Nr  1. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  2. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  4. Chłopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 400m dowolny  11 lat
Nr  6. Chłopców, 400m dowolny  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 800m dowolny  12 lat
Nr  8. Chłopców, 800m dowolny  12 lat


Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej
Ostrowiec Św., 14 listopada 2015r



Konkurencja 1
14-11-2015 - 9:00
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:47.72Piotrowicz MajaBASTAPołaniec30-11-2013


Rok ur.
1Latała Weronika04Barakuda Starachowice1014126000342:57.93
2Świątek Julia04KSZO Ostrowiec Św1006126001903:05.63
3Gromska Kinga04KSZO Ostrowiec Św1006126001803:05.98
4Falfus Julia04KSZO Ostrowiec Św101/20143:10.57
5Wiśniewska Antonina04Barakuda Starachowice1014126000283:10.79
6Dziwosz Julia04Barakuda Starachowice1014126000173:14.94
7Bontor Patrycja04Barakuda Starachowice3:18.13
8Adamus Hanna04Barakuda Starachowice101412600433:19.82
9Sierpień Aleksandra04Barakuda Starachowice1014126000263:20.51
10Stanecka Hanna04Barakuda Starachowice1014126000403:25.47
11maciążek Oliwia04Korona-Swim Kielce1009121000933:31.27
12Gałka Weronika04Barakuda Starachowice1014126000303:33.45
13Chrząstowska Angelika04Korona-Swim Kielce1009121000913:34.79
14Fudalej Wiktoria04Barakuda Starachowice1014127000163:39.56
15Radomska Alicja04Korona-Swim Kielce1009121000964:02.02
16Nowak Zuzanna04Korona-Swim Kielce100912100094NT
17Kieszek Zuzanna04WODNIK Końskie100412600049NT
18Dorenko Nina04WODNIK Końskie100412100046NT
19Tarnowska Natalia04KSZO Ostrowiec Św922/2011NT
20Juszczyk Patrycja04Barakuda Starachowice101412600039NT
21Wolska Urszula04Barakuda Starachowice101412100030NT
22Kirkiewicz Anna04Orka MOSiR Kielce101512600011NT
23Porzucek Klaudia04Orka MOSiR Kielce101512600016NT
24Kamińska Urszula04Orka MOSiR Kielce101512600010NT


<< TOP >>
Konkurencja 2
14-11-2015
Chłopców, 200m zmienny

11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012


Rok ur.
1Sobieraj Krystian04Barakuda Starachowice1014127000292:59.77
2Skierniewski Filip04Barakuda Starachowice1014127000253:00.05
3Wypchło Jakub04Barakuda Starachowice1014127000293:00.98
4Barański Jakub04Barakuda Starachowice1014127000163:04.99
5Głowacki Olaf04Barakuda Starachowice1014127000193:11.88
6Nowak Kacper04Barakuda Starachowice1014127000223:14.18
7Jaroński Jakub04Barakuda Starachowice1014127000363:16.54
8Sobieraj Miłosz04Barakuda Starachowice1014127000293:27.80
9Tomczyk Hubert04UNIA Busko Zdrój1005127000533:30.94
10Pomorski Łukasz04Barakuda Starachowice101412700243:34.49
11Stolarczyk Krzysztof04Korona-Swim Kielce1009122000993:36.11
12Abramczyk Kacper04Barakuda Starachowice1014122000153:40.99
13Skowron Aleksander04Korona-Swim Kielce100912200098NT
14Mirecki Kamil04KSZO Ostrowiec Św092/2014NT
15Słapek Piotr04KSZO Ostrowiec Św099/0214NT
16Fulara Alan04KSZO Ostrowiec Św090/2014NT
17Żelazny Mateusz04KSZO Ostrowiec Św202/2014NT
18Pater Mateusz04Barakuda StarachowiceNT


<< TOP >>
Konkurencja 3
14-11-2015
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat2:36.49Wołoszyn SoniaARKIEOstrowiec Św.08-12-2007


Rok ur.
1Duma Patrycja03FOKA Sandomierz994/20122:51.02
2Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice2:51.15
3Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce1009121000853:02.29
4Węska Kinga03Korona-Swim Kielce1009121000843:03.51
5Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św1006126001923:03.59
6Czernik Natalia03KSZO Ostrowiec Św1006126001793:05.43
7Rokosz Aleksandra03KSZO Ostrowiec Św1006126001873:08.67
8Strugała Klaudia03FOKA Sandomierz1001/20123:12.72
9Pękala Emilia03KSZO Ostrowiec Św1006126001843:13.90
10Cukrowska Urszula03WODNIK Końskie1004121000383:17.92
11Szelągiewicz Maja03FOKA Sandomierz997/20123:20.92
12Konopka Patrycja03Korona-Swim Kielce1009121000903:21.09
13Szumilas Wiktoria03UNIA Busko Zdrój1005126000713:28.03
14Gil Julia03Korona-Swim Kielce1009121000833:28.66
15Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce1009121000823:28.95
16Adamczyk Aleksandra03UNIA Busko Zdrój1005126000633:33.43
17Kubikowska Lena03Korona-Swim Kielce1009121000873:33.77
18Chęcina Zuzanna03Korona-Swim Kielce1009121000813:34.89
19Rusak Maria03UNIA Busko Zdrój1005126000663:48.41
20Olesińska Julia03WODNIK Końskie1004121000394:19.91
21Budzyń Antonina03FOKA Sandomierz1011/2012NT
22Kępa Julia03WODNIK Końskie100412100043NT


<< TOP >>
Konkurencja 4
14-11-2015
Chłopców, 200m zmienny

12 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat2:30.63Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój05-12-2009


Rok ur.
1Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice2:41.62
2Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św1006127001862:46.86
3Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św1006127001882:48.68
4Borowski Kacper SOc03KSZO Ostrowiec Św1006127002052:50.16
5Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce1009122000833:00.44
6Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św1006127001833:02.21
7Stecki Oliwier03UNIA Busko Zdrój1005127000693:02.80
8Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św1006127001913:04.48
9Łubowski Adam03FOKA Sandomierz783/20113:07.58
10Walczyk Dominik SOc03KSZO Ostrowiec Św1006127002043:09.48
11Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce1009122000863:37.45
12Staszałek Bartosz03FOKA Sandomierz998/20123:40.90
13Grot Wojciech03WODNIK Końskie1004122000493:43.05
14Norberciak Filip03WODNIK Końskie1004122000513:45.99
15Służalski Maciej03UNIA Busko Zdrój1005127000573:49.35
16Kosmal Jan03WODNIK Końskie100412200050NT


<< TOP >>
Konkurencja 5
14-11-2015
Dziewcząt, 400m dowolny11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:16.58Mikołajczyk MartaKOKIEBusko Zdrój06-12-2008


Rok ur.
1Dziwosz Julia04Barakuda Starachowice1014126000176:20.84
2Stanecka Hanna04Barakuda Starachowice1014126000406:31.22
3Nowak Zuzanna04Korona-Swim Kielce100912100094NT
4Radomska Alicja04Korona-Swim Kielce100912100096NT
5Chrząstowska Angelika04Korona-Swim Kielce100912100091NT
6maciążek Oliwia04Korona-Swim Kielce100912100093NT
7Tarnowska Natalia04KSZO Ostrowiec Św922/2011NT
8Falfus Julia04KSZO Ostrowiec Św101/2014NT
9Gromska Kinga04KSZO Ostrowiec Św100612600180NT
10Świątek Julia04KSZO Ostrowiec Św100612600190NT
11Wiśniewska Antonina04Barakuda Starachowice101412600028NT
12Latała Weronika04Barakuda Starachowice101412600034NT
13Sierpień Aleksandra04Barakuda Starachowice101412600026NT
14Adamus Hanna04Barakuda Starachowice10141260043NT
15Fudalej Wiktoria04Barakuda Starachowice101412700016NT
16Gałka Weronika04Barakuda Starachowice101412600030NT
17Juszczyk Patrycja04Barakuda Starachowice101412600039NT
18Wolska Urszula04Barakuda Starachowice101412100030NT
19Kirkiewicz Anna04Orka MOSiR Kielce101512600011NT
20Porzucek Klaudia04Orka MOSiR Kielce101512600016NT
21Kamińska Urszula04Orka MOSiR Kielce101512600010NT
22Bontor Patrycja04Barakuda StarachowiceNT


<< TOP >>
Konkurencja 6
14-11-2015
Chłopców, 400m dowolny

11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:00.94Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008


Rok ur.
1Wypchło Jakub04Barakuda Starachowice1014127000296:08.35
2Skowron Aleksander04Korona-Swim Kielce100912200098NT
3Stolarczyk Krzysztof04Korona-Swim Kielce100912200099NT
4Mirecki Kamil04KSZO Ostrowiec Św092/2014NT
5Słapek Piotr04KSZO Ostrowiec Św099/0214NT
6Fulara Alan04KSZO Ostrowiec Św090/2014NT
7Żelazny Mateusz04KSZO Ostrowiec Św202/2014NT
8Sobieraj Krystian04Barakuda Starachowice101412700029NT
9Sobieraj Miłosz04Barakuda Starachowice101412700029NT
10Nowak Kacper04Barakuda Starachowice101412700022NT
11Abramczyk Kacper04Barakuda Starachowice101412200015NT
12Pomorski Łukasz04Barakuda Starachowice10141270024NT
13Barański Jakub04Barakuda Starachowice101412700016NT
14Skierniewski Filip04Barakuda Starachowice101412700025NT
15Głowacki Olaf04Barakuda Starachowice101412700019NT
16Jaroński Jakub04Barakuda Starachowice101412700036NT
17Pater Mateusz04Barakuda StarachowiceNT
18Tomczyk Hubert04UNIA Busko Zdrój100512700053NT


<< TOP >>
Konkurencja 7
14-11-2015
Dziewcząt, 800m dowolny12 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat9:36.60Wołoszyn SoniaARKIEOstrowiec Św.08-12-2007


Rok ur.
1Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce100912100082NT
2Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce100912100085NT
3Gil Julia03Korona-Swim Kielce100912100083NT
4Węska Kinga03Korona-Swim Kielce100912100084NT
5Kubikowska Lena03Korona-Swim Kielce100912100087NT
6Chęcina Zuzanna03Korona-Swim Kielce100912100081NT
7Konopka Patrycja03Korona-Swim Kielce100912100090NT
8Duma Patrycja03FOKA Sandomierz994/2012NT
9Strugała Klaudia03FOKA Sandomierz1001/2012NT
10Szelągiewicz Maja03FOKA Sandomierz997/2012NT
11Budzyń Antonina03FOKA Sandomierz1011/2012NT
12Czernik Natalia03KSZO Ostrowiec Św100612600179NT
13Pękala Emilia03KSZO Ostrowiec Św100612600184NT
14Rokosz Aleksandra03KSZO Ostrowiec Św100612600187NT
15Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św100612600192NT
16Czernikiewicz Iga03Barakuda StarachowiceNT
17Adamczyk Aleksandra03UNIA Busko Zdrój100512600063NT
18Szumilas Wiktoria03UNIA Busko Zdrój100512600071NT
19Rusak Maria03UNIA Busko Zdrój100512600066NT


<< TOP >>
Konkurencja 8
14-11-2015
Chłopców, 800m dowolny

12 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat9:36.28Kowalski PatrykUNBUSOstrowiec Św.28-06-2009


Rok ur.
1Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce100912200083NT
2Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce100912200086NT
3Łubowski Adam03FOKA Sandomierz783/2011NT
4Staszałek Bartosz03FOKA Sandomierz998/2012NT
5Norberciak Filip03WODNIK Końskie100412200051NT
6Borowski Kacper SOc03KSZO Ostrowiec Św100612700205NT
7Walczyk Dominik SOc03KSZO Ostrowiec Św100612700204NT
8Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św100612700183NT
9Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św100612700186NT
10Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św100612700191NT
11Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św100612700188NT
12Zarychta Marcel03Barakuda StarachowiceNT
13Stecki Oliwier03UNIA Busko Zdrój100512700069NT
14Służalski Maciej03UNIA Busko Zdrój100512700057NT
15Łukomski Adam03UNIA Busko Zdrój100512700076NT