Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
25mSerie na czasDz.7-latLista startowa......... 25mSerie na czasDz.7-latLista startowa.........
50mSerie na czas8 - 9Lista startowa......... 50mSerie na czas8 - 9Lista startowa.........
 
grzbietowygrzbietowy
25mSerie na czasDz.7-latLista startowa......... 25mSerie na czasDz.7-latLista startowa.........
50mSerie na czas8 - 9Lista startowa......... 50mSerie na czas8 - 9Lista startowa.........
 
klasycznyklasyczny
25mSerie na czasDz.8-latLista startowa......... 25mSerie na czasDz.8-latLista startowa.........
50mSerie na czasDz.9-latLista startowa......... 50mSerie na czasDz.9-latLista startowa.........
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz.9-latLista startowa......... 4 x 50mSerie na czasDz.9-latLista startowa.........
 
Inne konkurencje
15.Mieszane8 x 25m dowolnySerie na czas10:008 latLista startowa.........
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
1 - IV runda - 16-12-2017 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:008 - 9 latLista startowa.........
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:008 - 9 latLista startowa.........
3.Dziewcząt25m dowolnySerie na czas10:00Dzieci 7-lat i młodszeLista startowa.........
4.Chłopców25m dowolnySerie na czas10:00Dzieci 7-lat i młodszeLista startowa.........
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:008 - 9 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:008 - 9 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:008 - 9 latLista startowa.........
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:008 - 9 latLista startowa.........
3.Dziewcząt25m dowolnyCeremonia medalowa10:00Dzieci 7-lat i młodsze
4.Chłopców25m dowolnyCeremonia medalowa10:00Dzieci 7-lat i młodsze
7.Dziewcząt25m grzbietowySerie na czas10:00Dzieci 7-lat i młodszeLista startowa.........
8.Chłopców25m grzbietowySerie na czas10:00Dzieci 7-lat i młodszeLista startowa.........
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:008 - 9 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:008 - 9 lat
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:00Dzieci 9-latLista startowa.........
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:00Dzieci 9-latLista startowa.........
7.Dziewcząt25m grzbietowyCeremonia medalowa10:00Dzieci 7-lat i młodsze
8.Chłopców25m grzbietowyCeremonia medalowa10:00Dzieci 7-lat i młodsze
11.Dziewcząt25m klasycznySerie na czas10:00Dzieci 8-latLista startowa.........
12.Chłopców25m klasycznySerie na czas10:00Dzieci 8-latLista startowa.........
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:00Dzieci 9-lat
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:00Dzieci 9-lat
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas10:00Dzieci 9-latLista startowa.........
11.Dziewcząt25m klasycznyCeremonia medalowa10:00Dzieci 8-lat
12.Chłopców25m klasycznyCeremonia medalowa10:00Dzieci 8-lat
14.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas10:00Dzieci 9-latLista startowa.........
15.Mieszane8 x 25m dowolnySerie na czas10:008 latLista startowa.........
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa10:00Dzieci 9-lat
14.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa10:00Dzieci 9-lat
15.Mieszane8 x 25m dowolnyCeremonia medalowa10:008 lat