Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 5 runda - Mała Liga - Busko Zdrój - 07-11-2020 - 10:00
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas10:0010 - 11 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas10:0310 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas10:0611 latLista startowaWyniki
4.Chłopców200m klasycznySerie na czas10:1111 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa10:1610 - 11 lat
2.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa10:2010 - 11 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:249 - 11 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:379 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt200m klasycznyCeremonia medalowa10:5111 lat
4.Chłopców200m klasycznyCeremonia medalowa10:5511 lat
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:5910 - 11 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas11:0810 - 11 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:169 - 11 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:209 - 11 lat
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:249 - 10 latLista startowaWyniki
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas11:339 - 10 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa11:4310 - 11 lat
8.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa11:4710 - 11 lat
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:5111 latLista startowaWyniki
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:5511 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa11:599 - 10 lat
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa12:039 - 10 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas12:079 - 11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas12:139 - 11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa12:1811 lat
12.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa12:2211 lat
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa12:269 - 11 lat
14.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa12:309 - 11 lat