Statystyki zgłoszeń wg klubuPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
25mSerie na czasDz.7-latLista startowaWyniki 25mSerie na czasDz.7-latLista startowaWyniki
50mSerie na czasDz.8-latLista startowaWyniki 50mSerie na czasDz.8-latLista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
25mSerie na czasDz.7-latLista startowaWyniki 25mSerie na czasDz.7-latLista startowaWyniki
50mSerie na czas8 - 9Lista startowaWyniki 50mSerie na czas8 - 9Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
25mSerie na czasDz.8-latLista startowaWyniki 25mSerie na czasDz.8-latLista startowaWyniki
50mSerie na czasDz.9-latLista startowaWyniki 50mSerie na czasDz.9-latLista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
25mSerie na czasDz.9-latLista startowaWyniki 25mSerie na czasDz.9-latLista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 25mSerie na czas- 8Lista startowaWyniki 4 x 25mSerie na czas- 8Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
17.Mieszane8 x 25m dowolnySerie na czas12:149 lat i młodsi.........Wyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPlik wyników (Lenex)
 
1 - III runda - 21-10-2017 - 10:00
1.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:008 - 9 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:158 - 9 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt25m grzbietowySerie na czas10:33Dzieci 7-lat i młodszeLista startowaWyniki
4.Chłopców25m grzbietowySerie na czas10:38Dzieci 7-lat i młodszeLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:438 - 9 lat
2.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:468 - 9 lat
5.Dziewcząt25m klasycznySerie na czas10:49Dzieci 8-latLista startowaWyniki
6.Chłopców25m klasycznySerie na czas10:52Dzieci 8-latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt25m grzbietowyCeremonia medalowa10:53Dzieci 7-lat i młodsze
4.Chłopców25m grzbietowyCeremonia medalowa10:56Dzieci 7-lat i młodsze
7.Dziewcząt25m motylkowySerie na czas10:59Dzieci 9-latLista startowaWyniki
8.Chłopców25m motylkowySerie na czas11:03Dzieci 9-latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt25m klasycznyCeremonia medalowa11:06Dzieci 8-lat
6.Chłopców25m klasycznyCeremonia medalowa11:09Dzieci 8-lat
9.Dziewcząt25m dowolnySerie na czas11:12Dzieci 7-lat i młodszeLista startowaWyniki
10.Chłopców25m dowolnySerie na czas11:17Dzieci 7-lat i młodszeLista startowaWyniki
7.Dziewcząt25m motylkowyCeremonia medalowa11:22Dzieci 9-lat
8.Chłopców25m motylkowyCeremonia medalowa11:25Dzieci 9-lat
11.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas11:28Dzieci 8-latLista startowaWyniki
12.Chłopców50m dowolnySerie na czas11:36Dzieci 8-latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt25m dowolnyCeremonia medalowa11:40Dzieci 7-lat i młodsze
10.Chłopców25m dowolnyCeremonia medalowa11:43Dzieci 7-lat i młodsze
13.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:46Dzieci 9-latLista startowaWyniki
14.Chłopców50m klasycznySerie na czas11:52Dzieci 9-latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa11:56Dzieci 8-lat
12.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa11:59Dzieci 8-lat
15.Dziewcząt4 x 25m dowolnySerie na czas12:028 lat i młodsiLista startowaWyniki
16.Chłopców4 x 25m dowolnySerie na czas12:068 lat i młodsiLista startowaWyniki
13.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa12:08Dzieci 9-lat
14.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa12:11Dzieci 9-lat
17.Mieszane8 x 25m dowolnySerie na czas12:149 lat i młodsi.........Wyniki
15.Dziewcząt4 x 25m dowolnyCeremonia medalowa12:158 lat i młodsi
16.Chłopców4 x 25m dowolnyCeremonia medalowa12:188 lat i młodsi
17.Mieszane8 x 25m dowolnyCeremonia medalowa12:219 lat i młodsi