Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci | Krótki basen (25m) |
Staszów (POL) | 11- - 12-6-2021 |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
50m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
50m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
100m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | Dz-10 | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
dowolny sztafeta | dowolny sztafeta | ||||||||||
4 x 50m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 50m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny sztafeta | zmienny sztafeta | ||||||||||
4 x 50m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 50m | Serie na czas | Dz-11 | Lista startowa | Wyniki |
1 - Blok I - 11-06-2021 - 16:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 50m motylkowy | Serie na czas | 16:00 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 50m motylkowy | Serie na czas | 16:05 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 16:11 | Dziewcząt 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 16:16 | Chłopców 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Serie na czas | 16:28 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 100m grzbietowy | Serie na czas | 16:37 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | 16:56 | Dziewcząt 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | 17:02 | Chłopców 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
9. | Dziewcząt | 200m dowolny | Serie na czas | 17:14 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
10. | Chłopców | 200m dowolny | Serie na czas | 17:27 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
11. | Dziewcząt | 4 x 50m zmienny | Serie na czas | 17:51 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
12. | Chłopców | 4 x 50m zmienny | Serie na czas | 17:54 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
2 - Blok II - 12-06-2021 - 10:00 | |||||||
13. | Dziewcząt | 100m klasyczny | Serie na czas | 10:00 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
14. | Chłopców | 100m klasyczny | Serie na czas | 10:09 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
15. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 10:18 | Dziewcząt 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
16. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 10:24 | Chłopców 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
17. | Dziewcząt | 100m dowolny | Serie na czas | 10:36 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
18. | Chłopców | 100m dowolny | Serie na czas | 10:44 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
19. | Dziewcząt | 100m zmienny | Serie na czas | 10:59 | Dziewcząt 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
20. | Chłopców | 100m zmienny | Serie na czas | 11:08 | Chłopców 10-lat | Lista startowa | Wyniki |
21. | Dziewcząt | 200m zmienny | Serie na czas | 11:23 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
22. | Chłopców | 200m zmienny | Serie na czas | 11:32 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
23. | Dziewcząt | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 11:47 | Dziewcząt 11-lat | Lista startowa | Wyniki |
24. | Chłopców | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 11:50 | Chłopców 11-lat | Lista startowa | Wyniki |