Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa - Duża Liga
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
100mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
400mSerie na czas13 +Lista startowaWyniki 400mSerie na czas13 +Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 100mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 4 x 100mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa - Duża Liga
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 2 runda - Duża Liga - Końskie - 10-04-2016 - 10:00
1.Kobiet200m dowolnySerie na czas10:0011 lat i starsiLista startowaWyniki
2.Mężczyzn200m dowolnySerie na czas10:1911 lat i starsiLista startowaWyniki
3.Kobiet100m klasycznySerie na czas10:3811 lat i starsiLista startowaWyniki
4.Mężczyzn100m klasycznySerie na czas10:4511 lat i starsiLista startowaWyniki
5.Kobiet100m motylkowySerie na czas10:5311 lat i starsiLista startowaWyniki
6.Mężczyzn100m motylkowySerie na czas11:0011 lat i starsiLista startowaWyniki
7.Kobiet200m grzbietowySerie na czas11:1011 lat i starsiLista startowaWyniki
8.Mężczyzn200m grzbietowySerie na czas11:2211 lat i starsiLista startowaWyniki
1.Kobiet200m dowolnyCeremonia medalowa11:3011 lat i starsi
2.Mężczyzn200m dowolnyCeremonia medalowa11:3211 lat i starsi
3.Kobiet100m klasycznyCeremonia medalowa11:3411 lat i starsi
4.Mężczyzn100m klasycznyCeremonia medalowa11:3611 lat i starsi
5.Kobiet100m motylkowyCeremonia medalowa11:3811 lat i starsi
6.Mężczyzn100m motylkowyCeremonia medalowa11:4011 lat i starsi
9.Kobiet50m dowolnySerie na czas11:4211 lat i starsiLista startowaWyniki
10.Mężczyzn50m dowolnySerie na czas11:5511 lat i starsiLista startowaWyniki
11.Kobiet400m zmiennySerie na czas12:1013 lat i starsiLista startowaWyniki
12.Mężczyzn400m zmiennySerie na czas12:2413 lat i starsiLista startowaWyniki
7.Kobiet200m grzbietowyCeremonia medalowa12:3811 lat i starsi
8.Mężczyzn200m grzbietowyCeremonia medalowa12:4011 lat i starsi
9.Kobiet50m dowolnyCeremonia medalowa12:4211 lat i starsi
10.Mężczyzn50m dowolnyCeremonia medalowa12:4411 lat i starsi
13.Kobiet50m grzbietowySerie na czas12:4611 lat i starsiLista startowaWyniki
14.Mężczyzn50m grzbietowySerie na czas12:5311 lat i starsiLista startowaWyniki
15.Kobiet50m klasycznySerie na czas13:0011 lat i starsiLista startowaWyniki
16.Mężczyzn50m klasycznySerie na czas13:0711 lat i starsiLista startowaWyniki
11.Kobiet400m zmiennyCeremonia medalowa13:1613 lat i starsi
12.Mężczyzn400m zmiennyCeremonia medalowa13:1813 lat i starsi
13.Kobiet50m grzbietowyCeremonia medalowa13:2011 lat i starsi
14.Mężczyzn50m grzbietowyCeremonia medalowa13:2211 lat i starsi
17.Kobiet4 x 100m dowolnySerie na czas13:2411 lat i starsiLista startowaWyniki
18.Mężczyzn4 x 100m dowolnySerie na czas13:4511 lat i starsiLista startowaWyniki
15.Kobiet50m klasycznyCeremonia medalowa14:0311 lat i starsi
16.Mężczyzn50m klasycznyCeremonia medalowa14:0511 lat i starsi
17.Kobiet4 x 100m dowolnyCeremonia medalowa14:0711 lat i starsi
18.Mężczyzn4 x 100m dowolnyCeremonia medalowa14:0911 lat i starsi