Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-Generalna
Progresja zawodników (szczegóły)Punktacja klubowa-chłopcówPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (podsumowanie)Punktacja klubowa-dziewcząt
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
13.Mieszane4 x 50m dowolnySerie na czas12:3811 lat i młodsiLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsze wyniki wg punktówPunktacja klubowa-Generalna
Progresja zawodników (szczegóły)Punktacja klubowa-chłopcówPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (podsumowanie)Punktacja klubowa-dziewcząt
 
1 - 3 runda - Mała Liga - Sandomierz - 07-05-2017 - 10:00
1.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:1311 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas10:2711 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m dowolnySerie na czas10:4011 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:5411 lat i młodsi
2.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:5811 lat i młodsi
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas11:0210 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:1010 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa11:1911 lat
4.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa11:2311 lat
7.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11:2711 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11:3711 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:4610 lat i młodsi
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:5010 lat i młodsi
9.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas11:5410 lat i młodsiLista startowaWyniki
10.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:0510 lat i młodsiLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa12:1411 lat
8.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa12:1811 lat
11.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas12:2211 latLista startowaWyniki
12.Chłopców50m motylkowySerie na czas12:2611 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa12:3010 lat i młodsi
10.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa12:3410 lat i młodsi
13.Mieszane4 x 50m dowolnySerie na czas12:3811 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa12:5511 lat
12.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa12:5911 lat
13.Mieszane4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa13:0311 lat i młodsi