Ostatnia aktualizacja 20-03-2022 13:53
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas9Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9Lista startowaWyniki
100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-Generalna
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 2 runda - Mała Liga - Kielce - 19-03-2022 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:009 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:109 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:2210 - 11 latLista startowaWyniki
4.Chłopców100m dowolnySerie na czas10:4210 - 11 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa11:079 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa11:109 lat
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas11:139 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:259 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa11:3710 - 11 lat
4.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa11:4010 - 11 lat
7.Dziewcząt200m grzbietowySerie na czas11:4311 latLista startowaWyniki
8.Chłopców200m grzbietowySerie na czas11:4611 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:549 lat
6.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:579 lat
9.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas12:009 - 11 latLista startowaWyniki
10.Chłopców50m klasycznySerie na czas12:169 - 11 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt200m grzbietowyCeremonia medalowa12:3411 lat
8.Chłopców200m grzbietowyCeremonia medalowa12:3711 lat
11.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas12:4010 - 11 latLista startowaWyniki
12.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:5310 - 11 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa13:039 - 11 lat
10.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa13:069 - 11 lat
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas13:099 - 11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas13:159 - 11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa13:2010 - 11 lat
12.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa13:2310 - 11 lat
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:269 - 11 lat
14.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa13:299 - 11 lat