Ostatnia aktualizacja 04-12-2022 18:40
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czasDz-9lLista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-9lLista startowaWyniki
200mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11lLista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11lLista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas9 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Najlepsze wyniki wg punktówPobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 6 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 03-12-2022 - 10:00
1.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas10:0010 - 11 latLista startowaWyniki
2.Chłopców200m dowolnySerie na czas10:0510 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:159 - 11 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:319 - 11 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa10:5110 - 11 lat
2.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa10:5410 - 11 lat
5.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:5710 - 11 latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m klasycznySerie na czas11:0610 - 11 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:169 - 11 lat
4.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:199 - 11 lat
7.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas11:22Dzieci 9-latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m dowolnySerie na czas11:31Dzieci 9-latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa11:4110 - 11 lat
6.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa11:4410 - 11 lat
9.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:47Dzieci 11-latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:52Dzieci 11-latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa11:56Dzieci 9-lat
8.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa11:59Dzieci 9-lat
11.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas12:029 - 10 latLista startowaWyniki
12.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:169 - 10 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa12:26Dzieci 11-lat
10.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa12:29Dzieci 11-lat
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas12:329 - 11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas12:389 - 11 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa12:439 - 10 lat
12.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa12:469 - 10 lat
13.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa12:499 - 11 lat
14.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa12:529 - 11 lat