Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 5 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 18-11-2018 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0010 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:0410 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas10:0811 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m klasycznySerie na czas10:1911 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:3010 - 11 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:3610 - 11 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:4710 - 11 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas10:5810 - 11 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:1210 latLista startowaWyniki
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas11:1610 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:2411 latLista startowaWyniki
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:2911 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas11:4010 - 11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas11:4410 - 11 latLista startowaWyniki