Ostatnia aktualizacja 14-11-2018 10:15
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas10Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas10Lista zgłoszeń.........
100mSerie na czas10 - 11Lista zgłoszeń......... 100mSerie na czas10 - 11Lista zgłoszeń.........
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10 - 11Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas10 - 11Lista zgłoszeń.........
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas10Lista zgłoszeń......... 50mSerie na czas10Lista zgłoszeń.........
200mSerie na czas11Lista zgłoszeń......... 200mSerie na czas11Lista zgłoszeń.........
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas11Lista zgłoszeń......... 200mSerie na czas11Lista zgłoszeń.........
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista zgłoszeń......... 4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista zgłoszeń.........
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
1 - 5 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 18-11-2018 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0010 latLista zgłoszeń.........
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:0010 latLista zgłoszeń.........
3.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
4.Chłopców200m klasycznySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:0010 - 11 latLista zgłoszeń.........
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:0010 - 11 latLista zgłoszeń.........
3.Dziewcząt200m klasycznyCeremonia medalowa10:0011 lat
4.Chłopców200m klasycznyCeremonia medalowa10:0011 lat
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 latLista zgłoszeń.........
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 latLista zgłoszeń.........
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:0010 latLista zgłoszeń.........
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:0010 latLista zgłoszeń.........
7.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
8.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas10:0011 latLista zgłoszeń.........
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:0010 lat
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:0010 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 latLista zgłoszeń.........
14.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 latLista zgłoszeń.........
11.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa10:0011 lat
12.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa10:0011 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat
14.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa10:0010 - 11 lat