Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsza zawodniczka 10-latPobite rekordy wg konkurencji
Statystyka medalowaNajlepsza zawodniczka 11-latPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 10 lat
Punktacja klubowa - 11 latNajlepszy zawodnik 11 lat
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsza zawodniczka 10-latPobite rekordy wg konkurencji
Statystyka medalowaNajlepsza zawodniczka 11-latPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 10 lat
Punktacja klubowa - 11 latNajlepszy zawodnik 11 lat
 
1 - Blok I - 06-05-2016 - 16:00
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas16:00Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas16:06Chłopców 11-latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas16:11Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas16:22Chłopców 10-latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa16:29Dziewcząt 11-lat
2.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa16:32Chłopców 11-lat
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas16:35Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas16:49Chłopców 11-latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa17:00Dziewcząt 10-lat
4.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa17:03Chłopców 10-lat
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas17:06Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas17:18Chłopców 10-latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa17:26Dziewcząt 11-lat
6.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa17:29Chłopców 11-lat
9.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas17:32Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m dowolnySerie na czas17:45Chłopców 11-latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa18:03Dziewcząt 10-lat
8.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa18:06Chłopców 10-lat
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas18:09Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa18:13Dziewcząt 11-lat
10.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa18:16Chłopców 11-lat
12.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas18:19Chłopców 11-latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa18:24Dziewcząt 11-lat
12.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa18:27Chłopców 11-lat
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsza zawodniczka 10-latPobite rekordy wg konkurencji
Statystyka medalowaNajlepsza zawodniczka 11-latPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 10 lat
Punktacja klubowa - 11 latNajlepszy zawodnik 11 lat
 
2 - Blok II - 07-05-2016 - 11:00
13.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas11:00Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m klasycznySerie na czas11:12Chłopców 11-latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas11:24Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:35Chłopców 10-latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa11:42Dziewcząt 11-lat
14.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa11:45Chłopców 11-lat
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11:48Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas12:01Chłopców 11-latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa12:15Dziewcząt 10-lat
16.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa12:18Chłopców 10-lat
19.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas12:21Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
20.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:38Chłopców 10-latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa12:49Dziewcząt 11-lat
18.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa12:52Chłopców 11-lat
21.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas12:55Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
22.Chłopców200m zmiennySerie na czas13:04Chłopców 11-latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa13:18Dziewcząt 10-lat
20.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa13:21Chłopców 10-lat
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas13:24Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa13:28Dziewcząt 11-lat
22.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa13:31Chłopców 11-lat
24.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas13:34Chłopców 11-latLista startowaWyniki
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa13:38Dziewcząt 11-lat
24.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa13:41Chłopców 11-lat