Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-chłopcówPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-dziewczątPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
13.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas12:3511 lat i młodsiLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-chłopcówPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-dziewczątPlik wyników (Lenex)
 
1 - 4 runda - Mała Liga - Busko-Zdrój - 15-10-2016 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:1611 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10:3010 lat i młodsiLista startowaWyniki
4.Chłopców100m zmiennySerie na czas10:4110 lat i młodsiLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:5011 lat i młodsi
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:5311 lat i młodsi
5.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas10:5611 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m motylkowySerie na czas11:0011 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa11:0310 lat i młodsi
4.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa11:0610 lat i młodsi
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:0910 lat i młodsiLista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas11:2010 lat i młodsiLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa11:2711 lat
6.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa11:3011 lat
9.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:3311 latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:4211 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa11:5610 lat i młodsi
8.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa11:5910 lat i młodsi
11.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas12:0211 latLista startowaWyniki
12.Chłopców100m dowolnySerie na czas12:1611 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa12:2911 lat
10.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa12:3211 lat
13.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas12:3511 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa12:4711 lat
12.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa12:5011 lat
13.Mieszane4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa12:5311 lat i młodsi