Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m zmienny  11 lat i młodsi


4 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Ostrowiec Św. - 10 października 2015r



Konkurencja 1
10-10-2015 - 10:00
Dziewcząt, 50m motylkowy11 lat
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005


Rok ur.
Seria 1 z 3
3
4
5
Fudalej Wiktoria
Orlinska Zofia
Kamińska Urszula
04
04
04
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce
ORKA MOSiR Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
Teter Aleksandra
Tarnowska Natalia
Stanecka Hanna
Maciążek Oliwia
Rykowska Zofia
Meszek Michalina
Gromska Kinga
04
04
04
04
04
04
04
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Salos Cortile Kielce
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
50.30
47.95
49.52
54.40
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Bontor Patrycja
Stępień Katarzyna
Wiśniewska Antonina
Świątek Julia
Falfus Julia
Dorenko Nina
Porzucek Klaudia
Chrząstowska Angelika
04
04
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
WODNIK Końskie
ORKA MOSiR Kielce
Korona-Swim Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
45.78
45.30
43.09
39.71
41.11
45.08
45.55
46.66
<< TOP >>
Konkurencja 2
10-10-2015
Chłopców, 50m motylkowy

11 lat
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Pater Mateusz
Barański Jakub
Słapek Piotr
Zegadlewicz Artur
Tomczyk Hubert
Rozalski Marcin
Mirecki Kamil
Wypchło Jakub
04
04
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
54.02
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobieraj Miłosz
Nowak Kacper
Lis Jan
Skierniewski Filip
Głowacki Olaf
Fulara Alan
Telka Mikołaj
Pomorski Łukasz
04
04
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
48.51
42.53
38.17
37.36
37.88
41.98
45.62
50.33
<< TOP >>
Konkurencja 3
10-10-2015
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat i młodsi
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.03Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 3
3
4
5
Wyrwicz Zuzanna
Duma Weronika
Zielińska Joanna
05
06
06
Korona-Swim Kielce
FOKA Sandomierz
FOKA Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
Strzelecka Pola
Mikuśkiewicz Karolina
Bozek Maja
Michalska Julia
Sidło Natalia
Szafrańska Malwina
Kornaś Patrycja
05
05
05
05
05
06
05
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:09.58
1:55.84
1:52.11
1:48.00
1:49.76
1:54.28
2:00.72
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Sabat Gabriela
Wierzbicka Julia
Głowacka Oliwia
Pawlik Natalia
Jarzyna Maria
Gil Beata
Pocheć Karolina
Olewinska Martyna
05
05
05
05
05
05
05
05
Salos Cortile Kielce
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:44.51
1:38.84
1:35.71
1:28.18
1:34.59
1:35.87
1:40.52
1:44.89
<< TOP >>
Konkurencja 4
10-10-2015
Chłopców, 100m zmienny

10 lat i młodsi
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Gajda Jakub
Turek Mateusz
Chłopek Maciej
Pawlak Maciej
Sucholewski Tymoteusz
Karaś Oskar
Sierant Krzysztof
Szlęzak Maciej
05
06
05
05
06
05
05
06
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:09.80
2:05.16
1:56.05
2:02.10
2:06.21
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kesler Michał
Szczyrba Alex
Sander Adam
Bekier Filip
Kargulewicz Piotr
Wolak Maciej
Banach Jan
Krawczyk Dariusz
05
05
05
05
05
05
05
06
KSZO Ostrowiec Św
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:53.00
1:50.76
1:47.63
1:43.81
1:47.52
1:49.96
1:50.85
1:54.55
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Grot Szymon
Baran Wiktor
Jarmoluk Krzysztof
Stępień Kacper
Łysek Filip
Radkiewicz Kajetan
Olesiński Stanisław
Michta Bartosz
05
05
05
05
05
05
05
05
WODNIK Końskie
Korona-Swim Kielce
Salos Cortile Kielce
UNIA Busko Zdrój
ORKA MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:43.06
1:42.08
1:39.95
1:35.65
1:38.96
1:40.03
1:42.61
1:43.21
<< TOP >>
Konkurencja 5
10-10-2015
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:47.72Piotrowicz MajaBASTAPołaniec30-11-2013


Rok ur.
Seria 1 z 2
3
4
5
Stępień Katarzyna
Adamus Hanna
Gałka Weronika
04
04
04
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobota Gabriela
Maciążek Oliwia
Dziwosz Julia
Latała Weronika
Falfus Julia
Platek Oliwia
Fudalej Wiktoria
Sierpień Aleksandra
04
04
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Salos Cortile Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:37.40
3:14.94
2:58.45
3:13.02
3:18.33
3:43.04
NT
<< TOP >>
Konkurencja 6
10-10-2015
Chłopców, 200m zmienny

11 lat
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012


Rok ur.
Seria 1 z 2
3
4
5
Barański Jakub
Pomorski Łukasz
Mirecki Kamil
04
04
04
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
6
7
Jaroński Jakub
Sobieraj Krystian
Lis Jan
Skierniewski Filip
Nowak Kacper
Abramczyk Kacper
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:26.20
3:06.26
3:02.13
3:04.13
3:14.18
3:41.31
<< TOP >>
Konkurencja 7
10-10-2015
Dziewcząt, 50m dowolny11 lat i młodsi
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 12
3
4
5
6
Niewiadomska Wiktoria
Nawrot Amelia
Kołeczek Ania
Bińkowska Małgorzata

06
06
05
04
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
FOKA Sandomierz
WODNIK Końskie
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Stawiarz Wiktoria
Szczepańska Emilia
Zychowicz Sara
Banachowska Emilia
Woźniak Beata
Chwalik Julia
Gargulska Aleksandra
Kal Anna
04
06
06
07
08
04
06
06
Delfin Połaniec
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
WODNIK Końskie
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Dabek Emilia
Kasielska Alicja
Dulewicz Małgorzata
Mrozowicz Aleksandra
Olszewska Amelia
Sipika Zofia
Supierz Emilia
Ciepła Karolina
08
06
05
06
07
05
06
06
Salos Cortile Kielce
WODNIK Końskie
WODNIK Końskie
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
WODNIK Końskie
WODNIK Końskie
FOKA Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Antonia
góźdź zuzanna
Goral Oliwia
Smolińska Martyna
Bielecka Maja
Karaś Klaudia
kuśnierek natalia
Trzaska Karolina
07
06
06
07
06
07
06
07
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:19.29
1:08.54
1:06.28
1:05.63
1:06.19
1:07.88
1:18.94
1:22.51
Seria 5 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Malkowska Wiktoria
maciąg marta
Pomykała Wiktoria
Lankoff Zofia
Mroczkowska Anastazja
Wilk Maja
Szaraniec Aleksandra
Rzeszutek Karolina
05
06
06
05
07
07
04
06
WODNIK Końskie
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.98
1:03.36
1:01.44
59.66
59.88
1:01.52
1:03.59
1:04.08
Seria 6 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefańska Wiktoria
Gorczyca Wiktoria
kasperkiewicz anna
Żyła Wiktoria
Sadłos Zofia
jeśko wiktoria
Karwacka Marta
Fudalej Kamila
07
06
06
04
06
06
06
06
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.86
57.49
54.68
54.47
54.66
56.52
57.61
59.22
Seria 7 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Mroczkowska Oliwia
Duma Weronika
Kowalska Nicola
Wałcerz Julia
Dziarmaga Julia
Zielińska Joanna
Adamus Maja
Głowacka Amelia
06
06
05
05
05
06
06
06
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
53.76
51.26
49.62
48.33
48.70
49.71
51.85
54.28
Seria 8 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Kośmider Wiktoria
Elias Klaudia
Menducka Anna
Palińska Wiktoria
Wolska Urszula
Szafrańska Malwina
Jurkowska Kamila
Dabek Antonina
04
05
06
05
04
06
05
06
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
47.89
46.99
45.94
45.23
45.46
46.97
47.32
47.92
PK
Seria 9 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Piątek Emilia
Radomska Alicja
Bąk Aleksandra
Gajewska Wiktoria
Dorenko Nina
juszczyk patrycja
Olewinska Martyna
Kornaś Patrycja
04
04
05
06
04
04
05
05
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
ORKA MOSiR Kielce
Salos Cortile Kielce
WODNIK Końskie
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce
UNIA Busko Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
44.92
44.11
43.64
42.76
42.78
43.68
44.73
45.15
Seria 10 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Orzelska Marta
Sobota Gabriela
Kubikowska Aniela
Tarnowska Natalia
Porzucek Klaudia
Adamus Hanna
Bidzińska Wiktoria
Wyrwicz Zuzanna
05
04
05
04
04
04
04
05
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
42.34
42.07
41.68
40.88
41.46
41.91
42.30
42.38
Seria 11 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Strząbała Alicja
Teter Aleksandra
Nowak Zuzanna
Wojciechowska Maja
Sierpień Aleksandra
Kutz Natalia
Kamińska Urszula
Głowacka Oliwia
05
04
04
05
04
05
04
05
ORKA MOSiR Kielce
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
40.04
39.82
38.95
38.17
38.48
39.42
39.82
40.19
Seria 12 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziwosz Julia
Kirkiewicz Anna
Jarzyna Maria
Wiśniewska Antonina
Petrykowska Adrianna
Pawlik Natalia
Orlinska Zofia
Gil Beata
04
04
05
04
05
05
04
05
Barakuda Starachowice
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
ORKA MOSiR Kielce
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
36.85
36.19
35.98
34.87
35.47
36.03
36.34
37.42
<< TOP >>
Konkurencja 8
10-10-2015
Chłopców, 50m dowolny11 lat i młodsi
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 9
3
4
5
6
Bekier Wiktor
Jaroński Oskar
Mazurczak Wiktor
Błasiak Jan
08
07
06
06
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Baster Marcin
Belka Wojciech
Mazan Mikołaj
Wiek Miłosz
Goral Dawid
Bębenek Tomasz
Kotkowski Bartosz
Heliosz Piotr
07
04
06
06
04
06
06
07
Korona-Swim Kielce
WODNIK Końskie
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
Salos Cortile Kielce
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wąsik Igor
Skowron Michał
Pabis Filip
gostomski oliwier
Papier Mieszko
Pytlos Oliwier
Jarmoluk Wojciech
Głogowski Mikołaj
06
06
06
06
06
06
07
05
Korona-Swim Kielce
UNIA Busko Zdrój
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
Korona-Swim Kielce
Salos Cortile Kielce
WODNIK Końskie

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
1:19.00
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pacocha Daniel
markiewicz oskar
Sobolewski Philip
Ślusarczyk Kacper
Sabat Tomasz
Gunia Miłosz
jasiak bartosz
Młodawski Piotr
06
06
06
04
07
06
06
06
WODNIK Końskie
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
WODNIK Końskie
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:09.83
1:08.02
1:05.47
55.98
57.81
1:06.17
1:09.67
1:14.92
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Krawczyk Dariusz
Sucholewski Tymoteusz
Walicki Filip
Turek Mateusz
Kesler Michał
Sęga Piotr
Gajda Jakub
Galiszewski Jakub
06
06
04
06
05
04
05
05
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
WODNIK Końskie
FOKA Sandomierz
Salos Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
54.91
52.67
51.99
48.72
49.45
52.36
52.68
55.33
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pierzak Piotr
Nowak Jan
Flisiak Oskar
Rewera Jakub
Pater Mateusz
Banach Jan
Szlęzak Maciej
Hajduk Stanisław
04
05
05
04
04
05
06
05
Salos Cortile Kielce
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
47.93
46.65
45.50
45.28
45.34
46.55
47.90
48.34
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawelec Maciej
Mirecki Oskar
Szczyrba Alex
Stolarczyk Krzysztof
Krawczyk Radoslaw
Kundera Olaf
Sojda Eryk
Chłopek Maciej
05
04
05
04
04
05
05
05
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
44.01
43.18
42.14
40.78
41.59
43.10
43.61
44.32
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Zegadlewicz Artur
Rozalski Marcin
Radkiewicz Kajetan
Baran Wiktor
Skowron Aleksander
Stępniak Mikołaj
Skuta Hubert
Czegus Michał
04
04
05
05
04
05
05
05
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
40.10
39.97
39.01
38.45
38.50
39.09
40.01
40.45
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Żelazny Mateusz
Telka Mikołaj
Łysek Filip
Sęk Jakub
Krasoń Kamil
Wypchło Jakub
Bednarski Hubert
Michta Bartosz
04
04
05
05
04
04
05
05
KSZO Ostrowiec Św
ORKA MOSiR Kielce
ORKA MOSiR Kielce
ORKA MOSiR Kielce
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
37.97
36.57
36.52
33.23
35.41
36.56
37.85
38.22
<< TOP >>
Konkurencja 9
10-10-2015
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 8
3
4
5
Kołeczek Ania
Dulewicz Małgorzata
Goral Oliwia
05
05
06
FOKA Sandomierz
WODNIK Końskie
Salos Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Mroczkowska Anastazja
maciąg marta
Zychowicz Sara
Supierz Emilia
Woźniak Beata
Niewiadomska Wiktoria
Elias Klaudia
Smolińska Martyna
07
06
06
06
08
06
05
07
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
WODNIK Końskie
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kasielska Alicja
Szczepańska Emilia
kuśnierek natalia
Bielecka Maja
Karaś Klaudia
Ciepła Karolina
Trzaska Karolina
Gargulska Aleksandra
06
06
06
06
07
06
07
06
WODNIK Końskie
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice
WODNIK Końskie

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
1:38.90
2:15.96
NT
NT
NT
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Karwacka Marta
Nowak Antonia
Mrozowicz Aleksandra
Gorczyca Wiktoria
Pomykała Wiktoria
Rzeszutek Karolina
Mroczkowska Oliwia
kasperkiewicz anna
06
07
06
06
06
06
06
06
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:32.38
1:29.15
1:23.74
1:21.72
1:21.90
1:27.68
1:29.70
1:38.41
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sipika Zofia
Fudalej Kamila
Sadłos Zofia
Malkowska Wiktoria
Adamus Maja
Głowacka Amelia
Wilk Maja
Stefańska Wiktoria
05
06
06
05
06
06
07
07
WODNIK Końskie
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
WODNIK Końskie
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:18.45
1:14.52
1:10.64
1:06.13
1:07.27
1:12.68
1:17.57
1:18.60
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Dabek Antonina
Dziarmaga Julia
Lankoff Zofia
Sabat Gabriela
Menducka Anna
Mikuśkiewicz Karolina
Jurkowska Kamila
Strzelecka Pola
06
05
05
05
06
05
05
05
Salos Cortile Kielce
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.57
1:01.32
59.28
58.17
58.59
1:01.06
1:03.16
1:03.68
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Michalska Julia
Kutz Natalia
Bąk Aleksandra
Sidło Natalia
Palińska Wiktoria
Wałcerz Julia
Bozek Maja
Wojciechowska Maja
05
05
05
05
05
05
05
05
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
ORKA MOSiR Kielce
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.94
55.06
53.74
53.14
53.53
54.54
56.00
57.47
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Strząbała Alicja
Pocheć Karolina
Wierzbicka Julia
Petrykowska Adrianna
Orzelska Marta
Kubikowska Aniela
Kowalska Nicola
Gajewska Wiktoria
05
05
05
05
05
05
05
06
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
ORKA MOSiR Kielce
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
52.84
52.29
50.30
49.07
49.81
51.01
52.61
53.07
<< TOP >>
Konkurencja 10
10-10-2015
Chłopców, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
6
gostomski oliwier
Gluzicki Bartosz
Błasiak Jan
Mazan Mikołaj
06
06
06
06
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Papier Mieszko
Głogowski Mikołaj
markiewicz oskar
Młodawski Piotr
Sobolewski Philip
Kotkowski Bartosz
jasiak bartosz
Jaroński Oskar
06
05
06
06
06
06
06
07
UNIA Busko Zdrój
WODNIK Końskie
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
1:14.81
1:27.03
NT
NT
NT
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Hajduk Stanisław
Pacocha Daniel
Karaś Oskar
Flisiak Oskar
Pawelec Maciej
Pawlak Maciej
Sierant Krzysztof
Gunia Miłosz
05
06
05
05
05
05
05
06
FOKA Sandomierz
WODNIK Końskie
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce
Salos Cortile Kielce
FOKA Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:10.77
1:09.20
1:02.74
59.01
59.16
1:03.18
1:10.42
1:11.37
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sojda Eryk
Wolak Maciej
Kundera Olaf
Jarmoluk Krzysztof
Czegus Michał
Skuta Hubert
Bednarski Hubert
Nowak Jan
05
05
05
05
05
05
05
05
KSZO Ostrowiec Św
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Salos Cortile Kielce
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
57.68
56.73
56.43
55.05
55.22
56.63
57.28
58.10
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stępniak Mikołaj
Sander Adam
Olesiński Stanisław
Sęk Jakub
Grot Szymon
Stępień Kacper
Kargulewicz Piotr
Bekier Filip
05
05
05
05
05
05
05
05
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
ORKA MOSiR Kielce
WODNIK Końskie
UNIA Busko Zdrój
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
53.61
51.51
49.79
48.29
49.38
51.34
53.06
54.01
<< TOP >>
Konkurencja 11
10-10-2015
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:07.95Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007


Rok ur.
Seria 1 z 3
3
4
5
6
Piątek Emilia
Żyła Wiktoria
Stawiarz Wiktoria
Platek Oliwia
04
04
04
04
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:02.49
2:04.96
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wolska Urszula
Meszek Michalina
Bidzińska Wiktoria
Nowak Zuzanna
Gałka Weronika
juszczyk patrycja
Radomska Alicja
Szaraniec Aleksandra
04
04
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
FOKA Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:43.77
1:40.01
1:35.49
1:30.00
1:30.65
1:37.86
1:41.10
1:49.74
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Stanecka Hanna
Kirkiewicz Anna
Świątek Julia
Latała Weronika
Gromska Kinga
Bontor Patrycja
Rykowska Zofia
Chrząstowska Angelika
04
04
04
04
04
04
04
04
Barakuda Starachowice
ORKA MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:25.93
1:21.42
1:17.04
1:12.61
1:15.92
1:17.57
1:24.92
1:29.70
<< TOP >>
Konkurencja 12
10-10-2015
Chłopców, 100m dowolny

11 lat
Lista startowa

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:06.09Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój07-12-2008


Rok ur.
Seria 1 z 3
3
4
5
Rewera Jakub
Skowron Aleksander
Sęga Piotr
04
04
04
FOKA Sandomierz
Korona-Swim Kielce
WODNIK Końskie

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Ślusarczyk Kacper
Pierzak Piotr
Abramczyk Kacper
Krawczyk Radoslaw
Stolarczyk Krzysztof
Mirecki Oskar
Walicki Filip
Sobieraj Miłosz
04
04
04
04
04
04
04
04
WODNIK Końskie
Salos Cortile Kielce
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce
FOKA Sandomierz
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:13.42
1:46.45
1:36.68
1:32.46
1:34.04
1:42.15
1:53.74
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Słapek Piotr
Tomczyk Hubert
Fulara Alan
Głowacki Olaf
Krasoń Kamil
Sobieraj Krystian
Jaroński Jakub
Żelazny Mateusz
04
04
04
04
04
04
04
04
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:28.07
1:21.78
1:18.96
1:14.57
1:17.86
1:21.75
1:22.00
1:29.49
<< TOP >>
Konkurencja 13
10-10-2015
Mieszane, 4 x 50m zmienny11 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


1Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:56.90
2Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:01.18
3Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:10.90
4Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce3:11.50
5Korona-Swim Kielce 5Korona-Swim Kielce3:13.79
6WODNIK Końskie 1WODNIK Końskie3:23.28
7Korona-Swim Kielce 6Korona-Swim Kielce3:34.21
8Delfin Połaniec 1Delfin PołaniecNT
9Delfin Połaniec 2Delfin PołaniecNT
10KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec ŚwNT
11KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec ŚwNT
12Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile KielceNT
13Salos Cortile Kielce 2Salos Cortile KielceNT
14Salos Cortile Kielce 3Salos Cortile KielceNT
15Korona-Swim Kielce 7Korona-Swim KielceNT
16WODNIK Końskie 2WODNIK KońskieNT
17KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec ŚwNT
18KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec ŚwNT
19KSZO Ostrowiec Św 6KSZO Ostrowiec ŚwNT
20KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec ŚwNT
21Barakuda Starachowice 1Barakuda StarachowiceNT
22Barakuda Starachowice 2Barakuda StarachowiceNT
23Barakuda Starachowice 3Barakuda StarachowiceNT
24Barakuda Starachowice 4Barakuda StarachowiceNT
25Barakuda Starachowice 5Barakuda StarachowiceNT
26Barakuda Starachowice 6Barakuda StarachowiceNT
27Barakuda Starachowice 7Barakuda StarachowiceNT
28Barakuda Starachowice 8Barakuda StarachowiceNT
29ORKA MOSiR Kielce 1ORKA MOSiR KielceNT
30ORKA MOSiR Kielce 2ORKA MOSiR KielceNT
31UNIA Busko ZdrójUNIA Busko ZdrójNT