Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 11 lat
Statystyka medalowaPunktacja klubowa - 11 latPobite rekordy wg konkurencji
MultimedaliściNajlepsza zawodniczka 10-latPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodniczka 11-lat
Progresja zawodników (podsumowanie)Najlepszy zawodnik 10 lat
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 11 lat
Statystyka medalowaPunktacja klubowa - 11 latPobite rekordy wg konkurencji
MultimedaliściNajlepsza zawodniczka 10-latPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodniczka 11-lat
Progresja zawodników (podsumowanie)Najlepszy zawodnik 10 lat
 
1 - Blok I - 04-06-2017 - 11:00
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas11:00Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas11:06Chłopców 11-latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas11:10Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas11:18Chłopców 10-latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa11:25Dziewcząt 11-lat
2.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa11:28Chłopców 11-lat
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11:31Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11:43Chłopców 11-latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa11:56Dziewcząt 10-lat
4.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa11:59Chłopców 10-lat
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas12:02Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas12:10Chłopców 10-latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa12:19Dziewcząt 11-lat
6.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa12:22Chłopców 11-lat
9.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas12:25Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m dowolnySerie na czas12:42Chłopców 11-latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa13:02Dziewcząt 10-lat
8.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa13:05Chłopców 10-lat
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas13:08Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa13:12Dziewcząt 11-lat
10.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa13:15Chłopców 11-lat
12.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas13:18Chłopców 11-latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:22Dziewcząt 11-lat
12.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:25Chłopców 11-lat
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 11 lat
Statystyka medalowaPunktacja klubowa - 11 latPobite rekordy wg konkurencji
MultimedaliściNajlepsza zawodniczka 10-latPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodniczka 11-lat
Progresja zawodników (podsumowanie)Najlepszy zawodnik 10 lat
 
2 - Blok II - 05-06-2017 - 16:00
13.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas16:00Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m klasycznySerie na czas16:10Chłopców 11-latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas16:19Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m grzbietowySerie na czas16:27Chłopców 10-latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa16:35Dziewcząt 11-lat
14.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa16:38Chłopców 11-lat
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas16:41Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas16:52Chłopców 11-latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa17:04Dziewcząt 10-lat
16.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa17:07Chłopców 10-lat
19.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas17:10Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
20.Chłopców100m zmiennySerie na czas17:22Chłopców 10-latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa17:32Dziewcząt 11-lat
18.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa17:35Chłopców 11-lat
21.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas17:38Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
22.Chłopców200m zmiennySerie na czas17:52Chłopców 11-latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa18:02Dziewcząt 10-lat
20.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa18:05Chłopców 10-lat
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas18:08Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa18:11Dziewcząt 11-lat
22.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa18:14Chłopców 11-lat
24.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas18:17Chłopców 11-latLista startowaWyniki
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa18:20Dziewcząt 11-lat
24.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa18:23Chłopców 11-lat