Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 5 runda - Mała Liga - Sandomierz - 26-10-2019 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:009 - 10 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:109 - 10 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas10:2311 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m klasycznySerie na czas10:3211 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:439 - 10 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:469 - 10 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:499 - 11 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:089 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznyCeremonia medalowa11:2811 lat
4.Chłopców200m klasycznyCeremonia medalowa11:3111 lat
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11:3411 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas11:4311 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:519 - 11 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:549 - 11 lat
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:579 - 10 latLista startowaWyniki
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas12:069 - 10 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa12:1811 lat
8.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa12:2111 lat
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas12:2411 latLista startowaWyniki
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas12:2911 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa12:349 - 10 lat
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa12:379 - 10 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas12:409 - 11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas12:529 - 11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa13:0411 lat
12.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa13:0711 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa13:109 - 11 lat
14.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa13:139 - 11 lat