254
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św1:31.49237
3.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój1:39.18186
4.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice1:41.47174
5.Nowińska Justyna08Korona-Swim Kielce1:45.19156
6.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice1:48.41142
7.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce1:48.73141
8.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz1:55.30118
9.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów2:00.24104
DYSKW.Cetera Julia08Barakuda Starachowice
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Świercz Zofia08WODNIK Końskie
M7 - nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-05-2018
Chłopców, 100m zmienny

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice1:28.87181
2.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:34.61150
3.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice1:34.88148
4.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec1:37.57137
5.Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz1:39.83127
6.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św1:43.10116
7.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój1:43.76113
8.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św1:45.33108
9.Wojsa Filip08Korona-Swim Kielce1:53.8686


<< TOP >>
Konkurencja 11
19-05-2018
Dziewcząt, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce38.01263
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec41.88197
3.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św50.38113
4.Floras Antonina07FOKA Sandomierz55.7283
5.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz57.8674
6.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie1:00.1066


<< TOP >>
Konkurencja 12
19-05-2018
Chłopców, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec43.40126
2.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce44.33118
3.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św46.26104
4.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce46.45103
5.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój47.5096
6.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce53.3768


<< TOP >>
Konkurencja 13
19-05-2018
Mieszane, 4 x 50m dowolny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:09.33KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:24.46230
Wójcik Zuzanna
Baster Marcin
07
07
34.70
38.22
Durlik Wojciech
Czerwińska Aleksandra
07
07
37.09
34.45
2.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:28.27213
Kasperkiewicz Bartłomiej
Kowalczyk Weronika
07
07
38.96
39.08
Jędrzejewska Maria
Świercz Kacper
07
07
38.87
31.36
3.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój2:48.39145
Przodo Mikołaj
Gawlik Franciszek
07
08
42.62
42.51
Kwiatkowska Amelia
Kuc Weronika
07
08
42.99
40.27
4.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice2:49.08143
Jaroński Oskar
Surus Diana
07
07
36.18
44.78
Karwacka Kornelia
Kaczmarczyk Marcel
07
08
40.75
47.37
5.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:50.60139
Karaś Klaudia
Rafalska Maja
07
08
41.05
53.82
Tomczyk Bartosz
Strzelecki Jakub
07
07
38.36
37.37
6.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz2:59.97119
Zimnicka Wiktoria
Cichoń Łukasz
07
07
40.58
43.28
Floras Antonina
Skubida Wiktor
07
07
47.78
48.33
7.FOKA Sandomierz 3FOKA Sandomierz3:21.4884
Piątek Julian
Baska Julia
08
07
50.47
55.28
Pawelec Martyna
Gach Miłosz
07
07
48.33
47.40
DYSKW.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce
O1 - przedwczesny start
Szpak Magdalena, Gołąbek Mateusz, Sabat Tomasz, Choińska Maja

10 lat

1.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:33.04193
Woźniak Beata
Olesiński Jan
08
08
36.81
35.75
Zatorska Zofia
Plewniak Michał
08
08
42.00
38.48
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:40.58167
Łapawa Jadwiga
Bryk Jakub
08
08
43.29
41.34
Menducki Szymon
Karwacka Dominika
08
08
40.44
35.51
3.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:03.57112
Klimek Bartosz
Kozieł Alicja
08
08
38.91
51.12
Sykucki Kacper
Wrona Maria
08
08
36.78
56.76
4.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:09.28102
Wojsa Filip
Nowińska Justyna
08
08
45.53
40.94
Dziekanowski Bartosz
Dąbrowska Maria
08
08
59.37
43.44

PKUNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój3:20.6985
Kawecka Anna
Litwiński Igor
07
07
43.04
46.24
Kapek Magdalena
Wnuk Oliwia
07
08
59.20
52.21