Ostatnia aktualizacja 28-09-2019 16:14
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
13.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas12:179 - 11 latLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 4 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św - 28-09-2019 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:009 - 11 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:149 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10:329 - 11 latLista startowaWyniki
4.Chłopców100m zmiennySerie na czas10:439 - 11 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:529 - 11 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:569 - 11 lat
5.Dziewcząt200m grzbietowySerie na czas11:0011 latLista startowaWyniki
6.Chłopców200m grzbietowySerie na czas11:0411 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa11:099 - 11 lat
4.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa11:139 - 11 lat
7.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas11:179 - 10 latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:299 - 10 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt200m grzbietowyCeremonia medalowa11:4311 lat
6.Chłopców200m grzbietowyCeremonia medalowa11:4711 lat
9.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas11:5111 latLista startowaWyniki
10.Chłopców100m klasycznySerie na czas11:5411 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:579 - 10 lat
8.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa12:019 - 10 lat
11.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas12:0511 latLista startowaWyniki
12.Chłopców50m motylkowySerie na czas12:0711 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa12:0911 lat
10.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa12:1311 lat
13.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas12:179 - 11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa12:2711 lat
12.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa12:3111 lat
13.Mieszane4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa12:359 - 11 lat