Ostatnia aktualizacja 14-11-2018 15:08
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
100mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń......... 100mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń.........
800mSerie na czas14 +Lista zgłoszeń......... 800mSerie na czas14 +Lista zgłoszeń.........
 
grzbietowygrzbietowy
200mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń......... 200mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń.........
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń.........
 
motylkowymotylkowy
100mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń......... 100mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń.........
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń......... 200mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń.........
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 200mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń......... 4 x 200mSerie na czas12 +Lista zgłoszeń.........
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
1 - 6 runda - Duża Liga - Ostrowiec Św. - 17-11-2018 - 10:00
1.Kobiet100m dowolnySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
2.Mężczyzn100m dowolnySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
3.Kobiet50m klasycznySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
4.Mężczyzn50m klasycznySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
5.Kobiet200m grzbietowySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
6.Mężczyzn200m grzbietowySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
1.Kobiet100m dowolnyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
2.Mężczyzn100m dowolnyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
3.Kobiet50m klasycznyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
4.Mężczyzn50m klasycznyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
7.Kobiet800m dowolnySerie na czas10:0014 lat i starsiLista zgłoszeń.........
8.Mężczyzn800m dowolnySerie na czas10:0014 lat i starsiLista zgłoszeń.........
9.Kobiet200m zmiennySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
10.Mężczyzn200m zmiennySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
5.Kobiet200m grzbietowyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
6.Mężczyzn200m grzbietowyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
7.Kobiet800m dowolnyCeremonia medalowa10:0014 lat i starsi
8.Mężczyzn800m dowolnyCeremonia medalowa10:0014 lat i starsi
11.Kobiet100m motylkowySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
12.Mężczyzn100m motylkowySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
9.Kobiet200m zmiennyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
10.Mężczyzn200m zmiennyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
13.Kobiet4 x 200m dowolnySerie na czas10:0012 lat i starsiLista zgłoszeń.........
14.Mężczyzn4 x 200m dowolnySerie na czas12 lat i starsiLista zgłoszeń.........
11.Kobiet100m motylkowyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
12.Mężczyzn100m motylkowyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
13.Kobiet4 x 200m dowolnyCeremonia medalowa10:0012 lat i starsi
14.Mężczyzn4 x 200m dowolnyCeremonia medalowa12 lat i starsi