Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Punktacja klubowa-Generalna
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
4 x 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Punktacja klubowa-Generalna
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 2 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 02-04-2017 - 10:00
1.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:1711 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas10:2911 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m klasycznySerie na czas10:3911 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:4511 lat i młodsi
2.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:4911 lat i młodsi
5.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:5310 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców50m dowolnySerie na czas11:0210 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznyCeremonia medalowa11:1011 lat
4.Chłopców200m klasycznyCeremonia medalowa11:1411 lat
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11:1811 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas11:3011 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa11:4110 lat i młodsi
6.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa11:4510 lat i młodsi
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:4910 lat i młodsiLista startowaWyniki
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas11:5810 lat i młodsiLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa12:0411 lat
8.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa12:0811 lat
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas12:1211 latLista startowaWyniki
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas12:2211 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa12:2710 lat i młodsi
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa12:3110 lat i młodsi
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas12:3511 lat i młodsiLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas12:4511 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa12:5411 lat
12.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa12:5811 lat
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:0211 lat i młodsi
14.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:0611 lat i młodsi