Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-dziewczątPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-Generalna
Punktacja klubowa-chłopcówPobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 4 x 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 4 x 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
15.Mieszane8 x 50m dowolnySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-dziewczątPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-Generalna
Punktacja klubowa-chłopcówPobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 5 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 27-11-2016 - 10:00
1.Dziewcząt4 x 100m dowolnySerie na czas10:0011 latLista startowaWyniki
2.Chłopców4 x 100m dowolnySerie na czas11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11 latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
8.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas11 latLista startowaWyniki
10.Chłopców100m klasycznySerie na czas11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
12.Chłopców50m klasycznySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
13.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców200m dowolnySerie na czas11 latLista startowaWyniki
15.Mieszane8 x 50m dowolnySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
16.Dziewcząt4 x 100m zmiennySerie na czas11 latLista startowaWyniki
17.Chłopców4 x 100m zmiennySerie na czas11 latLista startowaWyniki