Ostatnia aktualizacja 19-05-2018 13:14
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
13.Mieszane4 x 50m dowolnySerie na czas11:5010 - 11 latLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 3 runda - Mała Liga - Staszów - 19-05-2018 - 10:00
1.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:0010 - 11 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:1310 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas10:2111 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m dowolnySerie na czas10:3111 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:4010 - 11 lat
2.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:4310 - 11 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:4610 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:5110 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa10:5511 lat
4.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa10:5811 lat
7.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11:0111 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11:1011 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:1510 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:1810 lat
9.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas11:2110 latLista startowaWyniki
10.Chłopców100m zmiennySerie na czas11:2710 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa11:3311 lat
8.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa11:3611 lat
11.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas11:3911 latLista startowaWyniki
12.Chłopców50m motylkowySerie na czas11:4211 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa11:4410 lat
10.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa11:4710 lat
13.Mieszane4 x 50m dowolnySerie na czas11:5010 - 11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa12:0311 lat
12.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa12:0611 lat
13.Mieszane4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa12:0910 - 11 lat