Świętokrzyska Liga Pływacka - 3 runda Dużej Ligi | Długi basen (50m) |
Ostrowiec Św. (POL) | 22-5-2021 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Punktacja klubowa - Duża Liga | Plik wyników (Lenex) |
Najlepsze wyniki wg punktów | Pobite rekordy wg konkurencji | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
800m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | 800m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
200m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
50m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
200m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
dowolny sztafeta | dowolny sztafeta | ||||||||||
4 x 100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 4 x 100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Punktacja klubowa - Duża Liga | Plik wyników (Lenex) |
Najlepsze wyniki wg punktów | Pobite rekordy wg konkurencji | |
1 - 3 runda - Duża Liga - Ostrowiec Św. - 22-05-2021 - 10:00 | |||||||
1. | Kobiet | 100m dowolny | Serie na czas | 10:00 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
2. | Mężczyzn | 100m dowolny | Serie na czas | 10:19 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
3. | Kobiet | 50m klasyczny | Serie na czas | 10:42 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
4. | Mężczyzn | 50m klasyczny | Serie na czas | 10:52 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
5. | Kobiet | 200m grzbietowy | Serie na czas | 11:04 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
6. | Mężczyzn | 200m grzbietowy | Serie na czas | 11:16 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
7. | Kobiet | 800m dowolny | Serie na czas | 11:33 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
8. | Mężczyzn | 800m dowolny | Serie na czas | 11:45 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
9. | Kobiet | 200m zmienny | Serie na czas | 12:01 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
10. | Mężczyzn | 200m zmienny | Serie na czas | 12:13 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
11. | Kobiet | 100m motylkowy | Serie na czas | 12:26 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
12. | Mężczyzn | 100m motylkowy | Serie na czas | 12:30 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
13. | Kobiet | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 12:41 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
14. | Mężczyzn | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 12:54 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |