Zawody ogólnopolskie

ZAWODY CENTRALNE
1. II Memoriał Zbigniewa Pacelta i Jana Wiederka
1,2.06.2024-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]  [ S E L ]  [ Zakwaterowanie ]
[ Zamówienie ] [ Wyniki ]
2.  Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat II-runda
15,16.06.2024-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]   [ S E L ]   [ Wyniki ] [ Galeria ]
3.  Letnie Mistrzostwa Polski
Juniorów 14-lat
4-7.07.2024 - Ostrowiec Św
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]

WATERPOLO
1. Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23 - 2023/24 [ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
2. Mistrzostwa Polski Juniorów U–19 - 2023/24 [ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
3. Mistrzostwa Polski Juniorów U-17 - 2023/24 [ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
4. Mistrzostwa Polski Juniorów Młod. U-15 - 2023/24 [ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
5. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U-13 - 2023/24 [ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
6. Mistrzostwa Polski Seniorów -
- Ekstraklasa 2023/24
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]

Zawody okręgowe

MALI MISTRZOWIE na START !!
1. 28.04.2024   Kazimierza W. [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 15.06.2024   Ożarów [ Komunikat ]   [ S E L ]   [ Wyniki ] [ Galeria ]
3. 12.10.2024   Staszów [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
4. 07.12.2024   Kielce [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]

MAŁA - ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA
1. 09.03.2024   Staszów [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 06.04.2024   Połaniec [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
3. 11.05.2024   Busko-Zdrój [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
4. 28.09.2024   Kielce [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
5. 26.10.2024   Staszów [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
6. 30.11.2024   . . . [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
Klasyfikacje [ Drużynowa ]    [ Indywidualna ]

DUŻA - ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA
1. 02.03.2024   Kielce [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 20.04.2024   Busko-Zdrój [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
3. 18.05.2024   Ostrowiec Św. [ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
4. 22.06.2024   Ostrowiec Św. [ Komunikat ]   [ S E L ]   [ Wyniki ] [ Galeria ]
5. . . .   . . . [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
6. . . .   . . . [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
Klasyfikacje [ Drużynowa ]    [ Indywidualna ]

Transmisja internetowa:


ZAWODY RANGI MISTRZOWSKIEJ
1.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13-lat,
I-runda
23,24.03.2024   Ostrowiec Św.
[ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
2.Drużynowy Wielobój Pływacki
Dzieci 10,11-lat
25,26.05.2024   Kielce
[ Komunikat ] [ Zawodnicy ]  [ Wyniki ] [ Galeria ]
3.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-lat,
II-runda
25.05.2024   Mielec
[ Komunikat ]   [ S E L ]   [ Wyniki ] [ Galeria ]
4. Letnie Mistrzostwa Okręgu
8,9.06.2024   Ostrowiec Św.
[ Komunikat ]   [ S E L ]   [ Wyniki ] [ Galeria ]
5.Olimpiada Świętokrzyska
Młodzicy 12,13-lat
. . .   . . .
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
6. Zimowe Mistrzostwa Okręgu
19,20.10.2024   Kielce
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]

INNE ZAWODY
1. Puchar Prezydenta
13,14.04.2024   Kielce
[ Kluby ]  Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. „Koralowa Piętnastka”
. . .   . . .
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
3. IX Otwarte Mistrzostwa Staszowa
. . .   . . .
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
4. Puchar Prezydenta
9,10.11.2024  Kielce
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
5. Sprawdzian Wytrzymałości
. . .   . . .
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]