Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  Dzieci 11-lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  Dzieci 11-lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m klasyczny  Dzieci 11-lat
Nr  12. Chłopców, 100m klasyczny  Dzieci 11-lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 6 runda Małej Ligi
Ostrowiec Św. -  28 listopada 2020r


Konkurencja 1
28-11-2020 - 10:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci29.01Prasał AleksandraKOKIEOstrowiec Św.14-11-2020


Rok ur.
1Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce33.75
2Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św33.82
3Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój34.67
4Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce34.80
5Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój36.05
6Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św36.28
7Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój36.74
8Boszczyk Zuzanna11ORKA MOSiR Kielce37.44
9Bielecka Patrycja11Barakuda Starachowice38.00
10Seweryn Julia10Barakuda Starachowice38.00
11Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św39.24
12Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój39.89
13Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice40.12
14Dziedzic Julia11KSZO Ostrowiec Św40.76
15Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice43.01
16Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce45.00
17Łukawska Maria11KSZO Ostrowiec Św45.69
18Gabriela Krupa10Barakuda Starachowice46.00
19Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce46.00
20Wójtowicz Sandra11KSZO Ostrowiec Św47.97
21Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce48.00
22Mazur Patrycja11Centrum Staszów50.00
23Cieślak Anna10UNIA Busko Zdrój53.16
24Jamioł Małgorzata11UNIA Busko Zdrój57.98
25Walczak Olga11Centrum Staszów58.00
26Gubała Milena11UNIA Busko Zdrój58.67
27Strojek Zuzanna11Centrum Staszów1:00.00
28Wójtowicz Aleksandra10TS PołaniecNT
29Celińska Julia11KSZO Ostrowiec ŚwNT
30Kijewska Zuzanna11Centrum StaszówNT
31Łukawska Maja11Centrum StaszówNT
32Brocka Aleksandra11Centrum StaszówNT
33Perz Nikola11Korona-Swim KielceNT
34Bielewicz Aleksandra11Korona-Swim KielceNT
35Sell Magdalena11Korona-Swim KielceNT
36Achenbach Ewa10FOKA SandomierzNT
37Wadowiec Maja10FOKA SandomierzNT
38Stępień Wiktoria10FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 2
28-11-2020 - 10:18
Chłopców, 50m dowolny9 - 10 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci28.70Grzesik FranciszekKSOSTStaszów24-10-2020


Rok ur.
1Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój34.43
2Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św055/201736.33
3Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce36.35
4Słota Filip10Centrum Staszów36.68
5Stanek Julian10Korona-Swim Kielce37.00
6Zagniński Aleksander11ORKA MOSiR Kielce37.44
7Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św37.57
8Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce39.00
9Dulak Jakub10ORKA MOSiR Kielce41.75
10Kielczyk Leon11Centrum Staszów43.00
11Dziubek Alan10ORKA MOSiR Kielce44.03
12Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św44.26
13Budzeń Marcel11KSZO Ostrowiec Św45.92
14Wicha Tomasz11KSZO Ostrowiec Św45.96
15Nogajski Michał10Barakuda Starachowice46.00
16Rogacki Kornel11KSZO Ostrowiec Św46.49
17Dorosz Patryk11KSZO Ostrowiec Św48.67
18Małek Jakub11UNIA Busko Zdrój49.11
19Gliński Oliwier11UNIA Busko Zdrój50.60
20Wilk Ksawery11UNIA Busko Zdrój56.10
21Wrzesień Filip11KSZO Ostrowiec Św57.46
22Sawicki Igor10TS PołaniecNT
23Marzuchowski Tomasz10Barakuda StarachowiceNT
24Ura Mikołaj11KSZO Ostrowiec ŚwNT
25Szymczak Bartosz11Centrum StaszówNT
26Czołba Marcin10Centrum StaszówNT
27Wójcikowski Jan10Centrum StaszówNT
28Dziuba Mateusz10Centrum StaszówNT
29Brocki Stanisław11Centrum StaszówNT
30Tarka Michał10Centrum StaszówNT
31Tarka Szymon10Centrum StaszówNT
32Prus Oskar10Korona-Swim KielceNT
33Błajszczak Jakub10FOKA SandomierzNT
34Kutek Mateusz10FOKA SandomierzNT
35Czechowski Michał10FOKA SandomierzNT
36Szczyrba Robert10FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 3
28-11-2020 - 10:34
Dziewcząt, 200m dowolnyDzieci 11-lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:25.72Prasał AleksandraKOKIEStaszów27-09-2020


Rok ur.
1Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce046/20162:25.72
2Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce2:30.82
3Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św085/20172:36.38
4Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św085/20162:39.41
5Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św2:41.23
6Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce2:47.58
7Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce2:57.94
8Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój3:03.31
9Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce029/2017NT
10Wojtasiewicz Antonina09Korona-Swim KielceNT
11Korona Cecylia09FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 4
28-11-2020 - 10:39
Chłopców, 200m dowolnyDzieci 11-lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008


Rok ur.
1Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św237/20162:22.11
2Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce2:31.48
3Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce269/20162:32.68
4Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce2:39.77
5Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św083/20172:45.12
6Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św236/20162:47.12
7Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św091/20162:48.36
8Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św2:50.16
9Władny Artur09UNIA Busko Zdrój2:55.68
10Baran Emil09UNIA Busko Zdrój3:16.12
11Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce273/20163:41.27
12Kowalik Tristan09Barakuda StarachowiceNT
13Kułaga Dawid09Barakuda StarachowiceNT
14Mosiołek Filip09Barakuda StarachowiceNT


<< TOP >>
Konkurencja 5
28-11-2020 - 10:51
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.38Prasał AleksandraKOKIEWieliczka19-09-2020


Rok ur.
1Markiewicz Julia11ORKA MOSiR Kielce48.43
2Markiewicz Anastazja11Barakuda Starachowice52.81
3Maj Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św53.74
4Rugała Irena11Centrum Staszów1:00.00
5Jamioł Małgorzata11UNIA Busko Zdrój1:00.69
6Gorycka Joanna11KSZO Ostrowiec Św1:01.92
7Celińska Julia11KSZO Ostrowiec ŚwNT
8Kijewska Zuzanna11Centrum StaszówNT
9Brocka Aleksandra11Centrum StaszówNT
10Perz Nikola11Korona-Swim KielceNT
11Bielewicz Aleksandra11Korona-Swim KielceNT
12Sell Magdalena11Korona-Swim KielceNT


<< TOP >>
Konkurencja 6
28-11-2020 - 11:05
Chłopców, 50m grzbietowy9 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.37Grzesik FranciszekKSOSTBusko-Zdrój07-11-2020


Rok ur.
1Rogacki Kornel11KSZO Ostrowiec Św51.32
2Budzeń Marcel11KSZO Ostrowiec Św52.63
3Isser-Dryka Jakub11KSZO Ostrowiec Św55.44
4Ura Mikołaj11KSZO Ostrowiec Św56.86
5Łapawa Michał11KSZO Ostrowiec ŚwNT
6Szymczak Bartosz11Centrum StaszówNT
7Brocki Stanisław11Centrum StaszówNT


<< TOP >>
Konkurencja 7
28-11-2020 - 11:29
Dziewcząt, 100m grzbietowy10 - 11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:12.49Prasał AleksandraKOKIEWieliczka24-10-2020


Rok ur.
1Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św084/20171:22.31
2Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św1:28.61
3Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce029/20171:31.55
4Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:35.00
5Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św1:35.61
6Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św086/20171:38.14
7Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:39.08
8Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce1:40.37
9Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce1:42.00
10Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:42.51
11Wypych Kinga09ORKA MOSiR Kielce1:43.38
12Gabriela Krupa10Barakuda Starachowice1:45.00
13Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce1:47.51
14Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce035/20172:08.56
15Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce039/20172:20.41
16Bzówka Zuzanna10TS PołaniecNT
17Kułaga Daria10Barakuda StarachowiceNT
18Stanecka Liliana10Barakuda StarachowiceNT
19Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec ŚwNT
20Kawecka Patrycja09Centrum StaszówNT
21Chrzanowska Alicja09Centrum StaszówNT
22Guła Maja10Centrum StaszówNT
23Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim KielceNT
24Brocka Karolina09Centrum StaszówNT
25Cieślak Anna10UNIA Busko ZdrójNT
26Rączka Paulina10UNIA Busko ZdrójNT
27Kos Karolina09FOKA SandomierzNT
28Wierzbicka Zofia10FOKA SandomierzNT
29Marzec Natalia09FOKA SandomierzNT
30Krakowiak Kornelia09FOKA SandomierzNT
31Stępień Wiktoria10FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 8
28-11-2020 - 11:35
Chłopców, 100m grzbietowy

10 - 11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:13.07Nalej MaciejKOKIEOstrowiec Św.15-11-2020


Rok ur.
1Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce1:13.07
2Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św237/20161:15.60
3Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św1:27.67
4Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce1:34.64
5Słota Filip10Centrum Staszów1:35.03
6Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:36.00
7Dulak Jakub10ORKA MOSiR Kielce1:38.46
8Sander Adrian10Korona-Swim Kielce1:41.00
9Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce038/20171:44.57
10Baran Emil09UNIA Busko Zdrój1:49.32
11Dziubek Alan10ORKA MOSiR Kielce1:51.90
12Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce060/20162:00.76
13Sawicki Igor10TS PołaniecNT
14Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda StarachowiceNT
15Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św055/2017NT
16Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec ŚwNT
17Walasek Szymon09Centrum StaszówNT
18Czołba Marcin10Centrum StaszówNT
19Myśliwiec Szymon10Centrum StaszówNT
20Błajszczak Jakub10FOKA SandomierzNT
21Czechowski Michał10FOKA SandomierzNT
22Wiater Kacper09FOKA SandomierzNT
23Gębalski Piotr09FOKA SandomierzNT
24Szpatowicz Filip09FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 9
28-11-2020
Dziewcząt, 50m klasyczny

9 - 10 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.74Woźniak BeataKSOSTOstrowiec Św.23-11-2019


Rok ur.
1Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce44.36
2Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św45.00
3Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój45.12
4Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój46.23
5Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce46.39
6Boszczyk Zuzanna11ORKA MOSiR Kielce49.06
7Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św52.59
8Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św54.30
9Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce54.76
10Kozieł Zuzanna10UNIA Busko Zdrój54.97
11Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz55.20
12Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice55.33
13Markiewicz Julia11ORKA MOSiR Kielce55.84
14Agliano Victoria10Centrum Staszów56.00
15Gubała Milena11UNIA Busko Zdrój1:02.15
16Kisiel Gabriela11KSZO Ostrowiec Św1:09.55
17Dziarmakowska Julia11Centrum Staszów1:10.00
18Baczewska Oliwia11Centrum Staszów1:12.00
19Rugała Irena11Centrum Staszów1:12.00
20Wójtowicz Sandra11KSZO Ostrowiec Św1:13.60
21Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce1:20.27
22Bzówka Zuzanna10TS PołaniecNT
23Gorycka Joanna11KSZO Ostrowiec ŚwNT
24Machnicka Zuzanna11KSZO Ostrowiec ŚwNT
25Dziedzic Julia11KSZO Ostrowiec ŚwNT
26Guła Maja10Centrum StaszówNT
27Wadowiec Maja10FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 10
28-11-2020
Chłopców, 50m klasyczny

9 - 10 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005


Rok ur.
1Chmielewski Oskar10Centrum Staszów50.00
2Sander Adrian10Korona-Swim Kielce50.00
3Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce50.30
4Nogajski Adam10Barakuda Starachowice50.70
5Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św51.53
6Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice52.04
7Szyszkowski Kacper11Centrum Staszów55.00
8Nogajski Michał10Barakuda Starachowice56.00
9Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz56.28
10Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce57.00
11Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój1:00.69
12Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz1:01.11
13Stachowicz Marcel11UNIA Busko Zdrój1:01.49
14Gliński Oliwier11UNIA Busko Zdrój1:04.48
15Wójcicki Jakub11UNIA Busko Zdrój1:05.06
16Isser-Dryka Jakub11KSZO Ostrowiec Św1:12.41
17Dorosz Patryk11KSZO Ostrowiec Św1:15.97
18Wrzesień Filip11KSZO Ostrowiec ŚwNT
19Łapawa Michał11KSZO Ostrowiec ŚwNT
20Myśliwiec Szymon10Centrum StaszówNT
21Dziuba Mateusz10Centrum StaszówNT
22Tarka Michał10Centrum StaszówNT
23Tarka Szymon10Centrum StaszówNT
24Prus Oskar10Korona-Swim KielceNT
25Przodo Leon11UNIA Busko ZdrójNT
26Wilk Ksawery11UNIA Busko ZdrójNT
27Szczepański Oskar11UNIA Busko ZdrójNT


<< TOP >>
Konkurencja 11
28-11-2020
Dziewcząt, 100m klasycznyDzieci 11-lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015


Rok ur.
1Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:26.26
2Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce046/20161:27.21
3Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św1:31.67
4Wojtasiewicz Antonina09Korona-Swim Kielce1:37.44
5Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św084/20171:38.26
6Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św1:39.06
7Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św121/20161:39.66
8Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:44.00
9Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św1:47.48
10Wypych Kinga09ORKA MOSiR Kielce1:50.31
11Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:51.98
12Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce035/20171:55.33
13Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce2:05.19
14Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec ŚwNT
15Kawecka Patrycja09Centrum StaszówNT
16Chrzanowska Alicja09Centrum StaszówNT
17Marzec Natalia09FOKA SandomierzNT
18Krakowiak Kornelia09FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 12
28-11-2020
Chłopców, 100m klasyczny

Dzieci 11-lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:24.62Kundera JeremiaszKOKIEOstrowiec Św.15-11-2020


Rok ur.
1Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce060/20161:24.62
2Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój1:32.78
3Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św083/20171:33.85
4Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św1:34.91
5Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św091/20161:35.16
6Woś Julian09Barakuda Starachowice1:39.00
7Smoliński Ksawery09UNIA Busko Zdrój1:51.76
8Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce273/20161:52.90
9Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice2:02.00
10Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice2:05.00
11Dudek Jan09Centrum Staszów2:13.27
12Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce2:18.51
13Kowalik Tristan09Barakuda StarachowiceNT
14Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św137/2017NT
15Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce269/2016NT


<< TOP >>
Konkurencja 13
28-11-2020 - 11:48
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:13.69Prasał AleksandraKOKIEPoznan12-11-2020


Rok ur.
1Dziarmakowska Julia11Centrum Staszów1:15.00
2Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:19.36
3Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św085/20161:22.84
4Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce1:22.87
5Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św085/20171:23.18
6Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św1:23.42
7Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św1:30.27
8Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój1:32.72
9Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce1:32.78
10Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św121/20161:33.45
11Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój1:33.45
12Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św086/20171:34.69
13Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:35.45
14Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:35.51
15Kos Karolina09FOKA Sandomierz1:37.16
16Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:38.00
17Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce039/20171:43.40
18Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:46.00
19Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce1:52.00
20Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce1:52.50
21Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz1:54.94
22Agliano Victoria10Centrum Staszów1:55.03
23Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce1:57.67
24Mazur Patrycja11Centrum Staszów1:58.00
25Baczewska Oliwia11Centrum Staszów2:10.00
26Walczak Olga11Centrum Staszów2:10.00
27Wójtowicz Aleksandra10TS PołaniecNT
28Bielecka Patrycja11Barakuda StarachowiceNT
29Kułaga Daria10Barakuda StarachowiceNT
30Markiewicz Anastazja11Barakuda StarachowiceNT
31Kisiel Gabriela11KSZO Ostrowiec ŚwNT
32Machnicka Zuzanna11KSZO Ostrowiec ŚwNT
33Maj Zuzanna11KSZO Ostrowiec ŚwNT
34Łukawska Maria11KSZO Ostrowiec ŚwNT
35Strojek Zuzanna11Centrum StaszówNT
36Łukawska Maja11Centrum StaszówNT
37Kozieł Zuzanna10UNIA Busko ZdrójNT
38Korona Cecylia09FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 14
28-11-2020 - 12:04
Chłopców, 100m zmienny9 - 11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:13.21Grzesik FranciszekKSOSTOstrowiec Św.15-11-2020


Rok ur.
1Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój1:21.36
2Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św1:24.00
3Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św1:26.43
4Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św236/20161:28.20
5Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św1:30.59
6Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:31.00
7Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce038/20171:31.40
8Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce1:31.44
9Zagniński Aleksander11ORKA MOSiR Kielce1:32.62
10Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój1:32.62
11Woś Julian09Barakuda Starachowice1:33.00
12Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce1:33.30
13Władny Artur09UNIA Busko Zdrój1:34.24
14Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św137/20171:37.98
15Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce1:41.50
16Stanek Julian10Korona-Swim Kielce1:42.00
17Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice1:47.58
18Szyszkowski Kacper11Centrum Staszów1:49.00
19Nogajski Adam10Barakuda Starachowice1:52.00
20Chmielewski Oskar10Centrum Staszów1:52.00
21Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój1:54.49
22Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice1:55.00
23Małek Jakub11UNIA Busko Zdrój1:55.43
24Smoliński Ksawery09UNIA Busko Zdrój1:55.76
25Przodo Leon11UNIA Busko Zdrój1:58.34
26Kielczyk Leon11Centrum Staszów1:59.00
27Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda StarachowiceNT
28Wentrych Fabian09Barakuda StarachowiceNT
29Wicha Tomasz11KSZO Ostrowiec ŚwNT
30Walasek Szymon09Centrum StaszówNT
31Dudek Jan09Centrum StaszówNT
32Wójcikowski Jan10Centrum StaszówNT
33Stachowicz Marcel11UNIA Busko ZdrójNT
34Wójcicki Jakub11UNIA Busko ZdrójNT
35Szczepański Oskar11UNIA Busko ZdrójNT
36Błajszczak Michał10FOKA SandomierzNT
37Kutek Mateusz10FOKA SandomierzNT
38Wiater Kacper09FOKA SandomierzNT
39Gębalski Piotr09FOKA SandomierzNT
40Szpatowicz Filip09FOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 15
28-11-2020 - 12:29
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.74KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.23-11-2013


1Barakuda Starachowice 1Barakuda StarachowiceNT
2Barakuda Starachowice 2Barakuda StarachowiceNT
3KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec ŚwNT
4KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec ŚwNT
5KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec ŚwNT
6KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec ŚwNT
7KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec ŚwNT
8Centrum Staszów 1Centrum StaszówNT
9Centrum Staszów 2Centrum StaszówNT
10Centrum Staszów 3Centrum StaszówNT
11Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim KielceNT
12Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim KielceNT
13Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim KielceNT
14ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR KielceNT
15UNIA Busko ZdrójUNIA Busko ZdrójNT
16FOKA SandomierzFOKA SandomierzNT


<< TOP >>
Konkurencja 16
28-11-2020 - 12:37
Chłopców, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Lista zgłoszeń

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.03MUKP Orka MOSiR KielceORKIEKielce15-12-2013


1Barakuda Starachowice 1Barakuda StarachowiceNT
2Barakuda Starachowice 2Barakuda StarachowiceNT
3KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec ŚwNT
4KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec ŚwNT
5KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec ŚwNT
6KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec ŚwNT
7KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec ŚwNT
8Centrum Staszów 3Centrum StaszówNT
9Centrum Staszów 2Centrum StaszówNT
10Centrum Staszów 1Centrum StaszówNT
11Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim KielceNT
12Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim KielceNT
13Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim KielceNT
14ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR KielceNT
15UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko ZdrójNT
16UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko ZdrójNT
17FOKA SandomierzFOKA SandomierzNT