Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
Punktacja klubowa - Duża LigaPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
100mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki 100mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki
800mSerie na czas14 +Lista startowaWyniki 800mSerie na czas14 +Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
200mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki 200mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki 50mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
100mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki 100mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki 200mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 200mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki 4 x 200mSerie na czas12 +Lista startowaWyniki
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
Punktacja klubowa - Duża LigaPlik wyników (Lenex)
 
1 - 6 runda - Duża Liga - Ostrowiec Św. - 02-12-2020 - 17:00
1.Kobiet100m dowolnySerie na czas17:0012 lat i starsiLista startowaWyniki
2.Mężczyzn100m dowolnySerie na czas17:1212 lat i starsiLista startowaWyniki
3.Kobiet50m klasycznySerie na czas17:2112 lat i starsiLista startowaWyniki
4.Mężczyzn50m klasycznySerie na czas17:2612 lat i starsiLista startowaWyniki
5.Kobiet200m grzbietowySerie na czas17:3212 lat i starsiLista startowaWyniki
6.Mężczyzn200m grzbietowySerie na czas17:4012 lat i starsiLista startowaWyniki
1.Kobiet100m dowolnyCeremonia medalowa17:4812 lat i starsi
2.Mężczyzn100m dowolnyCeremonia medalowa17:5112 lat i starsi
3.Kobiet50m klasycznyCeremonia medalowa17:5412 lat i starsi
4.Mężczyzn50m klasycznyCeremonia medalowa17:5712 lat i starsi
7.Kobiet800m dowolnySerie na czas18:0014 lat i starsiLista startowaWyniki
8.Mężczyzn800m dowolnySerie na czas18:1214 lat i starsiLista startowaWyniki
9.Kobiet200m zmiennySerie na czas18:3512 lat i starsiLista startowaWyniki
10.Mężczyzn200m zmiennySerie na czas18:4312 lat i starsiLista startowaWyniki
5.Kobiet200m grzbietowyCeremonia medalowa18:5112 lat i starsi
6.Mężczyzn200m grzbietowyCeremonia medalowa18:5412 lat i starsi
7.Kobiet800m dowolnyCeremonia medalowa18:5714 lat i starsi
8.Mężczyzn800m dowolnyCeremonia medalowa19:0014 lat i starsi
11.Kobiet100m motylkowySerie na czas19:0312 lat i starsiLista startowaWyniki
12.Mężczyzn100m motylkowySerie na czas19:0812 lat i starsiLista startowaWyniki
9.Kobiet200m zmiennyCeremonia medalowa19:1212 lat i starsi
10.Mężczyzn200m zmiennyCeremonia medalowa19:1512 lat i starsi
13.Kobiet4 x 200m dowolnySerie na czas19:1812 lat i starsiLista startowaWyniki
14.Mężczyzn4 x 200m dowolnySerie na czas19:3812 lat i starsiLista startowaWyniki
11.Kobiet100m motylkowyCeremonia medalowa19:4712 lat i starsi
12.Mężczyzn100m motylkowyCeremonia medalowa19:5012 lat i starsi
13.Kobiet4 x 200m dowolnyCeremonia medalowa19:5312 lat i starsi
14.Mężczyzn4 x 200m dowolnyCeremonia medalowa19:5612 lat i starsi