5 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka | Krótki basen (25m) |
Busko-Zdrój (POL) | 15-10-2011 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Najlepsze wyniki wg punktów | Plik wyników (Lenex) |
Punktacja klubowa | Pobite rekordy wg konkurencji | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
dowolny sztafeta | dowolny sztafeta | ||||||||||
4 x 50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 50m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
4 x 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 100m | Serie na czas | 11 | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Najlepsze wyniki wg punktów | Plik wyników (Lenex) |
Punktacja klubowa | Pobite rekordy wg konkurencji | |
1 - 5 runda - Mała Liga - Busko-Zdrój - 15-10-2011 - 14:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 14:00 | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
3. | Dziewcząt | 200m dowolny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
4. | Chłopców | 200m dowolny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
5. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
6. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
7. | Dziewcząt | 100m klasyczny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
8. | Chłopców | 100m klasyczny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
9. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
10. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
11. | Dziewcząt | 100m grzbietowy | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
12. | Chłopców | 100m grzbietowy | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
13. | Dziewcząt | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
14. | Chłopców | 4 x 50m dowolny | Serie na czas | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
15. | Dziewcząt | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
16. | Chłopców | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 11 lat | Lista startowa | Wyniki |