Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 2 runda - Mała Liga - Połaniec - 09-04-2016 - 10:00
1.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:009 - 10 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:169 - 10 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas10:2411 latLista startowaWyniki
4.Chłopców100m grzbietowySerie na czas10:4011 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:529 - 10 lat
2.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:569 - 10 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas11:009 - 10 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:129 - 10 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa11:2411 lat
4.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa11:2811 lat
7.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas11:3211 latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m motylkowySerie na czas11:3611 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:409 - 10 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:449 - 10 lat
9.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas11:489 - 10 latLista startowaWyniki
10.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:049 - 10 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa12:1211 lat
8.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa12:1611 lat
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas12:2011 latLista startowaWyniki
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas12:2811 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa12:369 - 10 lat
10.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa12:409 - 10 lat
13.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas12:4411 latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m dowolnySerie na czas13:0011 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa13:1211 lat
12.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa13:1611 lat
15.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas13:209 - 11 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa13:3211 lat
14.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa13:3611 lat
16.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas13:409 - 11 latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:529 - 11 lat
16.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:569 - 11 lat