Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka - runda III | Krótki basen (25m) |
Lublin (POL) | 23-6-2018 |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 8 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 8 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 9 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 12 - 13 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 12 - 13 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 8 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 8 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 10 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
50m | Serie na czas | 10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
100m | Serie na czas | 11 - 13 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 11 - 13 | Lista startowa | Wyniki | ||
dowolny sztafeta | dowolny sztafeta | ||||||||||
4 x 50m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 50m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
13. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 10:54 | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
26. | Mieszane | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 13:20 | 12 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
27. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 13:27 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
1 - Blok I - 23-06-2018 - 10:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 10:00 | 8 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 10:04 | 8 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m motylkowy | Serie na czas | 10:08 | 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 25m motylkowy | Serie na czas | 10:11 | 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | 10:15 | 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | 10:19 | 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 10:23 | 8 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 10:27 | 8 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
9. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 10:31 | 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
10. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 10:35 | 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
11. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Serie na czas | 10:40 | 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
12. | Chłopców | 100m grzbietowy | Serie na czas | 10:46 | 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
13. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 10:54 | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
1. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 10:59 | 8 lat i młodsi | ||
2. | Chłopców | 25m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 11:02 | 8 lat i młodsi | ||
3. | Dziewcząt | 25m motylkowy | Ceremonia medalowa | 11:05 | 9 lat | ||
4. | Chłopców | 25m motylkowy | Ceremonia medalowa | 11:08 | 9 lat | ||
5. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Ceremonia medalowa | 11:11 | 10 lat | ||
6. | Chłopców | 50m klasyczny | Ceremonia medalowa | 11:14 | 10 lat | ||
7. | Dziewcząt | 25m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:17 | 8 lat i młodsi | ||
8. | Chłopców | 25m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:20 | 8 lat i młodsi | ||
9. | Dziewcząt | 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:23 | 9 lat | ||
10. | Chłopców | 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:26 | 9 lat | ||
11. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 11:29 | 10 lat | ||
12. | Chłopców | 100m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 11:32 | 10 lat | ||
13. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:35 | 10 lat i młodsi | ||
2 - Blok II - 23-06-2018 - 12:00 | |||||||
14. | Dziewcząt | 100m zmienny | Serie na czas | 12:00 | 11 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
15. | Chłopców | 100m zmienny | Serie na czas | 12:14 | 11 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
16. | Kobiet | 100m dowolny | Serie na czas | 12:29 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
17. | Mężczyzn | 100m dowolny | Serie na czas | 12:31 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
18. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Serie na czas | 12:36 | 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
19. | Chłopców | 100m grzbietowy | Serie na czas | 12:44 | 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
20. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 12:49 | 12 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
21. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 12:53 | 12 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
22. | Kobiet | 200m klasyczny | Serie na czas | 12:59 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
23. | Mężczyzn | 200m klasyczny | Serie na czas | 13:04 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
24. | Dziewcząt | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 13:13 | 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
25. | Chłopców | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 13:17 | 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
26. | Mieszane | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 13:20 | 12 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
27. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 13:27 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
14. | Dziewcząt | 100m zmienny | Ceremonia medalowa | 13:30 | 11 - 13 lat | ||
15. | Chłopców | 100m zmienny | Ceremonia medalowa | 13:33 | 11 - 13 lat | ||
16. | Kobiet | 100m dowolny | Ceremonia medalowa | 13:36 | 14 lat i starsi | ||
17. | Mężczyzn | 100m dowolny | Ceremonia medalowa | 13:39 | 14 lat i starsi | ||
18. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 13:42 | 11 lat | ||
19. | Chłopców | 100m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 13:45 | 11 lat | ||
20. | Dziewcząt | 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 13:48 | 12 - 13 lat | ||
21. | Chłopców | 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 13:51 | 12 - 13 lat | ||
22. | Kobiet | 200m klasyczny | Ceremonia medalowa | 13:54 | 14 lat i starsi | ||
23. | Mężczyzn | 200m klasyczny | Ceremonia medalowa | 13:57 | 14 lat i starsi | ||
24. | Dziewcząt | 4 x 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 14:00 | 11 lat | ||
25. | Chłopców | 4 x 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 14:03 | 11 lat | ||
26. | Mieszane | 4 x 100m dowolny | Ceremonia medalowa | 14:06 | 12 - 13 lat | ||
27. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Ceremonia medalowa | 14:09 | 14 lat i starsi |