Ostatnia aktualizacja 27.11.2019 18:32
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (szczegóły)Punktacja klubowa-Generalna
Progresja zawodników (podsumowanie)Pobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
200mSerie na czasDz-11lLista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11lLista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11lLista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11lLista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
Progresja zawodników (szczegóły)Punktacja klubowa-Generalna
Progresja zawodników (podsumowanie)Pobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 6 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 23.11.2019 - 10:00
1.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:009 - 11 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:189 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas10:34Dzieci 11-latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m dowolnySerie na czas10:39Dzieci 11-latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:439 - 11 lat
2.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:479 - 11 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:519 - 10 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:059 - 10 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa11:21Dzieci 11-lat
4.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa11:25Dzieci 11-lat
7.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11:29Dzieci 11-latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11:35Dzieci 11-latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:409 - 10 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:449 - 10 lat
9.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas11:489 - 11 latLista startowaWyniki
10.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:049 - 11 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa12:21Dzieci 11-lat
8.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa12:25Dzieci 11-lat
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas12:299 - 11 latLista startowaWyniki
12.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas12:379 - 11 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa12:469 - 11 lat
10.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa12:509 - 11 lat
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa12:549 - 11 lat
12.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa12:589 - 11 lat