Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-chłopcówPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-dziewczątPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
13.Mieszane4 x 50m dowolnySerie na czas12:4911 lat i młodsiLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-chłopcówPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-dziewczątPlik wyników (Lenex)
 
1 - 3 runda - Mała Liga - Sandomierz - 14-05-2016 - 10:00
1.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:0010 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:1010 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas10:1911 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m dowolnySerie na czas10:3311 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:5010 lat i młodsi
2.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:5410 lat i młodsi
5.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10:5810 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców100m zmiennySerie na czas11:0410 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa11:1011 lat
4.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa11:1411 lat
7.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas11:1811 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m klasycznySerie na czas11:3311 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa11:3910 lat i młodsi
6.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa11:4310 lat i młodsi
9.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas11:4710 lat i młodsiLista startowaWyniki
10.Chłopców50m dowolnySerie na czas11:5710 lat i młodsiLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa12:0511 lat
8.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa12:0911 lat
11.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas12:1311 latLista startowaWyniki
12.Chłopców100m grzbietowySerie na czas12:3011 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa12:4110 lat i młodsi
10.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa12:4510 lat i młodsi
13.Mieszane4 x 50m dowolnySerie na czas12:4911 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa13:1211 lat
12.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa13:1611 lat
13.Mieszane4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa13:2011 lat i młodsi