Świętokrzyska Liga Pływacka - 3 runda Małej Ligi | Krótki basen (25m) |
Sandomierz (POL) | 8-5-2021 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Punktacja klubowa-Generalna |
Najlepsze wyniki wg punktów | Plik wyników (Lenex) |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
200m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | 9 - 10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 9 - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
50m | Serie na czas | 9 - 10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 9 - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
100m | Serie na czas | 9 - 10 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 9 - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
17. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 9 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Punktacja klubowa-Generalna |
Najlepsze wyniki wg punktów | Plik wyników (Lenex) |
1 - 3 runda - Mała Liga - Sandomierz - 08-05-2021 - 10:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 100m klasyczny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
2. | Chłopców | 100m klasyczny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
3. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | 9 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki | |
4. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | 9 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki | |
5. | Dziewcząt | 200m dowolny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
6. | Chłopców | 200m dowolny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
7. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 9 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki | |
8. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 9 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki | |
9. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
10. | Chłopców | 100m grzbietowy | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
11. | Dziewcząt | 100m zmienny | Serie na czas | 9 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki | |
12. | Chłopców | 100m zmienny | Serie na czas | 9 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki | |
13. | Dziewcząt | 50m motylkowy | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
14. | Chłopców | 50m motylkowy | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
15. | Dziewcząt | 200m zmienny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
16. | Chłopców | 200m zmienny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
17. | Mieszane | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 9 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki |