Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas- 10Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas- 10Lista zgłoszeń.........
100mSerie na czas11Lista zgłoszeń......... 100mSerie na czas11Lista zgłoszeń.........
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 11Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas- 11Lista zgłoszeń.........
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 10Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas- 10Lista zgłoszeń.........
200mSerie na czas11Lista zgłoszeń......... 200mSerie na czas11Lista zgłoszeń.........
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas11Lista zgłoszeń......... 200mSerie na czas11Lista zgłoszeń.........
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas- 11Lista zgłoszeń......... 4 x 50mSerie na czas- 11Lista zgłoszeń.........
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
1 - 5 runda - Mała Liga - Busko-Zdrój - 22-10-2017 - 10:00
1.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
2.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
3.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
4.Chłopców200m klasycznySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
1.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:0011 lat i młodsi
2.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:0011 lat i młodsi
5.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0010 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
6.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:0010 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
3.Dziewcząt200m klasycznyCeremonia medalowa10:0011 lat
4.Chłopców200m klasycznyCeremonia medalowa10:0011 lat
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
5.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 lat i młodsi
6.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 lat i młodsi
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:0010 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:0010 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
7.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa10:0011 lat
8.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa10:0011 lat
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:0010 lat i młodsi
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:0010 lat i młodsi
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
14.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista zgłoszeń.........
11.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa10:0011 lat
12.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa10:0011 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa10:0011 lat i młodsi
14.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa10:0011 lat i młodsi