MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas10 - 11.................. 50mSerie na czas10 - 11..................
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10.................. 50mSerie na czas10..................
200mSerie na czas11.................. 200mSerie na czas11..................
 
klasycznyklasyczny
100mSerie na czas11.................. 100mSerie na czas11..................
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas10 - 11.................. 100mSerie na czas10 - 11..................
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11.................. 4 x 50mSerie na czas10 - 11..................
1 - 1 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 10-03-2018 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 lat..................
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 lat..................
3.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10:0010 - 11 lat..................
4.Chłopców100m zmiennySerie na czas10:0010 - 11 lat..................
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
5.Dziewcząt200m grzbietowySerie na czas10:0011 lat..................
6.Chłopców200m grzbietowySerie na czas10:0011 lat..................
3.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
4.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
7.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:0010 lat..................
8.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:0010 lat..................
5.Dziewcząt200m grzbietowyCeremonia medalowa10:0011 lat
6.Chłopców200m grzbietowyCeremonia medalowa10:0011 lat
9.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:0011 lat..................
10.Chłopców100m klasycznySerie na czas10:0011 lat..................
7.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:0010 lat
8.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:0010 lat
11.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 lat..................
12.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 lat..................
9.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa10:0011 lat
10.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa10:0011 lat
11.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
12.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat