Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czasDz-10.................. 50mSerie na czasDz-10..................
100mSerie na czasDz-11.................. 100mSerie na czasDz-11..................
200mSerie na czasDz-11.................. 200mSerie na czasDz-11..................
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czasDz-10.................. 50mSerie na czasDz-10..................
100mSerie na czasDz-11.................. 100mSerie na czasDz-11..................
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czasDz-10.................. 50mSerie na czasDz-10..................
100mSerie na czasDz-11.................. 100mSerie na czasDz-11..................
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czasDz-11.................. 50mSerie na czasDz-11..................
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czasDz-10.................. 100mSerie na czasDz-10..................
200mSerie na czasDz-11.................. 200mSerie na czasDz-11..................
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11.................. 4 x 50mSerie na czasDz-11..................
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11.................. 4 x 50mSerie na czasDz-11..................
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
1 - Blok I - 31-05-2019 - 16:00
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas16:00Dziewcząt 11-lat..................
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas16:04Chłopców 11-lat..................
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas16:06Dziewcząt 10-lat..................
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas16:11Chłopców 10-lat..................
1.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa16:16Dziewcząt 11-lat
2.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa16:19Chłopców 11-lat
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas16:22Dziewcząt 11-lat..................
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas16:27Chłopców 11-lat..................
3.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa16:33Dziewcząt 10-lat
4.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa16:36Chłopców 10-lat
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas16:39Dziewcząt 10-lat..................
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas16:45Chłopców 10-lat..................
5.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa16:51Dziewcząt 11-lat
6.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa16:54Chłopców 11-lat
9.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas16:57Dziewcząt 11-lat..................
10.Chłopców200m dowolnySerie na czas17:05Chłopców 11-lat..................
7.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa17:14Dziewcząt 10-lat
8.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa17:17Chłopców 10-lat
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas17:20Dziewcząt 11-lat..................
12.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas17:23Chłopców 11-lat..................
9.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa17:26Dziewcząt 11-lat
10.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa17:29Chłopców 11-lat
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa17:32Dziewcząt 11-lat
12.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa17:35Chłopców 11-lat
Statystyki zgłoszeń wg klubu
 
2 - Blok II - 01-06-2019 - 10:00
13.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:00Dziewcząt 11-lat..................
14.Chłopców100m klasycznySerie na czas10:07Chłopców 11-lat..................
15.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:13Dziewcząt 10-lat..................
16.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:19Chłopców 10-lat..................
13.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa10:24Dziewcząt 11-lat
14.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa10:27Chłopców 11-lat
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:30Dziewcząt 11-lat..................
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas10:38Chłopców 11-lat..................
15.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa10:43Dziewcząt 10-lat
16.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa10:46Chłopców 10-lat
19.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10:49Dziewcząt 10-lat..................
20.Chłopców100m zmiennySerie na czas10:57Chłopców 10-lat..................
17.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa11:05Dziewcząt 11-lat
18.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa11:08Chłopców 11-lat
21.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:11Dziewcząt 11-lat..................
22.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:21Chłopców 11-lat..................
19.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa11:30Dziewcząt 10-lat
20.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa11:33Chłopców 10-lat
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas11:36Dziewcząt 11-lat..................
24.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas11:39Chłopców 11-lat..................
21.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa11:42Dziewcząt 11-lat
22.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa11:45Chłopców 11-lat
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa11:48Dziewcząt 11-lat
24.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa11:51Chłopców 11-lat